Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

QUOTE(tundra @ 2007 01 24, 12:43)
Sveikutes,
Ar kuri girdejote apie milk shake priemones plaukam? Nusipirkau kauke ir sampuna. Sampuno dar neisbandziau, nes noriu pirm  senaji baigti, bet kauke thumbup.gif  mano drauge pas mane ja isbande, tai sake "neidomu ar jinai labai gera ar dar ten kokia - bet sakyk kur pirkai, as jos noriu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif" Is tikruju tai paperka savo kvapu, atrodo net suvalgyti norisi  essen.gif  liezuvis.gif toks karamelinio saldainio ar vanilinio pudingo kvapas, net nemoku paaiskinti... ax.gif  o be to ir kauke gera, po jos plaukus isisukuoti pradejau... tongue.gif


daug gero apie ta kauke girdejau. o kur pirkai?
Atsakyti
Tundra, gerai cia parasei, ar kuri girdejome apie mil shake..tiek prirasyta ir pridiskutuota, kad mes beveik viska zinom bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 01 24, 16:01)
Arba šiaip labai riebaluoti hihihi.gif



aš plaunu kasdien plaukus ir jokių priemonių nenaudoju
plaukus nuskalauju vandeniu ir ištepu kauke rolleyes.gif
šiaip pritariu, kad Home institut kaukę reikia naudoti 1-2 k. per sav.
kasdien per dažnai ir neduoda efekto rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2007 01 24, 16:44)
jus kaukes tepat pries plovima?  blink.gif  rolleyes.gif nu nu papasakokit, nes as tai visada issiplaunu galva su sampunu normalei po to kauke uzsivarau uzsidedu ta duso kapyryte apsivynioju ranksluosciu kad silta butu ir vaikstau... o cia - pries plovima, ant sausų plauku????  unsure.gif
na ir diskusiju sukele vienas zodis lotuliukas.gif lotuliukas.gif turejau omeny po sampuno tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2007 01 25, 15:11)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif turejau omeny po sampuno  tongue.gif


taip tai tinka, niu as galvojau kad esu tundra visiska 4u.gif
Atsakyti
Išbandžiau Bio Traitement Anti-Curly Mask tiesinamąją plaukų kaukę. Patiko ji man, tik norėtųsi, kad plaukučius labiau apsunkintų. Mat mano plaukų galai gana stipriai išfiliūruoti doh.gif . Nors pati sau buvau prisiekusi, kad gyvenime jų neleisiu filiūruoti, nes nuo to mano plaukai pradeda raitytis į visas puses doh.gif . Nežinau, kaip man susisuko galvelė, kad buvau įkalbėta šitaip sugadinti plaukus g.gif . Jau buvau šitą dalyką atvargusi, lengvai susitvarkydavau plaukučius ir, še tau, vėl viskas iš pradžių...
Tai va, šita kaukė tikrai neblogai ištiesino plaukus, tik tie galai nelabai nori klausyti. Po to dar pritepu Alfaparf aliejuko, ir paskutinis mano išsigelbėjimas-tai Cenko želė-vaškas thumbup.gif . Be jos pražūčiau.
Nuo Biotraitement kaukės plaukai pasidarė švelnūs, ir šukuojasi kaip per sviestą.
Išbandyti verta bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 01 25, 15:55)
Išbandžiau Bio Traitement Anti-Curly Mask tiesinamąją plaukų kaukę. Patiko ji man, tik norėtųsi, kad plaukučius labiau apsunkintų. Mat mano plaukų galai gana stipriai išfiliūruoti  doh.gif . Nors pati sau buvau prisiekusi, kad gyvenime jų neleisiu filiūruoti, nes nuo to mano plaukai pradeda raitytis į visas puses  doh.gif . Nežinau, kaip man susisuko galvelė, kad buvau įkalbėta šitaip sugadinti plaukus g.gif . Jau buvau šitą dalyką atvargusi, lengvai susitvarkydavau plaukučius ir, še tau, vėl viskas iš pradžių...
Tai va, šita kaukė tikrai neblogai ištiesino plaukus, tik tie galai nelabai nori klausyti. Po to dar pritepu Alfaparf aliejuko, ir paskutinis mano išsigelbėjimas-tai Cenko želė-vaškas  thumbup.gif . Be jos pražūčiau.
Nuo Biotraitement kaukės plaukai pasidarė švelnūs, ir šukuojasi kaip per sviestą.
Išbandyti verta bigsmile.gif .

