Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

aš dabar ieškau kokios kaukes plaukams, ir noriu kad man jie greiciau augtu lotuliukas.gif lotuliukas.gif eisiu per piet paieskoti ko nors wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tolerancija @ 2007 01 15, 19:37)
Tikrai nera uz ka  tongue.gif
Papildyta:

Kai isigysi, butinai parasyk, kaip tau  bigsmile.gif


nuejau pirk ir pasimeciau g.gif rasei, kad ji geltonoji, bet tokios neradau blush2.gif kauke tokiam baltam indelyje, o geltonam tai balzamas. tai pasimetus ziurejau ir nusprendziau dar pasitikslint... g.gif
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 17, 21:42)
nuejau pirk ir pasimeciau  g.gif  rasei, kad ji geltonoji, bet tokios neradau blush2.gif  kauke tokiam baltam indelyje, o geltonam tai balzamas. tai pasimetus ziurejau ir nusprendziau dar pasitikslint...  g.gif


istikruju kai pirma karta as ejau tos kaukes pirkti tai del spalvu irgi buvau pasimetusi (nes ryskiai geltono nieko nebuvo biggrin.gif )

user posted image

beje kaune kazkaip ziuriu ilgokai nebeatveza biotraitement produkcijos g.gif arba cia man vis sitaip pasitaiko doh.gif
Atsakyti
as siulyciau namuose pasigaminti kaukiu:)tikrai ivairiu yra:0pavyzdziui is duonos:))
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 01 17, 22:48)
istikruju kai pirma karta as ejau tos kaukes pirkti tai del spalvu irgi buvau pasimetusi (nes ryskiai geltono nieko nebuvo  biggrin.gif )

user posted image

beje kaune kazkaip ziuriu ilgokai nebeatveza biotraitement produkcijos  g.gif arba cia man vis sitaip pasitaiko  doh.gif


Tai kaip supratau, reik imt baltam ipakavime ir nesukt sau galvos bigsmile.gif Siaip as uzvakar savanoriu xypermaximos eurovaistinej ir kosmadoj ziurejau, tai buvo pirkt tikrai tu priemoniu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2007 01 17, 22:48)
istikruju kai pirma karta as ejau tos kaukes pirkti tai del spalvu irgi buvau pasimetusi (nes ryskiai geltono nieko nebuvo  biggrin.gif )

user posted image

beje kaune kazkaip ziuriu ilgokai nebeatveza biotraitement produkcijos  g.gif arba cia man vis sitaip pasitaiko  doh.gif



ir as noriu isbandyti sitos firmos plauku kauke, anksciau turejau tas kapsules, tai kokie plaukuciai buvo wub.gif
Atsakyti
as kartais dedu sumaisyta medaus su ricinu aliejum kauke kai netingiu ax.gif o neseniai cia nusiprkau gliss kur kauke tai zinokit thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir plaukai atsigavo ir zvilga, zodziu eu patenyta savo pirkiniu wub.gif
Atsakyti
Yra labai gera karsta kauke plaukams is Henna plius firmos (nors galima ir nesildyti) - atgaivina plaukus kaip reikiant. O jei dar patepi tos pacios firmos serumu, tai isvis thumbup.gif
Atsakyti
as ja turejau pres pora metu ir tepdavau plaukus kazkokiu papildomai kad nesiveltu, bet po kazkiek laiko ar priprato plaukai ar kas bet dingo poveikis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ngute @ 2007 01 12, 17:18)
man tai siaubingai ta mil mil su kokosais netiko.... pati blogiausia kada nors turetu kaukiu... plaukus padare kazkokius susivelusiai minkstus ir siurkscius.... siaubas..... doh.gif


man ta kokosine Mil Mil irgi laaabai netiko-galvojau gal tik pradzioj taip, bet visa isnaudojau,o "geris" toks pat...gerumas tik tas buvo,kad plaukai lengviau sukuodavosi(ypac slapi), bet kazkokio plaukam blizgesio ar atstatymo tikrai nedave...plius galva teko plaut kasdien, nes nuo tos kaukes tik isdziudavo ir iskart jau tokie riebaluoti atrodydavo... doh.gif

dabar Eurokos nusipirkau Zolotoj Selk kauke-pakolkas kiek plaunu ji labai super thumbup.gif plaukuciai blizga, svelnus..
Atsakyti
QUOTE(barskuoleee @ 2007 01 17, 21:42)
nuejau pirk ir pasimeciau  g.gif  rasei, kad ji geltonoji, bet tokios neradau blush2.gif  kauke tokiam baltam indelyje, o geltonam tai balzamas. tai pasimetus ziurejau ir nusprendziau dar pasitikslint...  g.gif

Baltame ipakavime priemones yra normaliems plaukams (jei neklystu), o geltoname, tiksliau smelio spalvos, skirtos sausiems ir pazeistiems plaukams.
Kita karta, kad nesusimaisytum, paziurek i aprasyma priemones, jeigu tai kauke sausiems plaukams, tai bus butent ta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(seima @ 2007 01 18, 12:41)
man ta kokosine Mil Mil irgi laaabai netiko-galvojau gal tik pradzioj taip, bet visa isnaudojau,o "geris" toks pat...gerumas tik tas buvo,kad plaukai lengviau sukuodavosi(ypac slapi), bet kazkokio plaukam blizgesio ar atstatymo tikrai nedave...plius galva teko plaut kasdien, nes nuo tos kaukes tik isdziudavo ir iskart jau tokie riebaluoti atrodydavo...  doh.gif

ir man panašiai su ta milmil kauke, tik as nusipirkau su karite sviestu. pati blogiausia kada nors turėta plaukų kaukė doh.gif plaukai susivėlė kaip kažin kas, ir tokie apsunkę ir riebaluoti, žodžiu nežinau kur dabar reiks dėti tą pusę litro kaukės unsure.gif gal kam tiko ji kada nors? galėčiau atiduoti už šokolado plytelę ax.gif 4u.gif naudota tik vieną kartą...
Atsakyti