Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Nusipirkau kirpykloje pabandymui Milkshake kaukės, bet beskubėdama nepaklausiau, kaip naudoti. Gal galit parašyti, kokios ten naudojimo instrukcijos 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 03 01, 21:34)
kaip gerai, kad kazkas cia isgyre gaia kauke  thumbup.gif
siaubas koks geras dalykelis mirksiukas.gif


mirksiukas.gif
kaip uz tokia kaina, tai tikrai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Ant išplautų drėgnų plaukų užtepti ir palaikyti 10 - 15 min, bet aš laikau ilgiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(risa @ 2007 03 02, 13:07)
Nusipirkau kirpykloje pabandymui Milkshake kaukės, bet beskubėdama nepaklausiau, kaip naudoti. Gal galit parašyti, kokios ten naudojimo instrukcijos 4u.gif .


o kokioj kirpykloj parduoda ir pabandymui g.gif siaip visa tema apie milk shake yra, net turbut tikrai parasyta kaip ir ka naudot.
Atsakyti
QUOTE(risa @ 2007 03 02, 12:07)
Nusipirkau kirpykloje pabandymui Milkshake kaukės, bet beskubėdama nepaklausiau, kaip naudoti. Gal galit parašyti, kokios ten naudojimo instrukcijos 4u.gif .

Ant išplautų nusausintų plaukų uždedi ir palaikai keletą minučių.Nuskalauji.Mano toks principas-laikau bent pusvalandį,jei turiu laiko-ilgiau.
Atsakyti
Ar bandet kas „Colourless Henna Wax" kauke is "Drogo"? Kokie atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 03 03, 22:03)
Ar bandet kas „Colourless Henna Wax" kauke is "Drogo"? Kokie atsiliepimai?  4u.gif

nznau ar apie ta pacia kalbam,bet siandi sibandziau droge pirkta TREATMENT WAX HENNA INTENSIVE DEEP CONDITIONING KAUKE.150G. tai cia kaip kauke-vaskas.nu lbj patiko wub.gif ir kaina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 03 06, 22:50)
nznau ar apie ta pacia kalbam,bet siandi sibandziau droge pirkta TREATMENT WAX HENNA INTENSIVE DEEP CONDITIONING KAUKE.150G.  tai cia kaip kauke-vaskas.nu lbj patiko  wub.gif  ir kaina  wub.gif
O kokia jos kaina?
Atsakyti
~20lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 03 07, 01:06)
O kokia jos kaina?

tada tikrai kazka maisomes mes cia,nes mokejau ne 20.o viso labo apie 6lt :)ten tokia stovinti tubele,rudam fone augalelis kazkoks nupiestas.
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 03 08, 01:35)
tada tikrai kazka maisomes mes cia,nes mokejau ne 20.o viso labo apie 6lt :)ten tokia stovinti tubele,rudam fone augalelis kazkoks nupiestas.

Kiek as zinau, mazesne pakuote - 6Lt, didesne - apie 10 Lt.
Atsakyti
man labai patiko Avon kauke su alyvuogiu aliejum 200ml (akcija buvo tai 33 kainavo) 39,90lt. nu bet thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ziauriai gera, kiek esu visko bandzius, dar nieks man taip nepatiko...o plauku svelnumas wub.gif wub.gif nu pasaka... dar labai noreciau Loreal isbandyt kaukes...itariu turetu but geros... ax.gif
Atsakyti