Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Kiek aš naudojau kaukių, tai kolkas BioTraitement patiko labiausiai bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 01 25, 17:28)
C:ENKO želė-vaško jau baigiu trečią tūbelę, ir manau, kad tai bus mano nuolatinis "padėjėjas" tvarkant plaukučius  thumbup.gif . Jį paskirsčiusi delnuose (po plovimo) tepu ant plaukų ir tada darau, ką noriu, tiksliau formuoju. Galima plaukus patiesinti (aš patampau plaukus tarp pirštų), pasukti apvaliu šepečiu. Na, vienu žodžiu, ko reikia tavo plaukučiams  smile.gif .Pvz., mano plaukai linkę pūstis, tai aš sėkmingai su tuo susitvarkau C:enko pagalba.

Mano irgi siek tiek puciasi, plius stovi ant pakausio labai daug naujai pridygusiu plaukuciu, idomu, man si priemone, juos suguldytu g.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2007 01 25, 22:23)
Mano irgi siek tiek puciasi, plius stovi ant pakausio labai daug naujai pridygusiu plaukuciu, idomu, man si priemone, juos suguldytu g.gif

Net nežinau, juk kiekvienos iš mūsų plaukai skirtingi. Pas mane irgi yra pridygusių plaukų, ir aš juos sutvarkau. Jau vien nuo kaukės, apie kurią pasakojau, plaukučiai gražiai sugula. Bet tai gal ne visoms vienodai, gal kitoms ta kaukė ar mano išgirtasis C:enko netiktų ar nepatiktų.
Atsakyti
Naudoju iš Avon, iš serijos planet SPA su alyvuogių aliejumi, tai man ji patinka thumbup.gif Kainuoja apie 35 Lt.
Atsakyti
man patinka Loreal geltona
Atsakyti

As galiu pasiulyt viena gera namine kaukyte.Pati bandziau ir nenusivyliau thumbup.gif O gaminti reikia taip : viena kiausinio tryny, sauksta alyvuogiu arba ricinos aliejaus , sauksta majonezo ir jei plaukai sviesus , puse citrinos sulciu,viska sudet y dubenely ir gerai isplakt sakute , kad neliktu gumuleliu.Tada ta mase istepti plauku saknis (o jei jos liks tai ir galiukus) ir palaikyti 30 min.Efektas garantuotas! smile.gif Plaukai bus svelnus, lengvai sukuojami ir blizges.Sekmes!!! bis.gif
Atsakyti
QUOTE(keira @ 2007 01 26, 16:43)
As galiu pasiulyt viena gera namine kaukyte.Pati bandziau ir nenusivyliau  thumbup.gif  O gaminti reikia taip : viena kiausinio tryny, sauksta alyvuogiu arba ricinos aliejaus , sauksta majonezo ir jei plaukai sviesus , puse citrinos sulciu,viska sudet y dubenely ir gerai isplakt sakute , kad neliktu gumuleliu.Tada ta mase istepti plauku saknis (o jei jos liks tai ir galiukus) ir palaikyti 30 min.Efektas garantuotas!  smile.gif  Plaukai bus svelnus, lengvai sukuojami ir blizges.Sekmes!!!  bis.gif

Nejaugi citrinos sultys šviesina plaukus? O aš ir galvoju, ko taip gerit spalva nusiplauna. O tai kuo tada jas galima pakeist?
Atsakyti
QUOTE(naktine_plastake @ 2007 01 26, 18:48)
Nejaugi citrinos sultys šviesina plaukus? O aš ir galvoju, ko taip gerit spalva nusiplauna. O tai kuo tada jas galima pakeist?


rugstis matyt grauzia spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 26, 17:59)
rugstis matyt grauzia spalva g.gif

Y kaukia jas reik det tik tuomet jei pas jus naturaliai sviesus plaukai.Nes kitaip jie gali ir patamset mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(keira @ 2007 01 26, 17:09)
Y kaukia jas reik det tik tuomet jei pas jus naturaliai sviesus plaukai.Nes kitaip jie gali ir patamset  mirksiukas.gif

Tai patamsina plaukus citrinos sultys? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 26, 18:11)
Tai patamsina plaukus citrinos sultys?  g.gif

Ne.Vartojant ta kauke kurios receptuka pasiuliau be citrinos sulciu plaukai gali patamset , o jei esat sviesiaplauke ir norit ta spalva issaugot , tai dekit sulciu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(keira @ 2007 01 26, 17:14)
Ne.Vartojant ta kauke kurios receptuka pasiuliau be citrinos sulciu plaukai gali patamset , o jei esat sviesiaplauke ir norit ta spalva issaugot , tai dekit sulciu  rolleyes.gif

Ai, viskas aišku biggrin.gif
Atsakyti