Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Viktuteee @ 2007 03 31, 14:45)
Nesvieseja plaukai po tokios kaukes?


mano plaukai juodi ir nepastebėjau, kad dažai nuo kaukės bluktu g.gif ax.gif
Atsakyti
as tai megstu su alyvuogiu aliejum istepti juos. man jie tada pasidaro laabai paklusnus, svelnuciai ir blizga labiau. blush2.gif
Atsakyti
as perku is eurokos toki regeneruojanti plauku krema su avizomis gaia. kiekis didelis, kaina pigi, bet efektas bent jau man tai nerealus! tepu visus plaukus nuo pat saknu iki galiuku ir neriebina, neapsunkina plauko. isskalavus plaukai tokie minkstuciai ir svelnuciai palieka. neisivaizduoju kaip isgyvenciau be sito kremo!
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 01, 17:49)
as perku is eurokos toki regeneruojanti plauku krema su avizomis gaia. kiekis didelis, kaina pigi, bet efektas bent jau man tai nerealus! tepu visus plaukus nuo pat saknu iki galiuku ir neriebina, neapsunkina plauko. isskalavus plaukai tokie minkstuciai ir svelnuciai palieka. neisivaizduoju kaip isgyvenciau be sito kremo!



pritariu 100%. kiek esu naudojus kitu kaukiu, nei viena nebuvo tokia gera kaip sita. super thumbup.gif ir kainuoja nedaug thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bird @ 2007 04 01, 22:43)
pritariu 100%. kiek esu naudojus kitu kaukiu, nei viena nebuvo tokia gera kaip sita. super thumbup.gif  ir kainuoja nedaug thumbup.gif

gal galite nufotkinti ir parodyti kaip atrodo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 01, 18:49)
as perku is eurokos toki regeneruojanti plauku krema su avizomis gaia. kiekis didelis, kaina pigi, bet efektas bent jau man tai nerealus! tepu visus plaukus nuo pat saknu iki galiuku ir neriebina, neapsunkina plauko. isskalavus plaukai tokie minkstuciai ir svelnuciai palieka. neisivaizduoju kaip isgyvenciau be sito kremo!


pasikartosiu, bet as irgi be sito kremo neisgyvenciau smile.gif kiek kitu bandziau kaukiu vis pasigailiu bigsmile.gif
Atsakyti
po ranka nturiu fotoaparato, bet ta dezute tokia neauksta ir plati (ne buteliuko tipas), gelsvos spalvos, o dangtelis rudas. is tikruju pakuote tokia neisvaizdi, bet pats kremas stebuklingas! talpa 500ml. kaina irgi juokinga!
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 01, 18:49)
as perku is eurokos toki regeneruojanti plauku krema su avizomis gaia. kiekis didelis, kaina pigi, bet efektas bent jau man tai nerealus! tepu visus plaukus nuo pat saknu iki galiuku ir neriebina, neapsunkina plauko. isskalavus plaukai tokie minkstuciai ir svelnuciai palieka. neisivaizduoju kaip isgyvenciau be sito kremo!


turėjau šią kaukę, plaukai tikrai buvo minkšti ir krito gražiai, bet man ji nelabai tiko, labai greitai suriebaluodavo plauką, dabar naudoju "Rasa" balzamą su šilko proteinais, man ji labai patinka thumbup.gif
QUOTE(coliukė @ 2007 04 01, 21:45)
gal galite nufotkinti ir parodyti kaip atrodo?  4u.gif

Ji Apie 6 lt. kainuoja, rudu dangteliu, paklaustum parduotuvėje ir parodytų mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristelev: 02 balandžio 2007 - 09:15
na kiekvienas plaukas vis kitoks. siaip as visas kaukes ir balzamus tepdavau tik ant gliuku, nes saknys iskart ppradedavo riebaluootis, bet sitas kremas neturi jokios itakos. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Doviliuxe @ 2007 04 01, 18:49)
as perku is eurokos toki regeneruojanti plauku krema su avizomis gaia. kiekis didelis, kaina pigi, bet efektas bent jau man tai nerealus! tepu visus plaukus nuo pat saknu iki galiuku ir neriebina, neapsunkina plauko. isskalavus plaukai tokie minkstuciai ir svelnuciai palieka. neisivaizduoju kaip isgyvenciau be sito kremo!

pas mane ir yra si kauke..tik vat norejau paklaust ar ja reik dedi kiekviena kart kai plauni galva ar tik karta per savaite, kaip ir parasyta ant pakuotes mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristelev @ 2007 04 02, 11:14)
turėjau šią kaukę, plaukai tikrai buvo minkšti ir krito gražiai, bet man ji nelabai tiko, labai greitai suriebaluodavo plauką, dabar naudoju "Rasa" balzamą su šilko proteinais, man ji labai patinka thumbup.gif

Ji Apie 6 lt. kainuoja, rudu dangteliu, paklaustum parduotuvėje ir parodytų mirksiukas.gif

dekui. eisiu pasidairyti siandien biggrin.gif
Atsakyti
Na man visai patiko ta Genera kauke. Mano plaukai kai ploni ir ju mazai, tai man labai patiko, kad po tos kaukes buvo purus, ju atrode gerokai daugiau ir graziai krentantys, tokie tiesus buvo, lyg buciau tiesinus specialiai, nors netiesinau smile.gif
Atsakyti