Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

gal kas naudojat pantene kaukes, kur tipo su dar daugiau amino rugsciu?
Atsakyti
QUOTE(out of @ 2006 12 12, 20:25)
gal kas naudojat pantene kaukes, kur tipo su dar daugiau amino rugsciu?



ne ir kazkaip nesinori ax.gif


linuzielia man labai patiko plauku kauke is Drogo su avokadais mirksiukas.gif kitu nebandziau, tai nieko negaliu pasakyti smile.gif
Atsakyti
Šeip dažniausiai naudodavau Gaia kauke, bet užėjau i drogą ir jos nebuvo tai nusipirkau corine de farme su taukmedzio sviestu, tai tikrai likau labai patenkinta, naudoju beveik po kiekvieno plovimo. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inore @ 2006 12 12, 23:59)
Šeip dažniausiai naudodavau Gaia kauke, bet užėjau i drogą ir jos nebuvo tai nusipirkau corine de farme su taukmedzio sviestu, tai tikrai likau labai patenkinta, naudoju beveik po kiekvieno plovimo.  ax.gif



Cia kaip supratau droge ta kauke buna (cia as apie ta corine de farme) o kiek ji kainuoja? ax.gif
Atsakyti
aciu aciu merginos, tai zygiuosiu db i droga pirkti tos kaukes su avokadu, maciau lyg nuolaidos jom yra ,reiks ir man isbandyti.nes kazkaip kai ziurejau jom susidomejau.o ten sausiems plaukams su avokadu? ir ar ten tikrai uztenka tik 3kartam to mazesnes pakuotes ? kaip raso ant pakuotes.ir ar tikrai negalima po to naudoti dziovintuvo?
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 12 13, 00:39)
aciu aciu merginos, tai zygiuosiu db i droga pirkti tos kaukes su avokadu, maciau lyg nuolaidos jom yra ,reiks ir man isbandyti.nes kazkaip kai ziurejau jom susidomejau.o ten sausiems plaukams su avokadu? ir ar ten tikrai uztenka tik 3kartam to mazesnes pakuotes ? kaip raso ant pakuotes.ir ar tikrai negalima po to naudoti dziovintuvo?


Ziurint kokie tavo plaukai, ta kauke yra labai ekonomiska, mano plaukai iki peciu tai uzteko beveik menesiui g.gif

Po to dziovinau plaukus ir su dziovintuvu nieko jiems neatsitiko biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2006 12 12, 22:11)
Cia kaip supratau droge ta kauke buna (cia as apie ta corine de farme) o kiek ji kainuoja? ax.gif

14,99 lt. Puse litro ten jos ilgam užteks. blush2.gif
Atsakyti
As kaip supratau dziovintuvo negalima naudoti kai laikai kauke ant galvos, nes ten parasyta kad apvynioti siltu ranksluosciu, tai gal buna atveju kai moteros "pasildo" ta kauke su dziovintuvu, nes as po jos plaukus isplautus dziovinausi dziovintuvu ir nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamarele @ 2006 12 13, 22:28)
As kaip supratau dziovintuvo negalima naudoti kai laikai kauke ant galvos, nes ten parasyta kad apvynioti siltu ranksluosciu, tai gal buna atveju kai moteros "pasildo" ta kauke su dziovintuvu, nes as po jos plaukus isplautus dziovinausi dziovintuvu ir nieko g.gif


tisliai pastebeta ,gal tikrai, cia negalima kai kauke ant galvos g.gif .o realiai dar reikia sugebeti sugalvoti dziovintis galva kai kauke neisplauta lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuzielia: 13 gruodžio 2006 - 23:52
Aš irgi seniau naudojau kaukę REVIVOR. Ir patiko labai niekaip negalėjau atsidžiaugti thumbup.gif Bet paskui delfi perskaičiau (komentaruose), kad atseit ji plaukams negerai, kad jie pripranta prie kažkokių į tos kaukės sudėtį įeinančių "dalykų" ir jau paskui atseit blogai labai būna. Na tiksliai jau nebepamenu kaip ten rašė. g.gif Na tai išsigandau baisiausiai ir daugiau nebepirkau. Gal ir paistalai kažkokie ten buvo parašyti bet vistiek išgasdino normaliai. Gaila kažkaip nes ta kaukė man labai patiko ir tiko
Atsakyti
QUOTE(mergytė @ 2006 12 14, 09:13)
Aš irgi seniau naudojau kaukę REVIVOR. Ir patiko labai niekaip negalėjau atsidžiaugti thumbup.gif  Bet paskui delfi perskaičiau (komentaruose), kad atseit ji plaukams negerai, kad jie pripranta prie kažkokių į tos kaukės sudėtį įeinančių "dalykų" ir jau paskui atseit blogai labai būna. Na tiksliai jau nebepamenu kaip ten rašė.  g.gif Na tai išsigandau baisiausiai ir daugiau nebepirkau. Gal ir paistalai kažkokie ten buvo parašyti bet vistiek išgasdino normaliai. Gaila kažkaip nes ta kaukė man labai patiko ir tiko

Cia reklaminiai triukai, konkurentu israitymai lotuliukas.gif Gal galit mane apsviesti kur Kaune galiu nusipirkti GENERA kauke ir kaip jos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 12 14, 00:50)
tisliai pastebeta ,gal tikrai, cia negalima kai kauke ant galvos g.gif .o realiai dar reikia sugebeti sugalvoti dziovintis galva kai kauke neisplauta  lotuliukas.gif


ten ne siaip sau ta parase, nes buna kaukiu/dazanciu kaukiu su chna, tai ant pakuotes daznai paraso, kad dziovinant, kauke suveiks efektyviau ir greiciau.

as bandziau su medumi- man ji labiau patiko, ne su avokadais..o kvapas tos avokadines tai keistokas- as ja gal 10 kart uostinejau, kad tikrai isitikinciau, kad ten ne "Ajax" kokio pripyle lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti