Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams



o man mil mil patinka ta zalia, su zolelem tai ta proga po ilgo laiko nusipirkau ir gaja pasiemiau smile.gif O tu kitu mil mil nebandziau ir kazkaip noro nebuvo bandyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 18, 09:27)
Tai kaip supratau, reik imt baltam ipakavime ir nesukt sau galvos  bigsmile.gif  Siaip as uzvakar savanoriu xypermaximos eurovaistinej ir kosmadoj ziurejau, tai buvo pirkt tikrai tu priemoniu  mirksiukas.gif


ne... ne baltam (is baltos serijos turejau sampuna (taip pat sausiem plaukams jis buvo) bet nieko ypatingo jame neizvelgiau) user posted image
o ir siaip girianciu baltaja serija kiek pamenu nebuvo g.gif taigi verciau nerizikuoti ir ieskoti butent tos geltonosios mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
O tai kuria tu cia serija idejai lens.gif man pasirode, kad balta g.gif nu, ok laiksiu geltonos ax.gif Greiciausiai, kaip ir saket, geltonos tiesiog nebuvo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barskuoleee: 18 sausio 2007 - 20:36
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 18, 21:35)
O tai kuria tu cia serija idejai  lens.gif man pasirode, kad balta  g.gif  nu, ok laiksiu geltonos  ax.gif  Greiciausiai, kaip ir saket, geltonos tiesiog nebuvo...


paskutinej zinutej balta serija o ankstesnese - gelsva (skirtumas spalvu atzvilgiu tikrai nera zymus kaip jau pastebejot tongue.gif mirksiukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 01 18, 12:09)
Yra labai gera karsta kauke plaukams is Henna plius firmos (nors galima ir nesildyti) - atgaivina plaukus kaip reikiant. O jei dar patepi tos pacios firmos serumu, tai isvis  thumbup.gif

Jo ta šildomoji ir man patikdavo, bet aš ją pirkdavau tutukem 4u.gif wub.gif dabar galvoju kodel aš jos nebeperku g.gif reik vel nusipirkti bigsmile.gif
Atsakyti
Taip, ir dar Henna aliejukas labai neblogas-tose raudonose kapsulytese smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2007 01 19, 18:30)
Jo ta šildomoji ir man patikdavo, bet aš ją pirkdavau tutukem 4u.gif  wub.gif dabar galvoju kodel aš jos nebeperku g.gif reik vel nusipirkti bigsmile.gif

cia kur atseit aliejus? po 4 tubikes pardavineja dezutej, jo? jei tas, tai turejau smile.gif nelabai ypatingas man jis buvo, nes po to aliejaus plaukai kazkokie kietoki pasidarydavo, nors ir blizgejo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pakalnutėL @ 2007 01 18, 21:16)
ir man panašiai su ta milmil kauke, tik as nusipirkau su karite sviestu. pati blogiausia kada nors turėta plaukų kaukė  doh.gif plaukai susivėlė kaip kažin kas, ir tokie apsunkę ir riebaluoti, žodžiu nežinau kur dabar reiks dėti tą pusę litro kaukės  unsure.gif gal kam tiko ji kada nors? galėčiau atiduoti už šokolado plytelę  ax.gif  4u.gif naudota tik vieną kartą...



pas mane panasi situacija su Generos kauke, sunaudojau puse indelio viskas OK, o dabar tai schmoll.gif plaukai po jos apsunkie ir kol slapi tai tokie siurkstus, o kai isdziuna tai normalus, bet vis tiek kazkas ne tas, gerai, kad liko dar keliems kartams ax.gif
Atsakyti
O ka naudojat plaukams nuo saules apsaugoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktuteee @ 2007 01 20, 23:09)
O ka naudojat plaukams nuo saules apsaugoti?  g.gif

as pries vaziuojan atostogauti vis galvoju, kad reikia koki purskala nusipirkt, bet saugojuosi tik kepure doh.gif uz savaites vaziuosiu , tai reikia si karta ka nors issirinkti smile.gif
Atsakyti
geltonoji biotraitement kauke tai tikrai geris wub.gif , prisidedu prie rekomendaciju drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliina @ 2007 01 21, 22:30)
geltonoji biotraitement kauke tai tikrai geris wub.gif , prisidedu prie rekomendaciju drinks_cheers.gif

o kiek pakainuoja? blush2.gif
Atsakyti