Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Man labai patinka Revivor balzamas-kauke.. plaukai blizga, lengvai issisukuoja, drekina ir plius nevaikstau satciais plaukais, jie taip baisiai nesielektrina.. ax.gif
Atsakyti
Ar bandet kas nors "Nivea" blizginancia kauke? 4u.gif
Atsakyti
nusidaziau tamsiai (rudai)plaukus ,gal kas zinot gera kauke islaikyti spalvai, kad plaukai blizgetu panasiai.nu kad zodziu atrodytu ilgiau kaip tik ka po dazymo.Galvoju apie lorealio color-vive, o gal kas zinot kokiu kitokiu varijantu?
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2007 02 23, 22:10)
nusidaziau tamsiai (rudai)plaukus ,gal kas zinot gera kauke islaikyti spalvai, kad plaukai blizgetu panasiai.nu kad zodziu atrodytu ilgiau kaip tik ka po dazymo.Galvoju apie lorealio color-vive, o gal kas zinot kokiu kitokiu varijantu?

"Cosmopolitan" skaiciau, kad siulo tokiu atveju spalvinamaja kauke "L'oreal Elvital Color Refresh". Taip pat zinau, kad yra "Garnier" kauke brunetems.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktuteee: 23 vasario 2007 - 20:24
Sveikutes, noriu pagirti Kerastace Age Recharge kauke plaukams, ji skirta senjoroms, bet stebuklus daro! Siuo metu esu nestuke.gif tai plaukai slenka, bet likusieji taip blizga ir galiukai atsigavo thumbup.gif
Atsakyti
Siandien isbandziau Vivality kauke tai labai labai thumbup.gif thumbup.gif Plaukai svelnus blizgus kvepiantys,tokie kokiu as noriu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 24, 16:18)
Siandien isbandziau Vivality kauke tai labai labai thumbup.gif  thumbup.gif  Plaukai svelnus blizgus kvepiantys,tokie kokiu as noriu wub.gif


kur pirkai kiek kastavo? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2007 02 24, 19:53)
kur pirkai kiek kastavo?  lotuliukas.gif


Prekybos centre IKI,i kaina neziurejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2007 02 25, 00:10)
Prekybos centre IKI,i kaina neziurejau unsure.gif


rejk pabandyt biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wicklowmamyte @ 2007 02 24, 00:34)
Sveikutes, noriu pagirti Kerastace Age Recharge kauke plaukams, ji skirta senjoroms, bet stebuklus daro! Siuo metu esu  nestuke.gif  tai plaukai slenka, bet likusieji taip blizga ir galiukai atsigavo  thumbup.gif


Kas tai per kaukė, ir kiek kainuoja? ax.gif
Atsakyti
man kaip tai geriausia Garnier frucktis kaukė wub.gif
Atsakyti
gal kas bandet rigenol kauke?
Atsakyti