Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

As vakar isbandziau loreal elvital dazytiems plaukams tokiam raudonam indely kauke thumbup.gif thumbup.gif labai lengvai plaukai issisukavo paskui ir zvilgejo.. dar vienas kaukes pliusas - reikia laikyti 2 minutes..

naturalias kaukes ir as noreciau isbandyti, bet truksta man ziniu.. aisku perdaug nesiskundziu - tingiu, netingeciau tai ir susizinociau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo princesyte: 29 sausio 2007 - 05:55
Sudomino mane naturalios kaukytes blush2.gif
Kokia tiktu sviesiems ilgiems plaukams? mano plaukai sausoki... mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustina @ 2007 01 29, 13:50)
Sudomino mane naturalios kaukytes  blush2.gif
Kokia tiktu sviesiems ilgiems plaukams? mano plaukai sausoki... mastau.gif

manau tiktų ta pati iš kiaušinio, aliejaus ir citrinos sulčių (išsamesnis receptukas praeitame puslapyje)...citrinos gali nepagailet, kaip šviesiems plaukams turėtų ji būti gerai...daugiau kaukių receptų rasi čia
Atsakyti
sveikos, mergaitės 4u.gif

gal žinote, kuri kaukė labai gerai drėkintų plaukiukus? smile.gif
dabar turiu biotraitment detox - na, nebloga, bet plaukiukai gal daugiau drėgmės nori... rolleyes.gif ką patartumėt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 29, 19:08)
manau tiktų ta pati iš kiaušinio, aliejaus ir citrinos sulčių (išsamesnis receptukas praeitame puslapyje)...citrinos gali nepagailet, kaip šviesiems plaukams turėtų ji būti gerai...daugiau kaukių receptų rasi čia

Aciu labai 4u.gif butinai isbandysiu labai jau smalsu thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustina: 30 sausio 2007 - 08:22
QUOTE
galima ir vieno medaus kaukę pasidaryt thumbup.gif


Mokslininkai juk įrodė, kad kuo daugiau sudedamųjų dalių, tuo priemonė veiksmingesnė. thumbup.gif
Pati darausi plaukų kaukę iš ricinos aliejaus, kiaušinio trynio, medaus ir svogūno sulčių. Ilgiau valandos negaliu išlaikyti, nes jau svogūno kvapas pykina blink.gif , bet plaukučiai atsigauna.
Atsakyti
Sako geriausia kaukė tai majonezas, ten ir kiaušinio ir aliejaus ir actuko yra, bandžiau, nieko visai unsure.gif
Atsakyti
Na nežinau dėl majonezo, nenorėčiau sutikti.

Tikras majonezas daromas iš alyvuogių aliejaus ir kiaušinių, o mūsiškiame pridėta dar ir visokiu konservantų. Tai vis viena gaunasi, kad geriausios natūralesnės priemonės. mirksiukas.gif
Atsakyti
O as isbandziau lietuviška alaus kaukę ir labai patiko thumbup.gif plaukai švelnūs, nesivelia ir gražiai žvilga, žodžiu kol kas esu labai patenkinta smile.gif

šiaip anksčiau, kai plaukai buvo dažyti ir reikalavo didesnės priežiūros, naudojau Henna Plus kauke ir kapsules plaukams (balti ipakavimai raudonomis raidėmis) - tai man buvo absoliutus gėris thumbup.gif duočiau 10 balų iš 10 šioms priemonėms, tikrai labai veiksminga ir plaukai nuostabiai žvilgėjo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 01 31, 11:01)
O as isbandziau lietuviška alaus kaukę ir labai patiko  thumbup.gif plaukai švelnūs, nesivelia ir gražiai žvilga, žodžiu kol kas esu labai patenkinta smile.gif

šiaip anksčiau, kai plaukai buvo dažyti ir reikalavo didesnės priežiūros, naudojau Henna Plus kauke ir kapsules plaukams (balti ipakavimai raudonomis raidėmis) - tai man buvo absoliutus gėris  thumbup.gif  duočiau 10 balų iš 10 šioms priemonėms, tikrai labai veiksminga ir plaukai nuostabiai žvilgėjo  smile.gif
nu va kas vienam geris kitam blogis lotuliukas.gif man visai netiko ta kauke lb plaukus veldavo schmoll.gif o va spindesio suteikiancios kapsulytes visai nieko buvo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 31, 09:10)
nu va kas vienam geris kitam blogis  lotuliukas.gif man visai netiko ta kauke lb plaukus veldavo  schmoll.gif o va spindesio suteikiancios kapsulytes visai nieko buvo  blush2.gif

tai taip, cia juk labai individualu drinks_cheers.gif tik man atrodo, as apie kitas kapsules kalbu, apie tokias raudonas, skirtas pazeistiems plaukams, o tos spindesi suteikianciso, berods kitos yra, tai tu nesu bandziusi.
Atsakyti
QUOTE(Mylia @ 2007 01 31, 14:03)
tai taip, cia juk labai individualu  drinks_cheers.gif  tik man atrodo, as apie kitas kapsules kalbu, apie tokias raudonas, skirtas pazeistiems plaukams, o tos spindesi suteikianciso, berods kitos yra, tai tu nesu bandziusi.
niu wa o as raudonu nesu bandziusi biggrin.gif
Atsakyti