Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Kerastase kaukės fantastiškos, nors jose daugiau konservantų nei majoneze biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bitute32 @ 2007 01 31, 15:43)
Kerastase kaukės fantastiškos, nors jose daugiau konservantų nei majoneze biggrin.gif


Gal bandei Kerastase sausiems plaukams (tą oranžinę)? kaip efektas? labai skiriasi nuo kitų kaukių?
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 31, 10:10)
nu va kas vienam geris kitam blogis  lotuliukas.gif man visai netiko ta kauke lb plaukus veldavo  schmoll.gif o va spindesio suteikiancios kapsulytes visai nieko buvo  blush2.gif


man irgi sita kauke tragiskai plaukus velia (kaip tik vakar ja dar karteli uzsidejau.... tai kol buvo slapi plaukai tai jie fantastiski buvo... bet kai pradejo dziuti..... tai to gerio nebeliko visiskai schmoll.gif ....)
o kapsulytes tos zalios ir raudonos is esmes yra vienodos (gal siek tiek raudonos sunkesnes) bet jos tai man patikdavo wub.gif tik kad labai nepatogu naudoti nes vienos issitepti plaukus man per mazai o jau dvi - per daug smile.gif

beje dabar ziauriai pamegau kanapiu alieju deti ant plauku vietoj kaukes (jis lengvesnis uz pvz. alyvuogiu alieju ir dar vienas skirtumas tarp ju butu tas kad nuo alyvuogiu aliejaus patys plaukai labiau pamaitinami o nuo kanapiu aliejaus jie daug slidesniais ir blizgesniais patampa 4u.gif )
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 01 31, 19:59)
man irgi sita kauke tragiskai plaukus velia (kaip tik vakar ja dar karteli uzsidejau.... tai kol buvo slapi plaukai tai jie fantastiski buvo... bet kai pradejo dziuti..... tai to gerio nebeliko visiskai  schmoll.gif ....)
o kapsulytes tos zalios ir raudonos is esmes yra vienodos (gal siek tiek raudonos sunkesnes) bet jos tai man patikdavo  wub.gif tik kad labai nepatogu naudoti nes vienos issitepti plaukus man per mazai o jau dvi - per daug  smile.gif

beje dabar ziauriai pamegau kanapiu alieju deti ant plauku vietoj kaukes (jis lengvesnis uz pvz. alyvuogiu alieju ir dar vienas skirtumas tarp ju butu tas kad nuo alyvuogiu aliejaus patys plaukai labiau pamaitinami o nuo kanapiu aliejaus jie daug slidesniais ir blizgesniais patampa  4u.gif )

o kur tokio aliejaus gauti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 31, 20:04)
o kur tokio aliejaus gauti? 4u.gif


maisto prekese bigsmile.gif toks keturkampiskas nelabai didelis butelka.... rytoj tiksliau parasysiu nes kotais bais tyngiu eiti paziureti blush2.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip atgaivinti dazu nualintus plaukus? Gal zinot kokiu naturaliu veiksmingu kaukiu?
Atsakyti
niu as manua tau cia vien kaukiu neuzteks schmoll.gif reikia ir aliejuko ir gero balzamo ir naturaliu kaukiu,manau dazu nualintiems plaukam reikia kaukiu kurie tiktu sausiems plaukams,nes itariu jie tokie ir yra .as tai darau kaiusinio ir ricinos kauke,galiu i mesti receptuka jai sudominau man ji padeda nes manau plaukai buvo sausi,sakau buvo nes nuo visokiu aliejuku ir kaukiu plaukai tapo sveiki ir grazus ir netepu as tiek to peroksido ir dzu kad pazeisciau ir naulinciau plaukus,man nieko ner graziau uz sveikus ir blizgancius plaukus.
o cia tas receptukas
1 kiausinio trynis
1 saukstukas ricinos aliejaus
3 saukstukai citrinos sulciu
Viska sumaisai ir istepi plauku galiukus ir valanda daraisi kitas grozio proceduras. O po valandos viska isplauni. Tiesa, plauku galai su ta mase sudziusta ir nuplauti nera taip lengva. Bet rezultatas tikrai thumbup.gif šita kaukė tikrai super! tiktai jinai dėl savo konsistencijos tinka tik galiukams.
aš nelaikau taip ilgai + dar įpilu šaukštą alyvuogių aliejaus.Jei plaukai nėra labai riebūs, bet yra labai labai sausi, vietoj citrinų sulčių galima naudoti žolių antpilą:
šviesiems plaukams ramunėlės, medetkos, linai o tamsiems - ajerai, apyniai, ąžuolo žievės antpilas.
dar galiu pasiulyt viena gera namine kaukyte.O gaminti reikia taip : viena kiausinio tryny, sauksta alyvuogiu arba ricinos aliejaus , sauksta majonezo ir jei plaukai sviesus , puse citrinos sulciu,viska sudet y dubenely ir gerai isplakt sakute , kad neliktu gumuleliu.Tada ta mase istepti plauku saknis (o jei jos liks tai ir galiukus) ir palaikyti 30 min.Efektas garantuotas!Plaukai bus svelnus, lengvai sukuojami ir blizges.Sekmes!!!
dar kita:
2 kiausinio tryniai, keli saukstai Babushkos Agafijos aliejaus, saukstas alkoholio (geriau be cukraus ), ir pusės citrinos sulčių. mano plaukai sviesus tai po šitos kaukės nerealiai blizgėjo, buvo tiesūs ir apskritai labai gražūs.

Atsakyti
kam tema uzvedineti nauja, jei pilna info apie tai prirasyta, neterskime forumo...
Atsakyti
pritariu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(keira @ 2007 01 26, 16:43)
As galiu pasiulyt viena gera namine kaukyte.Pati bandziau ir nenusivyliau  thumbup.gif  O gaminti reikia taip : viena kiausinio tryny, sauksta alyvuogiu arba ricinos aliejaus , sauksta majonezo ir jei plaukai sviesus , puse citrinos sulciu,viska sudet y dubenely ir gerai isplakt sakute , kad neliktu gumuleliu.Tada ta mase istepti plauku saknis (o jei jos liks tai ir galiukus) ir palaikyti 30 min.Efektas garantuotas!  smile.gif  Plaukai bus svelnus, lengvai sukuojami ir blizges.Sekmes!!!  bis.gif

O tokias kaukes reikia prieš plovimą dėti ir po to su šampūnu nuplauti, ar jau po šampūno ant drėgnų plaukų ir tada tik nuskalauti?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 02 05, 14:26)
O tokias kaukes reikia prieš plovimą dėti ir po to su šampūnu nuplauti, ar jau po šampūno ant drėgnų plaukų ir tada tik nuskalauti?

aha, as ant neplautų plauku dedu, tada dar maišiuką polietilenini ant galvos -neišsigaruoja drėgmė ir būna lengviau kaukę išplaut, palaikau kokią valandą ir su šampūnu plaukus išplaunu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 01 31, 20:59)
beje dabar ziauriai pamegau kanapiu alieju deti ant plauku vietoj kaukes (jis lengvesnis uz pvz. alyvuogiu alieju ir dar vienas skirtumas tarp ju butu tas kad nuo alyvuogiu aliejaus patys plaukai labiau pamaitinami o nuo kanapiu aliejaus jie daug slidesniais ir blizgesniais patampa  4u.gif )

Tikrai p-laukai slidesniais ir blizgesniais po kanapiu aliejaus patampa? bigsmile.gif
Atsakyti