Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

as ir tos firmos turejau ,tiktai turejau su geltonu dangteliu ,sausiems pazeistiems plaukams (su kokosu aliejum).siaip labai nebloga buvo ,dar balzama nusipirkus buvau .bet kadangi tos kaukes buvo 500ml ,tai sunaudojau puse ir nusibodo.o db pradejau naudoti dove sausiems plaukams ...
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2007 04 02, 10:54)
pas mane ir yra si kauke..tik vat norejau paklaust ar ja reik dedi kiekviena kart kai plauni galva ar tik karta per savaite, kaip ir parasyta ant pakuotes mirksiukas.gif  smile.gif

naudoju kaskart plaudama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 02, 11:49)
naudoju kaskart plaudama  thumbup.gif

reiks ir man teptis kiekviena kart smile.gif o tai as tepdavausi tik karta per savaite, tai gal del to ir nepastebejau rezultatu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Diwa @ 2007 04 04, 21:27)
reiks ir man teptis kiekviena kart smile.gif o tai as tepdavausi tik karta per savaite, tai gal del to ir nepastebejau rezultatu ax.gif

as plaikus plaunu kas antra diena bet isplovus kiekviena karta lepinu kaukyte ax.gif
Atsakyti
as nededu kiekviena kart . turiu du balzamus ir kauke tai taip is eiles vis ir dedu visus smile.gif

siaip nusipirkau milk shaiko kauke tai galvojau didesnis stebuklas bus smile.gif gera bet va generos man net geresne
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 04 05, 09:59)
as nededu kiekviena kart . turiu du balzamus ir kauke tai taip is eiles vis ir dedu visus smile.gif

siaip nusipirkau milk shaiko kauke tai galvojau didesnis stebuklas bus smile.gif gera bet va generos man net geresne



As irgi is milkshake daugiau tikejausi,turiu ir generos,tai ta dar prastesne ax.gif O labiausiai is turimu patinka wellla vivality uz 6,90 wub.gif
Atsakyti
Man kažkodėl iš visų bandytų labai labai Dove šviesintiems.... smile.gif
Atsakyti
o as naudoju avon, nors visi peike, bet nusipirkau pabandyti..ir man patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 04 05, 11:50)
As irgi is milkshake daugiau tikejausi,turiu ir generos,tai ta dar prastesne ax.gif O labiausiai is turimu patinka wellla vivality uz 6,90 wub.gif


Siandien buvau Droge tai issiziojau.... doh.gif Mano megstama kauke wella vivality su nuolaida vietoj 13 su centais kainuoja 12 su centais...betgi IKI parduotuvese ta pati kauke kainuoja 6,90 ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
geriausias mano atradimas o'rising kauke wub.gif nu super 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lassie172 @ 2007 04 05, 21:35)
geriausias mano atradimas o'rising kauke  wub.gif  nu super  4u.gif


O kuri būtent?
Atsakyti
Gaia kauke dar ir skaniai kvepia smile.gif bent jau man labai patinka...Ar kas bande sios firmos balzama? Siaip balzamai skirti kiekviena kart plaunant bet as tai tik ta kaukyte naudoju...
Atsakyti