Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė ir žuvys

Liab! As zuvyte o vyrelis mergiote. is tikruju kiek skaiciau tai kaip ir mes tinkame. bet kai pagyveni ir jau tada gali spresti kas kam kiek tinka, mes pradraugavome 2 metus, o susituoke esam jau 5. As esu rami, kantri gal det to tiek jau kartu smile.gif o mano mergele niu gera mano mergyte, bet kaip barnis tai niekada neapsiims kaltes, niekada pirmas nunesileis, nors bus ir kaltas niekada nepripazins jos.( per penkerius metus tik viena karta pripazino ir tai kai irodimai buvo smile.gif ) vat kartais tie jo principai ne i gera veda seimos gyvenima, pavargsti, norisi kad ir jis kazkiek jaustusi atsakingas! tai vat!!! bet vis dar kartu ir laimyngi!! smile.gif)) sekmes ir kantrybes!!!
Atsakyti
As zuvys o vyras mergele,draugavom 7metus o dabar vede jau ir bus 7 metai,tai kartu jau 14 metu.Man atrodo viskas tuom ir pasakyta friends.gif
Atsakyti
mes irgi jau 14 metų kartu.Per tuos metus ,jei dėl ko nors susipykdavom,niekada nekaltindavo manęs,bet ir niekada nėra pasakęs kad kaltas jis.dažniausiai išsilieju aš,jis patyli,palaukia kol man praeis pyktis ir vėl gyvenimas grįžta į senas vagas.man iš mergelės pusės trūksta fantazijos,romantikos,iniciatyvos ir kitų panašių dalykų.jau labai realistas.bet rūpestingas,patikimas ir dar daug visko gero...aš vis nerimstu-man reikia naujos veiklos,kelionių,įspūdžių,o jam pakanka visko ką turi,atrodo lyg viskas gyvenime jau padaryta,sudeliota i lentynėles.ir labai susinervina,jei kas nors tas lentynėles sujaukia...
Atsakyti
as mergele jis zuvytes,kartu jau 12 metu.esam skirtingi-faktas.draugavom nuo 16 metu,ir iki siol kartu.rimtai taip ir nesam susipyke,tfu tfu tfu.zuvys geri,rupestingi,seimos zmones.greit uzsidega greit uzgesta.megsta pasvajoti,tikrai ne pedantai, schmoll.gif ,kas liecia lovos reikaliukus,tai as esu didesne tingine blush2.gif
siaip isvada tokia-mergeles ir zuvys,gera sajunga!
Atsakyti
aš - žuvytė, jis - mergelė. Kartu mes jau septynerius metus. Sutinku su dabre, kad mergelėms kartais stinga fantazijos,romantikos,iniciatyvos, bet kartu jie labai rūpestingi,patikimi ir ... rolleyes.gif
Atsakyti
aš mergelė jis žuvis... santykiai super bendraujant, padedant vienas kitam, aš jį labai myliu, man patinka jo aktyvumas, noras viską išbandyti... tačiau jam būna kartais priepuoliai, jis taip sukaupia kažką ir išsilieja... tai tada jau būna sunku žiauriai... ir visada aš labai kenčiu tokiu atveju, neslieku nesuprasta, jis nekalba, aš nelendu , duodu pabūti su mintimis... bet bijau kad jie dažnėti nepradėtų, nes man tai būna labai bloga tomis dienomis...
Atsakyti
Kaip parase Viktory, tai va butent taip pas mus ir budavo... Man taip sunku buvo. Kol jis kazkaip suprato, kad bet kada manes gali tiesiog nebelikti ir labai dabar stengiasi kur nors kitur issilieti...
