Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(vaida L @ 2007 03 30, 17:41)
O aš man labiausiai patinka naminės kaukės. Kiek esu išbandžius pirktinių, tokio efekto nei viena nedavė kaip rašo  schmoll.gif

o man tai namines kaukes nieko gero neduoda schmoll.gif tik terliones daugiau nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Citrininė @ 2007 03 30, 11:16)
As is koleges nusipirkau Genera kauke su ryziais ir karite sviestu lygtais... Jos tiek daug ir tokia pigi, tai pagalvojau kodel gi neisbandyti, o gal tiks, nes ta kolege labai gyre  ax.gif
Ar kas nors esat tokia bandziusios ir kaip patiko?
As isbandysiu savaitgali.


Turiu,nieko ypatinga ax.gif
QUOTE(angel666 @ 2007 03 30, 17:45)
o man tai namines kaukes nieko gero neduoda schmoll.gif tik terliones daugiau nieko doh.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(angel666 @ 2007 03 30, 17:45)
o man tai namines kaukes nieko gero neduoda schmoll.gif tik terliones daugiau nieko doh.gif




tai nereikia terliotis ir viskas gerai gaunas...reik neatmestinai viska daryt...kai netingiu pasidarau kaukike is alijosiaus... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kankine @ 2007 03 30, 22:03)
tai nereikia terliotis ir viskas gerai gaunas...reik neatmestinai viska daryt...kai netingiu pasidarau kaukike is alijosiaus... cool.gif

Papasakok, kaip darai alijosiaus kauke 4u.gif
Atsakyti
as pries kelias dienas,gal savaite jau,pirkau milkshake kauke ir jau man rods ja cia pagyriau unsure.gif nu bet dbr turiu ir nekoki zodeli apie ja pasakyt.... nebesutvarkau plauku po milkshak'o linijos naudojimo smile.gif isplaunu su ju sampunu,tada kaukyte.... nekrenta plaukai visai ir mano garbanu nebelieka... palyginus su mano ispeiktuoju Harologu,ti harologas geresnis buvo verysad.gif na,bet vien del kvapo ja sunaudosiu,lbj jau malonus jis ir pati kaukes tekstura...
o sian droge pagriebiau pigushka kaukyte uz 4lt(nukainota) su avokadu smile.gif ziuresim kas gausis smile.gif nes su chna si tos pacios serijos lbj patiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sultru beauty: 30 kovo 2007 - 21:06
Išduosiu paslaptį ką daryti kad plaukai blizgėtu sunglasses2.gif
Pasidarykit kaukę iš kiaušio trynio(du kiaušiniai), majonezo(du šaukštai) ir citrinos (pusė) ir palaikykit kokią valandą ir taip porą kartų per savaitę. Nežinau čia individualu, bet mano plaukai labai blizgėt pradėjo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 03 30, 22:05)
as pries kelias dienas,gal savaite jau,pirkau milkshake kauke ir jau man rods ja cia pagyriau  unsure.gif  nu bet dbr turiu ir nekoki zodeli apie ja pasakyt.... nebesutvarkau plauku po milkshak'o linijos naudojimo smile.gif isplaunu su ju sampunu,tada kaukyte.... nekrenta plaukai visai ir mano garbanu nebelieka... palyginus su mano ispeiktuoju Harologu,ti harologas geresnis buvo  verysad.gif  na,bet vien del kvapo ja sunaudosiu,lbj jau malonus jis ir pati kaukes tekstura...
o sian droge pagriebiau pigushka kaukyte uz 4lt(nukainota) su avokadu smile.gif ziuresim kas gausis smile.gif nes su chna si tos pacios serijos lbj patiko smile.gif



As siandien pirma kart isbandziau milkshake pieno kauke,tai stebuklas neivyko mirksiukas.gif Nebloga.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaida L @ 2007 03 31, 12:43)
Išduosiu paslaptį ką daryti kad plaukai blizgėtu  sunglasses2.gif
Pasidarykit kaukę iš kiaušio trynio(du kiaušiniai), majonezo(du šaukštai) ir citrinos (pusė) ir palaikykit kokią valandą ir taip porą kartų per savaitę. Nežinau čia individualu, bet mano plaukai labai blizgėt pradėjo  thumbup.gif

Nesvieseja plaukai po tokios kaukes?
Atsakyti
milkshake kauke apsunkina plaukus ir riebian galvos oda...manau ja reiktu tepti tik galus ar pacius plaukus, ant galvos visai nedeti...
Atsakyti
QUOTE(Mojito @ 2007 03 31, 16:30)
milkshake kauke apsunkina plaukus ir riebian galvos oda...manau ja reiktu tepti tik galus ar pacius plaukus, ant galvos visai nedeti...


taip ir darau visad drinks_cheers.gif bet vis tiek po milkshake'o kazkas ne taip g.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Man superine Avon kauke is Advanced serijos thumbup.gif 200ml. 12,90lt. Bet plaukais buvo labai nusiure, tai asigavo nerealiai mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
isbandziau siandi is beauty formula (droge pirkta) kaukyte su avokadu smile.gif nu patinka man si serija thumbup.gif poveikis kaip ir daugumos brangiu,o kaina gerokai mazesne,sakyciau juokinga lotuliukas.gif
Atsakyti