Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(nancy @ 2007 01 31, 19:46)
maisto prekese  bigsmile.gif toks keturkampiskas nelabai didelis butelka.... rytoj tiksliau parasysiu nes kotais bais tyngiu eiti paziureti  blush2.gif  4u.gif  biggrin.gif

kokia to aliejaus kaina, ir as uzsimaniau, jei nuo jo plaukai slidesniais tampa ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(^^liutuke @ 2007 02 06, 12:32)
kokia to aliejaus kaina, ir as uzsimaniau, jei nuo jo plaukai slidesniais tampa ax.gif  bigsmile.gif

As irgi uzsimaniau lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 02 06, 11:47)
As irgi uzsimaniau  lotuliukas.gif  drinks_cheers.gif

Vakar kaip tik IKI žiūrėjau ir pamiršau mastau.gif apie trylika litukų panašiai mirksiukas.gif Aš kažkaip galvojau pirkti nepirkti, bet galvoju kol plaukam tokį sunaudosiu, tai atsibos be proto, o maistui irgi nežinau kur tiktų panaudot blush2.gif nu tai pasisukinėjau tarp tų aliejų ir išėjau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 02 06, 00:03)
aha, as ant neplautų plauku dedu, tada dar maišiuką polietilenini ant galvos -neišsigaruoja drėgmė ir būna lengviau kaukę išplaut, palaikau kokią valandą ir su šampūnu plaukus išplaunu  4u.gif

Ant sausų ar šiek tiek sudrėkinti?
Atsakyti
QUOTE(biologė @ 2007 01 14, 19:39)
Vichy, iš Dercos serijos. Kaukė apie 90 lt. L. geras ir kondicionierius tos pačios serijos (apie 52), ir šampūnas (apie 38). Viskas daugumoj Eurovaistinių ir kai kuriose kitose. Kainos nemažos, bet poveikis irgi  thumbup.gif  Jau neatsimenu, kas yra suskilinėję plaukų galiukai ar "šiaudų stiliaus" plaukai, o buvo...  verysad.gif


O siaubeli, ne kiekvieno kisenei tiek "padet" ant plauku schmoll.gif

As naudoju tokias priemones:
Gliss Kur sampuna+balzama+kauke+nenuplaunama balzama kad plaukai nuo dziovinimo nesausetu smile.gif
Prie miega kartais patepu kazkokiu losjonu, pavadinimo neprisimenu(su juoduoju ridiku, stiprina plauku saknis)
Ir dar kartais Dzintars aliejuka pries plovima uzdedu.
Is kaukiu man geriausios butent GlissKur, nerealiai skaniai kvepia ir labai svelnius plaukuciu padaro, na ir Fructis nebloga. O ta daug kieno mineta MillMill tai tokia labai savotiska, plaukai issisukuoja lyg ir gerai, bet kazkokie lyg sutepti kokiu vasku buna, nei riebaluoti, nei svarus...
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 02 06, 13:39)
Ant sausų ar šiek tiek sudrėkinti?


Ant sausų, neišplautų dar.
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 02 06, 14:16)
Vakar kaip tik IKI žiūrėjau ir pamiršau  mastau.gif apie trylika litukų panašiai  mirksiukas.gif Aš kažkaip galvojau pirkti nepirkti, bet galvoju kol plaukam tokį sunaudosiu, tai atsibos be proto, o maistui irgi nežinau kur tiktų panaudot  blush2.gif nu tai pasisukinėjau tarp tų aliejų ir išėjau  blush2.gif


O jo labai daug? bigsmile.gif Mano plaukai ilgi, tai priemoniu niekada nebuna per daug..
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 02 07, 12:30)
O jo labai daug?  bigsmile.gif Mano plaukai ilgi, tai priemoniu niekada nebuna per daug..

man kažkaip pasirodė, kad 250 ar 300ml mastau.gif gal ir klystu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 02 07, 21:45)
man kažkaip pasirodė, kad 250 ar 300ml  mastau.gif gal ir klystu  blush2.gif


to buteliuko jau neberadau namie (kazkas musiet kitiems tikslams isnaudojo hihihi.gif ) tai nezinau koks tiksliai turis bet man regis ne daugiau kaip 200ml g.gif Aniros lygtais ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif
QUOTE(vita82 @ 2007 01 27, 19:30)
Vat, ko nesuprantu, kuo naudingas konjakas, brendis plaukams? g.gif


jis pats niekuom nepadeda,tik sildo plaukus( lygiai tuo paciu tikslu vyniojam pleveles ir ranskluoscius), kad jie labiau pasisavintu gerasias klaukes savybes.
medus lbj gerai tamsiaplaukem,nes,priesigai nei daug kam atrodo,ne sviesina,o butent tamsina plauka smile.gif savo kailiu patyriau. mirksiukas.gif ir azuolo zieve taip pat tamsina.
daug kaukiu turejus esu.mano palukai ypac sausi.nors nedazyti niekad. tai va:
1.henna plius.nepatiko,plaukai siurkstus liko,nors ir storesni.
2.les karites ( su taukmedzio sviestu).dieviskas kvapas,sudroziau dvi tubeles. drekina,po to plaukai kvapnus ir svelnus. as ja maisydavau su medum, alyvuogiu arba kvieciu gemalu aliejum, ir ant neplautu plauku po ranksluosciu laikydavau kiek tik laiko budavo,tai pusvalandi,tai dvi valandas smile.gif
3.structura sistema integrato con ceramide (ypac regeneruojanti),skalsi,cheminio kvapo,laikyt iki psuvalandzio.30lt kazkur.buna prof.prekiu pardese. tai buvo poveikis man.ypac gerai tinka su medum ilgiau laikyt wink.gif
4.dbr is yves roches turiu. skaniai kvepia.su jojobos aliejum,panasi i naturalesne. reik tik 3minutes laikyt,tai naudoju po kievieno plovimo ,kaip balzama biggrin.gif 36lt,brangoka,nes mazas turis.
kol kas tiek atsiminiau,jei ka dar prisiminsiu,parasysiu ax.gif zadu dbr arba biotreatment pabandyt, arba vichy. dvejoju del vichy kainos ir poveikio santykio rolleyes.gif kas dar ka bandet? patarkit?
Papildyta:
pamirsau blush2.gif aliejuku buna cup'e.vilniuj.moteryte stovi,pardavineja,tai priklausomai nuo rusies,kainos nuo 8-18lt :)100ml.labai patogu,nes greiciau subaigi ir gali bandyt kita rolleyes.gif ir lankstinuku yra,koks aliejus kam labiau tinka :)siaip tai tam lankstinuke plauku prieziurai labiausiai giriamas simondsiju aliejus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sultru beauty @ 2007 02 17, 22:16)
siaip tai tam lankstinuke plauku prieziurai labiausiai giriamas simondsiju aliejus  ax.gif

Ir ka gi jis daro? bigsmile.gif
Atsakyti
o gal zinot,kur butu galima isigyt Wellos kauke su sviestu kaune?
Atsakyti