Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė ir žuvys

QUOTE(A'yša @ 2009 11 18, 23:37)
Vis galvoju, gal ir aš tokia, tik nepastebiu  lotuliukas.gif


na galbut tas ugningumas ir kategoriskumas yra vieninteliai minusai- siaip pliusai (tvarkingumas, rupestingumas, istikimybe 4u.gif ) manau tikrai atsveria. svarbu nesusieit su panasiu dinamitu o tai bus atominis karas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet aš vistiek tikrai nei kategoriška, nei ugninga. Greičiau mano žuvys kategoriškas, kaip pasakė, taip ir yra, ir net galvoti negalima kitaip smile.gif o man tada reikia kantriai ir ramiai mėginti paaiškinti, kad aš galvoju kitaip. Arba tiesiog patylėti smile.gif
Atsakyti
ka gi, matyt nevertetu riskirti bendriausiu budo bruozu visiem vieno zenklo atstovams. kiekvienas zmogus yra labai inividualus rolleyes.gif smile.gif
Atsakyti
as mergele,o mano vyras zuvis,kaip pradejom draugauti,emiau skaityti ir visokiu horoskopus,kiek skaiciau visur nieko gero nezada,seip lyg ir baisoka buvo pradeti(nes jau buvau isiskyrusi)bet....mes jau 8 m.kartu,auginam dukryte,ir atrodo sutariam,buna aisku tokiu dienu kaid ir susipykt reikia,kaip ir pas visus.As esu smarki asmenybe,o vyras letesnis,todel man atrodo mes vis dar kartu,vienas kita uzpildom,jei abu butumem paletinti,ar per smarkus,va tada gal butu jau ir negerai.... g.gif
Atsakyti
na aš ir pasisakysiu apie šį junginį. Aš mergelė, jis žuvis:)

Noes kartu tik 2 metai, jaučiu, kad tai mano žmogus.
Aišku pasipykstam dėl smulkmenu ir susitaikom. Siaip kiek domejausi ne įtin gera sąjunga santuokai. Bet nelb tikiu, kad galima 12 zenklu suporuoti taip ne kitaip.

Galiu pasakyti, kad mus sieja didelė aistra, gal net labiau nei meilė.
tad lauksim 3-ju metu ir tada žiūresim biggrin.gif

Siaip žuviukas yra lb geras, lb lb tvarkingas, stengiasi del musu, dėmesingas, lbb greit mane perprato, kai ko nori pasiekia.
Taciau manau, kad yra iš tokių žmonių, kurie nepasimoko iš savo klaidų ir per mažai rūpinasi savo sveikata.

Gal ten reikalingos mes, mergelės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_gaga @ 2009 12 05, 15:32)
na aš ir pasisakysiu apie šį junginį. Aš mergelė, jis žuvis:)

Noes kartu tik 2 metai, jaučiu, kad tai mano žmogus.
Aišku pasipykstam dėl smulkmenu ir susitaikom. Siaip kiek domejausi ne įtin gera sąjunga santuokai. Bet nelb tikiu, kad galima 12 zenklu suporuoti taip ne kitaip.

Galiu pasakyti, kad mus sieja didelė aistra, gal net labiau nei meilė.
tad lauksim 3-ju metu ir tada žiūresim biggrin.gif

Siaip žuviukas yra lb geras, lb lb tvarkingas, stengiasi del musu, dėmesingas, lbb greit mane perprato, kai ko nori pasiekia.
Taciau manau, kad yra iš tokių žmonių, kurie nepasimoko iš savo klaidų ir per mažai rūpinasi savo sveikata.

