Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė ir žuvys

Norinčias pasiplepėti ir pabendrauti su kitomis Mergelėmis kviečiame ČIA - VISOS MERGELĖS VIENYKIMĖS

jei nerastumėt - ieškokit manęs mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai kaip sekasi tokioms poroms? bigsmile.gif
Atsakyti
Aš mergelė ir mane labai dabar žavi vienas žuviukas.. Įdomu būtų sužinot kaip čia jį suviliot gražiau. ... wub.gif biggrin.gif Iš Jūsų pasisakymų supratau kad tai bus naturaliai iš abiejų pusių, arba nebus visai. smile.gif))))
Atsakyti
Aš mergelė, gyvenu su žuviuku. Tai nežinau kaip čia trumpai pasakyti kaip mums sekasi biggrin.gif
Mane labai erzina jo kategoriškumas, kantrybės trūkumas, labai atviras nuomonės režimas būtent man, kad ir kokia ji bebūtų, ir jo įsitikinimas, kad jis visada teisus (visai ne žuviški charakterio bruožai).
O jį labai erzina mano didelis nenoras gaminti biggrin.gif ir kad priekabiauju prie visokių smulkmenų buityje (nors tikrai nesu pedantė. Ir visada manau, kad ne priekabiauju, o tik sakau, kas man nepatinka biggrin.gif ). Ir dar jį labai erzina mano moteriški pabelvyzgojimai, jam visada ir visur reikia konkretumo ax.gif

O šiaip jau šešis metus bendraujam, ko tik per juos nebuvo ir vis dar nežinau ar tinkam mes vienas kitam ar ne blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(A'yša @ 2009 10 11, 13:46)
Aš mergelė, gyvenu su žuviuku. Tai nežinau kaip čia trumpai pasakyti kaip mums sekasi  biggrin.gif 
Mane labai erzina jo kategoriškumas, kantrybės trūkumas, labai atviras nuomonės režimas būtent man, kad ir kokia ji bebūtų, ir jo įsitikinimas, kad jis visada teisus (visai ne žuviški charakterio bruožai).
O jį labai erzina mano didelis nenoras gaminti  biggrin.gif  ir kad priekabiauju prie visokių smulkmenų buityje (nors tikrai nesu pedantė. Ir visada manau, kad ne priekabiauju, o tik sakau, kas man nepatinka  biggrin.gif  ). Ir dar jį labai erzina mano moteriški pabelvyzgojimai, jam visada ir visur reikia konkretumo    ax.gif

O šiaip jau šešis metus bendraujam, ko tik per juos nebuvo ir vis dar nežinau ar tinkam mes vienas kitam ar ne  blush2.gif

neisivaizduoju kaip su tokiu gyventi mano tetis zuvis ir labai uzjauciu savo pamote viskas taip pat kaip pas jus atviras nuomones rezimas,kantrybes trukumas, kabinejimasis prie visokiu smulkmenu
Atsakyti
as esu zuvys.ir turiu broli mergele..tai mes laaabai jau nesutariame doh.gif
na dabar kai suaugome tai biski normaliau..bet vistiek... doh.gif
beje esu kazkur skaiciuis kad sie du zenklai nederi vienas su kitu
Atsakyti
Po mano pasisakymo apie mergeles ir zuviukus praejo jau 7men, tiek pat laiko jau nebekartu mes. Tai mano atvejis toks, kad mergele ir zuviukas netinka visai schmoll.gif Dabar ex'as jau turi nauja drauge su kuria gyvena ir ju variantas zuvis+zuvis lotuliukas.gif kazin kaip seksis jiems g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(tas kur upelyje gyvena @ 2009 11 03, 01:15)
Po mano pasisakymo apie mergeles ir zuviukus praejo jau 7men, tiek pat laiko jau nebekartu mes. Tai mano atvejis toks, kad mergele ir zuviukas netinka visai schmoll.gif  Dabar ex'as jau turi nauja drauge su kuria gyvena ir ju variantas zuvis+zuvis lotuliukas.gif  kazin kaip seksis jiems g.gif ?

Ogo, zuvys kvadratu lotuliukas.gif Neisivaizduoju tiesa pasakius smile.gif)

O as irgi turejau su mergele kazkada tokia draugyste. Prisikinejo meile, amzina draugyste, jau ir pirsosi. Beveik niekada ir nesipykom, taikliai gyvenom, kol viena smulkmena mus neisskyre. smile.gif
O tada jau ir meiles nebeliko, nes nukentejo jo savigarba smile.gif Ir mum draugaujant, pasirodo ir kita pana turejes. IR po poros menesiu pasigyre kad turi jau kita panele smile.gif O dabar neseniai laimingai vede.
BEt santykiai is esmes buvo stabilus ir grazus, kol abiems gerai. Bet atsiradus problemelei jau viskas verciasi aukstyn kojom..
Pazistu ir kitu poru: zuvys-mergeles, tai kolkas tfu tfu sekmingai gyvena smile.gif
Atsakyti
ir as pasisakysiu esu zuvis o su mergelem negaliu nesipykus,nu tiesiog jei trumpam pabendrauti nieko nu bet jei ilgiau tai doh.gif ir kaip bevengciau ju tai mama mergele,anyta mergele gun_bandana.gif ,drauge mergele ir dukra mergele.
pritariu jusu pastebejimui kad kabinejuosi prie smulkmenu ,bet neperdaugiausiai.
ir kaip pradeda visos vadovauti ir mokinti kaip gyventi , tai nezinau kur detis . doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tas kur upelyje gyvena @ 2009 11 03, 00:15)
Po mano pasisakymo apie mergeles ir zuviukus praejo jau 7men, tiek pat laiko jau nebekartu mes. Tai mano atvejis toks, kad mergele ir zuviukas netinka visai schmoll.gif  Dabar ex'as jau turi nauja drauge su kuria gyvena ir ju variantas zuvis+zuvis lotuliukas.gif  kazin kaip seksis jiems g.gif ?

mano exas irgi zuvis. ir irgi zuvi susirado sau. seksis jiems gerai. dievins vienas kita vien uz tai, kad yra abu zuvynai.
Atsakyti
as zuvis, laimei ar nelaimei su mergelinu artimu santykiu neturejau taciau mano gera drauge mergele, tai labiausiai uzknisa noras vadovauti ir mokyti gyvenimo, taip pat ungingas kategoriskas charakteris- pvz gali sukelti kara lygioj vietoj tiesiog jei zmogus ne taip pasiziurejo ( gal jis zvairas..), zodziu turint raumeny tokius budo bruozus manau kad mergeles zenklo atstovai pakankamai sunkaus charakterio. tai truputuka atgraso
Atsakyti
QUOTE(trintukas @ 2009 11 18, 00:00)
tai labiausiai uzknisa noras vadovauti ir mokyti gyvenimo, taip pat ungingas kategoriskas charakteris- pvz gali sukelti kara lygioj vietoj tiesiog jei zmogus ne taip pasiziurejo ( gal jis zvairas..)

Vis galvoju, gal ir aš tokia, tik nepastebiu lotuliukas.gif
Atsakyti