Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(vita82 @ 2007 02 27, 16:35)
Aš pirkau Eurovaistinėje, iki 20 Lt.  4u.gif


O ji tokia jau efektinga? Jauciasi rezultatas? Ar siaip sau?
Atsakyti
Kaunietem galiu pasakyt, kad biotraitment priemoniu pigiau maciau bazej zaliojoj galerijoj 9 sandelyje wink.gif ten ir kitokiu prof. priemoniu yra ir tikrai pigiau.
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 02 27, 22:01)
Kaunietem galiu pasakyt, kad biotraitment priemoniu pigiau maciau bazej zaliojoj galerijoj 9 sandelyje wink.gif ten ir kitokiu prof. priemoniu yra ir tikrai pigiau.


asiu barsuoleee, reikes nulekti savaitgaly bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2007 02 27, 17:04)
O ji tokia jau efektinga? Jauciasi rezultatas? Ar siaip sau?

Antrą kartą pirkdama dar pagalvočiau g.gif , bet patiko, kad plaukai švelnūs palieka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2007 02 28, 10:33)
asiu barsuoleee, reikes nulekti savaitgaly  bigsmile.gif


prasom blush2.gif
Pati vis neapsisprendziu ar pirk Biotraitment kauke ar vaziuot Milkshake ieskot g.gif gal kas padetumet apsisprest, gal turejot abi ir galit palygint ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 02 27, 23:01)
Kaunietem galiu pasakyt, kad biotraitment priemoniu pigiau maciau bazej zaliojoj galerijoj 9 sandelyje wink.gif ten ir kitokiu prof. priemoniu yra ir tikrai pigiau.


o geras bigsmile.gif reiks lekt apsiziuret....
Atsakyti
O man tai kirpeja sake pabandyt kauke su paprastu lietuvišku majonezu tongue.gif dar nebandziau,bet reiks pabandyt tongue.gif 4u.gif sake geriausia kauke nezinau ar itesa drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaip gerai, kad kazkas cia isgyre gaia kauke thumbup.gif
siaubas koks geras dalykelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(metine @ 2007 03 01, 20:34)
kaip gerai, kad kazkas cia isgyre gaia kauke  thumbup.gif
siaubas koks geras dalykelis mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 02 28, 11:59)
prasom  blush2.gif 
Pati vis neapsisprendziu ar pirk Biotraitment kauke ar vaziuot Milkshake ieskot  g.gif gal kas padetumet apsisprest, gal turejot abi ir galit palygint ? bigsmile.gif

Milk shake gal labiau tinka labai sugadintiems plaukams pvz.kai juos šviesini ir jie yra kaip šiaudai-juos glotnina,padrėkina,man pvz.neriebina,o kai kurios skundžiasi kad riebina plaukus.Man milk shake daug geriau wub.gif
Biotraitment irgi nebloga,tikrai neriebina plaukų,bet mano "šiaudeliams" blogiau tiko negu milk shake,plaukai tokie labiau sudžiūvę atrodė.Be to,milk shake kvepia labai skaniai,biotraitment toks savotiškas kvapas.
Atsakyti
QUOTE(karolina18 @ 2007 03 01, 20:15)
O man tai kirpeja sake pabandyt kauke su paprastu lietuvišku majonezu tongue.gif dar nebandziau,bet reiks pabandyt tongue.gif  4u.gif sake geriausia kauke nezinau ar itesa drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Man irgi kirpėja siūlė pasidaryti majonezo kaukes, sakė, kad plaukai labai atsigauna, bet aš niekaip neprisiruošiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(campanula @ 2007 03 01, 23:00)
Milk shake gal labiau tinka labai sugadintiems plaukams pvz.kai juos šviesini ir jie yra kaip šiaudai-juos glotnina,padrėkina,man pvz.neriebina,o kai kurios skundžiasi kad riebina plaukus.Man milk shake daug geriau  wub.gif
Biotraitment irgi nebloga,tikrai neriebina plaukų,bet mano "šiaudeliams" blogiau tiko negu milk shake,plaukai tokie labiau sudžiūvę atrodė.Be to,milk shake kvepia labai skaniai,biotraitment toks savotiškas kvapas.


Viskas aisku, aciu, visgi milk shake reik pirkt, taip ir maniau bigsmile.gif nemetysiu pinigu kitoms priemonems. aciukas 4u.gif
Atsakyti