Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(sultru beauty @ 2007 03 08, 01:35)
tada tikrai kazka maisomes mes cia,nes mokejau ne 20.o viso labo apie 6lt :)ten tokia stovinti tubele,rudam fone augalelis kazkoks nupiestas.



QUOTE(Viktuteee @ 2007 03 08, 02:28)
Kiek as zinau, mazesne pakuote -  6Lt, didesne - apie 10 Lt.
tada tikrai mes cia ne apie ta pati biggrin.gif as turejau omeny tokia maza tubele baltam fone,kuri kainuoja ~ 6lt o didesne berods ~19.90lt
Atsakyti
QUOTE(Ineta21 @ 2007 03 13, 01:36)
dar labai noreciau Loreal isbandyt kaukes...itariu turetu but geros... ax.gif

Bandziau "L'oreal NUTRI GLOSS", visai patiko. Dirdejau geru atsiliepimu apie "L'oreal" kauke dazytiems plaukams raudonoje pakuoteje.
Papildyta:
Visai uzsimaniau isbandyt "Drogo" kaukes su medum ir su chna. Kaip manot, ar verta? Beje, patiko su akokadu aliejumi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 03 25, 14:53)
Bandziau "L'oreal NUTRI GLOSS", visai patiko. Dirdejau geru atsiliepimu apie "L'oreal" kauke dazytiems plaukams raudonoje pakuoteje.
Papildyta:
Visai uzsimaniau isbandyt "Drogo" kaukes su medum ir su chna. Kaip manot, ar verta? Beje, patiko su akokadu aliejumi  rolleyes.gif


nznau ar apie ta pacia kauke kalbam,bet as bandziau is Drogo pirkta su chna smile.gif tai lbj patiko.kainos ir kokybes santykis-super thumbup.gif

o vakar isbandziau Milk shake kauke smile.gif kvapas wub.gif o ir siaip labai maloni thumbup.gif ir jos gan nemazai lotuliukas.gif
Atsakyti
va va noreciau atsiliepimu apie raudona lorealio dazytiem plaukams? ka gero daro ir pan?
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 03 25, 21:59)
va va noreciau atsiliepimu apie raudona lorealio dazytiem plaukams? ka gero daro ir pan?
Jei tu cia apie Loreali ne is prof.serijos ,tai kazkada mano drauge turejo sake,kad jai netiko smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aislanda: 26 kovo 2007 - 10:38
QUOTE(linuzielia @ 2007 03 25, 20:59)
va va noreciau atsiliepimu apie raudona lorealio dazytiem plaukams? ka gero daro ir pan?

tos parduotuvinės lorealio kaukės nieko gero, geriau pirkti profesionalias, pas kirpėją kuri su lorealiu dirba, man po plaukų dažymo kirpykloje lorealio kaukę uždėjo, po to plaukai šilkiniai buvo, minkšti švelnūs ir labai gražiai krito thumbup.gif
Atsakyti
nuriu pasakyti kad vakar isbandziau alyvuogiu aliejaus kauke... tai rezultatas buvo super! thumbup.gif reta kuri pirktine kauke toki poveiki duoda... plaukuciai tapo svelnus ir labai labai blizgus, beto manosi kad atsigave ir neissiakoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 03 26, 11:38)
Jei tu  cia apie Loreali ne is prof.serijos ,tai kazkada mano drauge turejo sake,kad jai netiko  smile.gif



QUOTE(kristelev @ 2007 03 26, 12:44)
tos parduotuvinės lorealio kaukės nieko gero, geriau pirkti profesionalias, pas kirpėją kuri su lorealiu dirba, man po plaukų dažymo kirpykloje lorealio kaukę uždėjo, po to plaukai šilkiniai buvo, minkšti švelnūs ir labai gražiai krito thumbup.gif



jo jo kalbejau apie ne is profesionalios serijos.o tai kiek mazdaug kainuoja is profesionalios? ir idomu ar jos ilgam uztenka? (esu is profesionalios naudojus sampunus ir balzamus ,bet kaukiu nelabai bandziau)
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 03 26, 22:39)
nuriu pasakyti kad vakar isbandziau alyvuogiu aliejaus kauke... tai rezultatas buvo super!  thumbup.gif  reta kuri pirktine kauke toki poveiki duoda... plaukuciai tapo svelnus ir labai labai blizgus, beto manosi kad atsigave ir neissiakoje  mirksiukas.gif


kaip tai matosi,kad neissisakoje?juk negalejo suskile galiukai "sulipt" biggrin.gif ar as kazko nesupratau cia? ax.gif nebent,jei ir nera suskile rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2007 03 26, 21:39)
nuriu pasakyti kad vakar isbandziau alyvuogiu aliejaus kauke... tai rezultatas buvo super!  thumbup.gif  reta kuri pirktine kauke toki poveiki duoda... plaukuciai tapo svelnus ir labai labai blizgus, beto manosi kad atsigave ir neissiakoje  mirksiukas.gif

paprasto alyvuogių aliejaus? g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 03 26, 22:26)
kaip tai matosi,kad neissisakoje?juk negalejo suskile galiukai "sulipt" biggrin.gif ar as kazko nesupratau cia?  ax.gif nebent,jei ir nera suskile  rolleyes.gif


na paprasciausiais jie pasidare glotnus ir neissisakoje, o apie plauku SUSKILIMA nieko neuzsiminiau... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kristelev @ 2007 03 26, 22:57)
paprasto alyvuogių aliejaus? g.gif  blink.gif


taip, to pacio su kuriuo maista gaminame... pabandykit gal ir jums patiks, nes man tai labai tiko 4u.gif tik gal kiek vargo daugiau negu su pirktine kauke rolleyes.gif
Atsakyti
isbandziau plauku kauke Sekreti prirodi su kiausiniu ir dar kazko, sausiems plaukams, pirmas ispudis geras, ziuresim kaip bus toliau ax.gif
Atsakyti