Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(Aislanda @ 2007 02 19, 10:48)
o gal zinot,kur butu galima isigyt Wellos kauke su sviestu kaune?


siaip jeigu ne koks deficitas tai buna salonuose "pjese" ir "naomi" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 02 19, 10:48)
o gal zinot,kur butu galima isigyt Wellos kauke su sviestu kaune?

gal kas naudojot lietuviska Margaritos alaus kauke? vakar rinkausi, rinkausi, tai kaip is daug, tai lietuviska isirinkau doh.gif . kazin kokie butu atsiliepimai, gal kas naudojote?
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 02 19, 20:25)
gal kas naudojot lietuviska Margaritos alaus kauke? vakar rinkausi, rinkausi, tai kaip is daug, tai lietuviska isirinkau  doh.gif . kazin kokie butu atsiliepimai, gal kas naudojote?


As ja bandziau bet man ji nekokia schmoll.gif visai netiko, jau uz panasia kaina tada Gaia 100 geriau.
Atsakyti
siaip tai tam lankstinuke plauku prieziurai labiausiai giriamas simondsiju aliejus





Ir ka gi jis daro?


na,ta pati ka ir alyvuogiu aliejus arba vynuogiu kauliuku,tik kad matyt intensyvesnis poveikis,labiau orientuotas i plauka aliejus nei kiti smile.gif ax.gif drekina,maitina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rusaite @ 2007 02 19, 18:25)
gal kas naudojot lietuviska Margaritos alaus kauke? vakar rinkausi, rinkausi, tai kaip is daug, tai lietuviska isirinkau  doh.gif . kazin kokie butu atsiliepimai, gal kas naudojote?

o man sita kauke labai labai patiko thumbup.gif naudoju ja dabar, isplovus ir izdziovinus, plaukai silkiniai, kvepia, tikrai ne kiekviena brangesne kauke toki efekta duoda ax.gif Bet cia matyt kiekvienam kitaip smile.gif
Atsakyti
O as dabar sedziu issiplovus plaukucius,ir ranku negaliu istraukt is ju thumbup.gif Niu,jau tokie silkiniai wub.gif
O issitepiau as juos su tokiu ALFAPARF linu semenu losjonu. Jis yra ampulytese,nezinau tik ar tinka cia prie kaukiu temos? Jis yra nenuskalaujamas,stiprina plauku saknis,suteikia zvilgesio,su proteinais ir vitaminais.
Bandziau pirma karta,bet tikrai labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 20 vasario 2007 - 13:07
QUOTE(Jurgutėlė @ 2007 02 20, 14:06)
O as dabar sedziu issiplovus plaukucius,ir ranku negaliu istraukt is ju thumbup.gif  Niu,jau tokie silkiniai wub.gif
  O issitepiau as juos su tokiu ALFAPARF linu semenu losjonu. Jis yra ampulytese,nezinau tik ar tinka cia prie kaukiu temos? Jis yra nenuskalaujamas,stiprina plauku saknis,suteikia zvilgesio,su proteinais ir vitaminais.
  Bandziau pirma karta,bet tikrai labai patiko thumbup.gif


ruzavos spalvos?
Atsakyti
QUOTE(Munkute @ 2007 02 22, 01:55)
ruzavos spalvos?

manau, kad rūžavos, nes žydras reikia nuskalaut ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 02 20, 12:54)
o man sita kauke labai labai patiko  thumbup.gif  naudoju ja dabar, isplovus ir izdziovinus, plaukai silkiniai, kvepia, tikrai ne kiekviena brangesne kauke toki efekta duoda  ax.gif  Bet cia matyt kiekvienam kitaip smile.gif


o as dabar nesulaukiu, kol ta alaus kauke baigsiu. Man ji nepatiko doh.gif Plaukai po jos pasisiause, elektrinasi, visiskai nedrekina.
Atsakyti
QUOTE(Munkute @ 2007 02 22, 01:55)
ruzavos spalvos?

Taip,tokia lyg rozine,lyg alyvine, gerai,kad pabandymui gali nusipirkt tik viena ampulyte bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Apvalute @ 2007 02 22, 15:02)
o as dabar nesulaukiu, kol ta alaus kauke baigsiu. Man ji nepatiko doh.gif  Plaukai po jos pasisiause, elektrinasi, visiskai nedrekina.

bet idomu, kai tas pats produktas gali taip skirtingai veikti bigsmile.gif mano plaukai po jos pasidaro tokie svelnus ir lygus, kad net norisi, jog siek tiek daugiau pasipute butu smile.gif bet svarbiausia, kad piremoniu pasirinkimas didelis ir kieviena gali rasti jai tinkamiausia drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 02 22, 17:23)
bet idomu, kai tas pats produktas gali taip skirtingai veikti  bigsmile.gif mano plaukai po jos pasidaro tokie svelnus ir lygus, kad net norisi, jog siek tiek daugiau pasipute butu smile.gif bet svarbiausia, kad piremoniu pasirinkimas didelis ir kieviena gali rasti jai tinkamiausia  drinks_cheers.gif

na va isiploviau ir ta alaus kauke uzsidejau, tai isdziovinus plaukai jau labai silkiniai, bet kazkaip lyg labiau priglude nei visada. ziuresiu, kaip bus po sekancio plovimo g.gif
Atsakyti