Kaip fainiai thumbup.gif Reikes ir man pabandyt, mačiau dar kažkokios putos tiesinamosios yra iš Biotraitment ax.gif
Gal gali plačiau papasakot apie Cehnko želė - vašką? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 25, 16:11)
Gal gali plačiau papasakot apie Cehnko želė - vašką?  bigsmile.gif

C:ENKO želė-vaško jau baigiu trečią tūbelę, ir manau, kad tai bus mano nuolatinis "padėjėjas" tvarkant plaukučius thumbup.gif . Jį paskirsčiusi delnuose (po plovimo) tepu ant plaukų ir tada darau, ką noriu, tiksliau formuoju. Galima plaukus patiesinti (aš patampau plaukus tarp pirštų), pasukti apvaliu šepečiu. Na, vienu žodžiu, ko reikia tavo plaukučiams smile.gif .Pvz., mano plaukai linkę pūstis, tai aš sėkmingai su tuo susitvarkau C:enko pagalba.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vene: 25 sausio 2007 - 16:29
QUOTE(vene @ 2007 01 25, 16:28)
C:ENKO želė-vaško jau baigiu trečią tūbelę, ir manau, kad tai bus mano nuolatinis "padėjėjas" tvarkant plaukučius  thumbup.gif . Jį paskirsčiusi delnuose (po plovimo) tepu ant plaukų ir tada darau, ką noriu, tiksliau formuoju. Galima plaukus patiesinti (aš patampau plaukus tarp pirštų), pasukti apvaliu šepečiu. Na, vienu žodžiu, ko reikia tavo plaukučiams  smile.gif .Pvz., mano plaukai linkę pūstis, tai aš sėkmingai su tuo susitvarkau C:enko pagalba.

Kaip tik ieškau priemones, kuri nuimtų plaukų pasipūtimą doh.gif
user posted image
gal šitas?
Atsakyti
QUOTE(vita82 @ 2007 01 25, 16:35)
Kaip tik ieškau priemones, kuri nuimtų plaukų pasipūtimą  doh.gif
user posted image
gal šitas?

Šitas. Jo ilgam užtenka. Pabandyk, turėtų patikti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 01 25, 16:52)
Šitas. Jo ilgam užtenka. Pabandyk, turėtų patikti  smile.gif

Dėkui aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(vene @ 2007 01 25, 15:55)
Išbandžiau Bio Traitement Anti-Curly Mask tiesinamąją plaukų kaukę. Patiko ji man, tik norėtųsi, kad plaukučius labiau apsunkintų. Mat mano plaukų galai gana stipriai išfiliūruoti  doh.gif . Nors pati sau buvau prisiekusi, kad gyvenime jų neleisiu filiūruoti, nes nuo to mano plaukai pradeda raitytis į visas puses  doh.gif . Nežinau, kaip man susisuko galvelė, kad buvau įkalbėta šitaip sugadinti plaukus g.gif . Jau buvau šitą dalyką atvargusi, lengvai susitvarkydavau plaukučius ir, še tau, vėl viskas iš pradžių...
Tai va, šita kaukė tikrai neblogai ištiesino plaukus, tik tie galai nelabai nori klausyti. Po to dar pritepu Alfaparf aliejuko, ir paskutinis mano išsigelbėjimas-tai Cenko želė-vaškas  thumbup.gif . Be jos pražūčiau.
Nuo Biotraitement kaukės plaukai pasidarė švelnūs, ir šukuojasi kaip per sviestą.
Išbandyti verta bigsmile.gif .

turejau sia kauke, tai visai nieko tokia buvo smile.gif
Atsakyti