Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

As dabar naudoju Wellos biotuoch volume kauke plaukam ax.gif labai gera kauke plaukai pasidaro purus, svelnus, lengvai sukuojasi, minksti wub.gif , ir taip pat esu naudojusi garnier kauke dazytiems plaukam , bet nieko ypatingo man nepatiko schmoll.gif
Atsakyti
[quote=Povila$,2007 03 27, 20:29]
na paprasciausiais jie pasidare glotnus ir neissisakoje, o apie plauku SUSKILIMA nieko neuzsiminiau... ax.gif
o tai "issisakoje" ir "suskile" ne ta pati apie plauka reiskia? blush2.gif g.gif unsure.gif
Atsakyti
[quote=sultru beauty,2007 03 27, 21:28]
[quote=Povila$,2007 03 27, 20:29]
na paprasciausiais jie pasidare glotnus ir neissisakoje, o apie plauku SUSKILIMA nieko neuzsiminiau... ax.gif
o tai "issisakoje" ir "suskile" ne ta pati apie plauka reiskia? blush2.gif g.gif unsure.gif
[/quote]

na, ne.. nono.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 03 28, 08:52)
na, ne..  nono.gif

gal tada galit paaiskint skirtuma? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 03 28, 13:42)
gal tada galit paaiskint skirtuma?  blush2.gif


mielai biggrin.gif suskilineje, tai buna tokie plaukai kurie per visa plauko ilgi yra su ivairiais itrukimais, suskilimais ir nelygaus pavirsiaus. issisakoje buna tik plauku galiukai, o ne visas plaukas. na manau kad gal isaiskinau... ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
dbr zinosiu blush2.gif neskirdavau taip,sakojasi-tai gali ir tik galiukai,ir per visa ilgi tokie nekokie.dbr jau atskirsiu, kas yra kas :)dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 03 28, 22:53)
dbr zinosiu  blush2.gif neskirdavau taip,sakojasi-tai gali ir tik galiukai,ir per visa ilgi tokie nekokie.dbr jau atskirsiu, kas yra kas :)dekui  4u.gif


ner uz ka... biggrin.gif sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
siandien nusipirkau milk shaiko jogurtine kauke tuoj eisiu bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2007 03 29, 21:13)
siandien nusipirkau milk shaiko jogurtine kauke tuoj eisiu bandyt smile.gif

parasyk koks poveikis bigsmile.gif
Atsakyti
O gal iš savo patirties pasakytumėt, kokia išbandyta kaukė padarytų plaukus sunkesnius? Mano plaukai nors ir stori, bet banguojasi ir pučiasi kaip debesėlis, labai norėtųsi, kad gražiai kristų ir nesipūstų.
Atsakyti
As is koleges nusipirkau Genera kauke su ryziais ir karite sviestu lygtais... Jos tiek daug ir tokia pigi, tai pagalvojau kodel gi neisbandyti, o gal tiks, nes ta kolege labai gyre ax.gif
Ar kas nors esat tokia bandziusios ir kaip patiko?
As isbandysiu savaitgali.
Atsakyti
O aš man labiausiai patinka naminės kaukės. Kiek esu išbandžius pirktinių, tokio efekto nei viena nedavė kaip rašo schmoll.gif
Atsakyti