As iki siol manau, kad man tobuliausia pora- mano zuviukas. Kad ir kiek negeru smulkmenyciu butu smile.gif
O jus jau seniai kartu? Nemeginai tom dienom tiesiog visiskai atsitraukti ir laika skirti tik sau, kol jam tiesiog praeis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo haneriete: 10 birželio 2008 - 23:52
Na ar yra dar tokiu poru? ax.gif Kazkaip ramu cia sitoj temoj smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, mes dar vieni tokie. Aš-mergelė, jis-žuviukas. Pažįstami jau 7metus, vedę 5m. Pradžioje jis mane be galo sužavėjo savo ramumu. Tiesiog iš jo vidaus tuo dvelkė. Prdžioje buvo viskas čiki, na menku pykčių juk pas visus pasitaiko. Bet dabar, tiesiog akivaizdžiai matosi kad esame absoliučiai skirtingi. Buvo ir didelių barnių. Visiškai nepaiso tvarkos, tikrai plaukioja kažkur... O aš esu tvarkos mėgėja ir planuoju daug, pas mane turi viskas būti numatyta į priekį. Tačiau esu ir spontaniška be galo, užsidegu kaip degtukas ir ilgai pykstu, o jis nenusileidžia man, tik kad greičiau atsileidžia. Nežinau, baigiu pavargti. Tikrai nemanau kad pagal zodiako ženklus žmones galima rūšiuoti, bet bendrus bruožus vis gi jie turi. Tad pagal tuos bendrus bruožus, mano galva, mergelės ir žuviukai visiškai netinka. Tai tokia mano nuomonė.
Atsakyti
As mergele jis zuviukas bigsmile.gif kartu mes jau daugiau nei 6 metai. pradzia grazi buvo is kiekvieno grazaus pasisakymo jusu pririnkciau jam tinkamus apibudinimus smile.gif o dabar yra gili krize, visai vienas kito nesuprantam ir kuo toliau tuo tik blogiau. Jis toks pasyvus, o as lb aktyvi, taupyti nesekasi man, o jis lb viska paskaiciuoja. Ne viena karta bandyta taikytis vienas prie kito, bet nesigauna( gal dart tas 10 metu skirtumas tarp musu kaltas) doh.gif speju as prie tu kur mergele ir zuvis netinka visai vienas kitam schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(tas kur upelyje gyvena @ 2009 03 02, 10:51)
As mergele jis zuviukas bigsmile.gif  kartu mes jau daugiau nei 6 metai. pradzia grazi buvo is kiekvieno grazaus pasisakymo jusu pririnkciau jam tinkamus apibudinimus smile.gif o dabar yra gili krize, visai vienas kito nesuprantam ir kuo toliau tuo tik blogiau. Jis toks pasyvus, o as lb aktyvi, taupyti nesekasi man, o jis lb viska paskaiciuoja. Ne viena karta bandyta taikytis vienas prie kito, bet nesigauna( gal dart tas 10 metu skirtumas tarp musu kaltas) doh.gif  speju as prie tu kur mergele ir zuvis netinka visai vienas kitam schmoll.gif

as mergle,jis zuvis,esam kartu 8 metai,tarp musu skirtumas 6 metai.tikrove yra tokia kad buna visko,bet gimus sunui jis psikeite i gera puse.pagal horoskopus tai lyg ir netinkam vienas kitam,bet yra tokia fraze,priesingybes viena kita papildo.o pagal gimimo metus as bezdzione o jis tigras ax.gif ,per tiek metu kartu apsislifuoja poros ir jei yra toks dalykas kaip meile ir pagarba,tai jokie horoskopai nieko nepakeis wub.gif
Atsakyti
hm...idomu cia smile.gif as mergele, vaikinas zuveliukas, kartu jau virs 6 metu smile.gif tiesiog susimete gyvenam , pradzioje buvo visko, skiriames daug kartu, bet jis visad pas mane sugrizdavo blush2.gif sakydavo, kad esu vienintele jam tinkanti panele ir tokios dar nera sutikes, mat net nezino del ko galetu su manim susipykti biggrin.gif na bet metai bego, stai jau ir katu gyvenam, tai jau visko buna, pykciu, mano issikraustymu is jo buto... as esu rami, galiu dienom namie prasedet, o jis ne, jam visad reik kazkur eit, kazka veikt..ir manes istempt negali, mat as geriau lovoj prie tv vakara praleisiu, tai esmei pykstames del sito, kad as esu per daug pasyvi smile.gif siaip susitvarko namus geriau nei as, pinigeliu masiniukei visai negaili, pats vaiksto apsirenges tais paciais drabuziais visus metus, bet paskutinius grasius masinai isleis, vis kazka keicia, taiso.. uh, rytais vakarais tik discovery kanalas veikia, kalba tik apie masinas...net sienos kambary masinu paveikslais apkabintos lotuliukas.gif nu ka padarysi..vyrai... bet siaip vienas kita labai mylim, keiciames vienas del kito, kad tik surast kompromisa ir but laimingiem smile.gif
Atsakyti