Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Man Gaja kaukė patiko, o dabar nusipirkau Pantene 3x more amino acids, bet dar nebandžiau.
Atsakyti
Nusipirkau visa serija Pantene Repair and Care,vakar ja papildziau tokiu kremuku kur ant slapiu plauku reikia itrinti,kad per dregna ora plaukuciai nesielektrintu ir liktu lygus,jo kaina apie4eurus,pati nustebau,kai siandien atejus i darba veirodyje vis dar maciau lygius plaukucius,nes paprastai,kai tokia dregme,tai man jie kaip po elektros soko atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 21, 22:35)
eurovaistinej 19.89 berods, o je savaitgaliais dar 15 proc nuolaida thumbup.gif, kosmadoj 20 ar 23 lt vadinasi: BIOtraitement mask ceramide A2 Proteine del riso 4u.gif tokioj gelsvoj tubelej mirksiukas.gif


Sian isbandziau ir galiu pasakyt visiskai nieko ypatingo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2007 01 22, 16:38)
as vakar irgi nusipirkau ta kauke uz ~20lt + dar nuolaida Akropolio Eurovaistinei  ax.gif  bet po pirmo karto super poveikio nepastebejau, gal todel, kad ir taip mano plaukuciai priziureti  g.gif



ka pastebejau tai, kad si kauke neapsunkina plauku, jie lengi ir po jos ne taip greitai susiriebaloja plaukai, kaip po kitu ax.gif
Atsakyti
dabar turiu Home institute su česnaku
tai poveikis yra jeigu kaukę palaikau kokį pusvalandį prieš plovimą - plaukai lengvi, minkšti, malonūs

jeigu po plovimo trumpai vietoj balzamo - jokio poveikio
Atsakyti
Sveikutes,
Ar kuri girdejote apie milk shake priemones plaukam? Nusipirkau kauke ir sampuna. Sampuno dar neisbandziau, nes noriu pirm senaji baigti, bet kauke thumbup.gif mano drauge pas mane ja isbande, tai sake "neidomu ar jinai labai gera ar dar ten kokia - bet sakyk kur pirkai, as jos noriu lotuliukas.gif lotuliukas.gif" Is tikruju tai paperka savo kvapu, atrodo net suvalgyti norisi essen.gif liezuvis.gif toks karamelinio saldainio ar vanilinio pudingo kvapas, net nemoku paaiskinti... ax.gif o be to ir kauke gera, po jos plaukus isisukuoti pradejau... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2007 01 24, 10:34)
dabar turiu Home institute su česnaku
tai poveikis yra jeigu kaukę palaikau kokį pusvalandį prieš plovimą - plaukai lengvi, minkšti, malonūs

jeigu po plovimo trumpai  vietoj balzamo - jokio poveikio

Prie6 plovimą ant sausų tokių pošvarių plaukų? Čia tik šita kaukė ar ir kitas taip galima naudot?
Atsakyti
QUOTE(groovy @ 2007 01 24, 16:11)
Prie6 plovimą ant sausų tokių pošvarių plaukų? Čia tik šita kaukė ar ir kitas taip galima naudot?
Manau jos naudojimas kaip ir visu kaukiu biggrin.gif pries plovima karta i savaite palaikai 15-30min,galima ir ilgiau ziurint kiek laiko turi tongue.gif
Atsakyti
jus kaukes tepat pries plovima? blink.gif rolleyes.gif nu nu papasakokit, nes as tai visada issiplaunu galva su sampunu normalei po to kauke uzsivarau uzsidedu ta duso kapyryte apsivynioju ranksluosciu kad silta butu ir vaikstau... o cia - pries plovima, ant sausų plauku???? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2007 01 24, 15:44)
jus kaukes tepat pries plovima?  blink.gif  rolleyes.gif nu nu papasakokit, nes as tai visada issiplaunu galva su sampunu normalei po to kauke uzsivarau uzsidedu ta duso kapyryte apsivynioju ranksluosciu kad silta butu ir vaikstau... o cia - pries plovima, ant sausų plauku????  unsure.gif

manau, aliejukus visokius ar kaukes kur ant saknu reikia det tai pries plovima ant dregnu plauku, o kitas jei nera parasyta kitaip, dedu po sampuno vietoj balzamo, palaikau koki min pusvalandi ir isskalauju.. tuomet stengiuos nedti prie saknu, nes mano saknys riebios doh.gif o galiukai sausi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 24 sausio 2007 - 14:51
tai paaiskinkit pvz jus sudrekinat plaukus ir po to dedat kauke? o tai je mano plaukai laku supurksti buna, zele sutapti? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2007 01 24, 14:59)
tai paaiskinkit pvz jus sudrekinat plaukus ir po to dedat kauke? o tai je mano plaukai laku supurksti buna, zele sutapti?  blink.gif

Arba šiaip labai riebaluoti hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 24 sausio 2007 - 16:06