Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Aš šiuo metu negaliu atsidžiaugt The Body Shop "Poppy seed oil" atstatančia kauke... plaukai blizga, ir labai švelnūs, o ir kvapas fainas... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 02 22, 16:15)
Taip,tokia lyg rozine,lyg alyvine, gerai,kad pabandymui gali nusipirkt tik viena ampulyte bigsmile.gif


man jos irgi labai patiko thumbup.gif bet nuplaunamos melynos man dar geresnes wub.gif
Atsakyti
As pastebejau, kad nesu radus geresnes kaukes(ar balzamo, nezinau kaip pavadinti) uz ta, kuris buna pridetas prie plauku dazu. Po jo plaukai tai auksiniai - purus, svelnus, blizga. Nerealus buna thumbup.gif:
Jauciu apsimoka pirkt kokius paprastus plauku dazus ir issiimt ta balzama smile.gif
Nors gal dar cia ir del to, kad dazus perku ne LT g.gif Jus nesat pastebejusios tokio dalyko?
Atsakyti
As jau kokia savaite pries plovima teplioju plaukucius aliejais ir laikau kiek turiu laiko ir noro, tai pr nakti, tai 1-2 val du kartus bandziau kanapiu alieju sian migdolu su ricinos sumaisiau..kolkas mano plaukuciai patenkinti, jauciasi kaip po geros kaukes ar balzamo. biggrin.gif sakau reiks taip istisai koki menesi ar 2 pavartot bent kol salciai praeis, gal pageres galiuku bukle, kol tiek daug nesisakoja reikia gelbet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 02 17, 20:16)
biggrin.gif
jis pats niekuom nepadeda,tik sildo plaukus( lygiai tuo paciu tikslu vyniojam pleveles ir ranskluoscius), kad jie labiau pasisavintu gerasias klaukes savybes.
medus lbj gerai tamsiaplaukem,nes,priesigai nei daug kam atrodo,ne  sviesina,o butent tamsina plauka smile.gif savo kailiu patyriau.  mirksiukas.gif ir azuolo zieve taip pat tamsina.

Dėkui už info mirksiukas.gif

Šiuo metu baiginėju Biotraitment tiesinamąja kauke, nebloga, man net geresne už geltonaja thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 02 26, 23:54)
Dėkui už info  mirksiukas.gif

Šiuo metu baiginėju Biotraitment tiesinamąja kauke, nebloga, man net geresne už geltonaja  thumbup.gif


Tiesinamoji biotraitment tai cia kuri? Balta?
Atsakyti
QUOTE(Šaltmėtė @ 2007 02 25, 22:37)
Aš šiuo metu negaliu atsidžiaugt The Body Shop "Poppy seed oil" atstatančia kauke... plaukai blizga, ir labai švelnūs, o ir kvapas fainas... thumbup.gif

O kokiems plaukuciams skirta,ar sviesiems ar visokiems? kiek kastavo? ar daugiau purina plauka,ar glotnina?
Papildyta:
QUOTE(Munkute @ 2007 02 26, 01:37)
man jos irgi labai patiko  thumbup.gif  bet nuplaunamos melynos man dar geresnes  wub.gif

Tai butinai reiks isbandyt ir sitas wub.gif O kuo geresnes?
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 02 26, 22:19)
Tiesinamoji biotraitment tai cia kuri? Balta?

Ne, tiesinamoji - ruda mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 02 26, 22:54)
Dėkui už info  mirksiukas.gif

Šiuo metu baiginėju Biotraitment tiesinamąja kauke, nebloga, man net geresne už geltonaja  thumbup.gif


O kiek ji kainuoja ir kur galima nusipirkti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2007 02 27, 11:57)
O kiek ji kainuoja ir kur galima nusipirkti?  4u.gif
nusipirk tai manau visose prof.plauku prieziuros parduotuvese galima mirksiukas.gif o kainyte mane ir domina tos tiesinancios kaukes? rolleyes.gif
Atsakyti
siuo metu naudoju Allwaves kondicionuojancia kauke plaukams, man patiko, kad ji tokia riebesne, nedaug reikia, labai suminkstina plauka ir tokie svelnus pasidaro wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Wonderland @ 2007 02 27, 09:57)
O kiek ji kainuoja ir kur galima nusipirkti?  4u.gif



QUOTE(Aislanda @ 2007 02 27, 09:59)
nusipirk tai manau visose prof.plauku prieziuros parduotuvese galima  mirksiukas.gif o kainyte mane ir domina tos tiesinancios kaukes?  rolleyes.gif

Aš pirkau Eurovaistinėje, iki 20 Lt. 4u.gif
Atsakyti