Gal ten reikalingos mes, mergelės  blush2.gif

tai va butent...mes 8 metai kartu,tu su savo zuviuku ir jau 2metai,pazystu tokia sema (tik pas juos atbulai,zmona zuvis,vyras mergele)ir ne vieneri metai kartu,jau antro vaiko laukiasi,reiskia tokia jungtis ymanoma friends.gif ir ne visada reikia tiketi kas kur ka raso,ane? mirksiukas.gif
Atsakyti
Gera paskaityti, kad yra tokių zodiako ženklų sąjungų ir viskas jiems gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos, jungiuosi ir as prie Jusu burio wub.gif as - mergele, jis - zuvis. Kartu jau esame dveji metai ir prabegus tiek laiko galiu pasakyti, kad kuo toliau tuo labiau jauciu, kad tai mano zmogus. Labai dziaugiuos, kad esame kartu, puikiai vienas kita suprantame ir papildome. As esu rami asmenybe, jis didesne ugnele. Jau kai isiliepsnoja, tuomet as duodu jam vienam paburnot, paskui pats kazkaip susipranta, kad vienas su savim burnoja smile.gif) patinka man jo seimyniskumas, be galo rupinasi manimi ir musu ateitimi. Jis maximalistas, man gal siek tiek truksta ryzto. Abu turime vienodus tikslus, abu ju siekiame ir manau kartu isikibe eisime pirmyn. Jis labai atkaklus, jei jau kazka sumasto, tai siekia is paskutiniuju ir jau grius pasaulis, bet jis savo pasieks. As daugiau viska skaiciuoju, svarstau ir galvoju ar verta imtis, o jis tiesiog ima ir daro. Zodziu su Juo jauciuosi labai saugi, dziaugiuosi, kad salia turiu tikra vyra ir esu jo pati paciausia. thumbup.gif 4u.gif wub.gif

p.s. rimtai susipyke dar nesam nei karto (spjaunu per peti).
Atsakyti
Zuvyte+mergele - deja, nepavykusi sajunga verysad.gif atrode, idealu.. bet per daug atviras ir draugiskas mergele paslydo "draugiskumo juroje".... very sad verysad.gif
Atsakyti
Mums irgi nepasisekė smile.gif
Net nežinau kodėl. Turbūt dėl tų dalykų, ką rašiau savo senesniuose postuose. Gaila, aišku smile.gif bet per sunku man su žuvimi unsure.gif
Atsakyti
apie koki tvarkinguma jus kalbate, kad kiek zinau zuvu, tai skesta dulkese ir daiktai visur ismetyti. Jauciasi laisvai, tikrai nekankina jie saves su tvarka.
Mano zuviukas tai labai uzsispyres. As iki asaru, o jis vistiek savo. Bet jei ta pacia problema spresiu graziuoju, tai isgirs, supras, atsakys teigiamai ir padarys taip, kaip as noriu. Pati esu zuvis, mano charakteris tai apsaugok dieve nuo tokio zmogaus kaip as lotuliukas.gif .. (labai blogai apie save galvoju, nors ir suprantu kad reikia daryt priesingai, labai mylet save, rupintis, nes tada ir kiti myles).
Manau kad manes nekencia visi tie, kurie mane pazista. Pas mane daug neapykantos aplinkiniui pasauliui, nes per savo durna galva nemoku isreikst normaliai savo poreikiu ir einu prie tikslo labai tiesmukiskai. Pries kokius 8 metus buvau zmogus kaip zmogus, pradejus dirbti ir jausti nesauguma nuolatini irgi labai pasikeiciau. Musu santykiai daugiau priklauso nuo manes, kaip as pasakau ar padaru, taip ir buna gerai. Taip iseina kazkaip naturaliai. Kartais as dingstu is eterio ir nerodau jokios iniciatyvos, tada prabunda jis. Taip ir ritames rolleyes.gif . Na ir dar pamirsau viena smulkmena. Mus sieja wub.gif . Na tas jausmas, kai ziuri i ji ir pamirsti viska pasaulyje.
Atsakyti
aš žuvys, jis mergelė, šiek tiek daugiau nei 2 metai. kartais būna kaip pasakoj, o kartais box.gif . kol kas nugali noras būti kartu, o kaip bus pagyvensim pamatysim smile.gif šiaip esam labai labai labai skirtingi ir kiekvieną dieną mokomės dirbti komandoje. drinks_cheers.gif
Atsakyti