Įkraunama...
Įkraunama...

Kaukės plaukams

Sena tema

http://www.supermama...p;#entry7014470
Atsakyti
O as negaliu "Revivoru" atsidziaugt, ir konsistencija gera,ir kvapas neerzina,ir poveikis labai geras.Pirkau Eurokose,kainavo apie 10Lt 440ml.
Atsakyti
QUOTE(Lalaa @ 2006 12 10, 18:37)
Man atrodo, kad pirkta Droge, kaina ~ 20lt, tokia naturali priemone nuo plauku slinkimo, bet jau kvapas tai  schmoll.gif

QUOTE(Teresa @ 2006 12 10, 18:49)
Taip, pirkau Droge, čia yra tokios ampules. Kvapas tai man neužkliūvo. Dzintars balzamas yra baisiau. Sustiprino plaukus, plaukai buvo švelnus, lengva buvo šukuoti.
cia as dar del to paties ridiku skyscio...o kas per firma? labai noriu sustiprinti plaukus...po nestumo ir gimdymo visai nieko neliko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 12 11, 18:27)
cia as dar del to paties ridiku skyscio...o kas per firma? labai noriu sustiprinti plaukus...po nestumo ir gimdymo visai nieko neliko blush2.gif



As jau tiksliai neatsimenu firmos, gal Seboradin, ar kazkas panasaus g.gif

toks permatomas buteliukas su baltai violetine etikete ax.gif

ten visa serija yra, tai manau pamatysi smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai patinka kauke su avokadu is Drogo, naudoju jau trecia "banke" ir vis dar patinka tiesa tarp ju padarau pertrauka. O vakar pabandziau ta vienakartine Gliss Kur kauke tai irgi super patiko plaukai tikrai tokie svelnus ir nesivelia ir man dar kvapas labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 12 11, 17:27)
cia as dar del to paties ridiku skyscio...o kas per firma? labai noriu sustiprinti plaukus...po nestumo ir gimdymo visai nieko neliko blush2.gif

pamenu per supermamos laida sake kad apie puse metu po gimdymo plauku slinkimas ir silpnejimas yra normalu. paskui turetu viskas susitvarkyt. zodziu be panikos smile.gif

QUOTE(kamarele @ 2006 12 11, 19:17)
O vakar pabandziau ta vienakartine Gliss Kur kauke tai irgi super patiko plaukai tikrai tokie svelnus ir nesivelia ir man dar kvapas labai  thumbup.gif

as irgi vakar isbandziau thumbup.gif siaip jau veliasi man kudlos kaip visada, bet kad minkstuciai plaukai tai teisybe thumbup.gif ir atsigave tokie jauciasi bigsmile.gif beje man ji labai kvepejo kai tepiausi, bet dabar ant plauku nesijaucia g.gif
Atsakyti
norejau paklausti ,ka manote apie , droge parduodamas kaukes , Beuty Formulas atrodo.kur kazkur iki 10lt kainuoja .ten buna su henna,su biciu vaksu dar kazkuom, uzrasyta kad gydomosios.patiko? nepatiko?kuri ten labiausia sausiem plaukam tiktu?
Atsakyti
sveikos, norėjau paklausti gal kas naudojo migdolu aliejuka plaukams?? ar patiko?
Atsakyti
QUOTE(linuzielia @ 2006 12 12, 00:57)
norejau paklausti ,ka manote apie , droge parduodamas kaukes , Beuty Formulas atrodo.kur kazkur iki 10lt kainuoja .ten buna su henna,su biciu vaksu dar kazkuom, uzrasyta kad gydomosios.patiko? nepatiko?kuri ten labiausia sausiem plaukam tiktu?

turejau su biciu vasku. nepatiko.
Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 12 12, 16:49)
turejau su biciu vasku. nepatiko.



o kitokiu neteko bandyti? ten dar keliu rusiu buvo?
Atsakyti
Man labai patinka Oriflame vienkartinės kaukės su apelsinais skiliūnėjantiems plaukams smile.gif Pakelio man užtenka dviems kartams.
Atsakyti
As savo ankstesniam pasisakyme ta kauke is drogo ir minejau. As naudoju su avokadu tai man labai tinka, turejau su medum bet kazkaip nelabai ji man ypac kvapas toks nelabai schmoll.gif O ta su avokadu liuks labai tinka thumbup.gif
Atsakyti