Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

[FONT=Arial] o man is visu kiek teko naudoti kaukiu labiausiai patiko NIVEA kauke. palyginus nebrangi, o plaukai tikrai labai mieli po jos tampa.. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(keira @ 2007 01 26, 17:43)
As galiu pasiulyt viena gera namine kaukyte.Pati bandziau ir nenusivyliau  thumbup.gif  O gaminti reikia taip : viena kiausinio tryny, sauksta alyvuogiu arba ricinos aliejaus , sauksta majonezo ir jei plaukai sviesus , puse citrinos sulciu,viska sudet y dubenely ir gerai isplakt sakute , kad neliktu gumuleliu.Tada ta mase istepti plauku saknis (o jei jos liks tai ir galiukus) ir palaikyti 30 min.Efektas garantuotas!  smile.gif  Plaukai bus svelnus, lengvai sukuojami ir blizges.Sekmes!!!  bis.gif

aha tikrai geros yra namines kaukes thumbup.gif tik mano receptukas kiek kitoks: 2 kiausinio tryniai, keli saukstai Babushkos Agafijos aliejaus, saukstas alkoholio (geriau be cukraus tongue.gif ), ir pusės citrinos sulčių. mano plaukai tamsūs tai po šitos kaukės nerealiai blizgėjo, buvo tiesūs ir apskritai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 27, 02:29)
aha tikrai geros yra namines kaukes  thumbup.gif tik mano receptukas kiek kitoks: 2 kiausinio tryniai, keli saukstai Babushkos Agafijos aliejaus, saukstas alkoholio (geriau be cukraus  tongue.gif ), ir pusės citrinos sulčių. mano plaukai tamsūs tai po šitos kaukės nerealiai blizgėjo, buvo tiesūs ir apskritai labai gražūs  wub.gif


alkoholio g.gif pirma kart girdziu, bet gal veiksminga bigsmile.gif kiek zinau citrina suteikia blizgesio plaukuciams.
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 27, 17:15)
alkoholio  g.gif  pirma kart girdziu, bet gal veiksminga  bigsmile.gif  kiek zinau citrina suteikia blizgesio plaukuciams.

Vat, ko nesuprantu, kuo naudingas konjakas, brendis plaukams? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 27, 18:30)
Vat, ko nesuprantu, kuo naudingas konjakas, brendis plaukams? g.gif

Nu aš irgi vis bandau sugalvoti ką ten padaro, bet vis nepavyksta ax.gif Galėtų kas nors paaiškint mirksiukas.gif
O medus ką daro? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 01 27, 18:33)
Nu aš irgi vis bandau sugalvoti ką ten padaro, bet vis nepavyksta  ax.gif Galėtų kas nors paaiškint  mirksiukas.gif
O medus ką daro?  blush2.gif



medus siaip duoda blizgesio ir maitina.... p. s. SUPER avataras bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vetuke @ 2007 01 27, 17:33)
Nu aš irgi vis bandau sugalvoti ką ten padaro, bet vis nepavyksta  ax.gif Galėtų kas nors paaiškint  mirksiukas.gif
O medus ką daro?  blush2.gif



QUOTE(ngute @ 2007 01 27, 17:59)
medus siaip duoda blizgesio ir maitina.... p. s. SUPER avataras bigsmile.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif galima ir vieno medaus kaukę pasidaryt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 27, 18:30)
Vat, ko nesuprantu, kuo naudingas konjakas, brendis plaukams? g.gif

manyčiau jis blizgesio priduoda, bet kartu siek tiek sausina plauka, bet kai kaukej yra kiausinio ir aliejaus, tai slakelis alkoholio tikrai nepakenks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 27, 18:45)
manyčiau jis blizgesio priduoda, bet kartu siek tiek sausina plauka, bet kai kaukej yra kiausinio ir aliejaus, tai slakelis alkoholio tikrai nepakenks  mirksiukas.gif

Nu, reikės pabandyt bigsmile.gif
Atsakyti
gal zinote kiek kainuoja gliss kur?
Atsakyti
QUOTE(RamuneD @ 2007 01 28, 16:32)
gal zinote kiek kainuoja gliss kur?

kas gliss kur? kaukė? kokia?
Atsakyti
darydamasi namines kaukes paeksperimentavau, bandziau kelis kartus pilti brendi ir kelis kartus nepilt, tai isitikinau, kad be jo man daug labiau patinka, plaukai svelnesni... matyt rimtai tas alkoholis biski pasausina plaukus g.gif
Atsakyti