Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė ir žuvys

Pas mus irgi toks derinukas, bet visur kur skaiciau, tai mergele ir zuvys vienas kitam tinka. Kazkur skaiciau, kad tai labai geras derinys seimai sukurti, o pries kelias dienas kazkokiam zurnale perskaiciau, taip: mergele tai zeme, zuvys - vanduo, kas gaunas sumaisius andeni su zeme??? Purvas arba geriausiu atveju molis. Todel is pirmo zvilgsnio tai atrodo ateities neturinti sajunga. Bet kai pagalvoji, purve tiek daug ivairiu mineraliniu medziagu ir kitu geru dalyku, o is molio galima sulipdyti neikainojama meno kurini. Nu, visko neaprasysiu, bet esme pasakyta.
Atsakyti
Su tokiom blondėm nepasikalbėsi, jos niekada nesupras. Faktas tas, kad mergina kankinasi, turbūt panikuoja, kad tas vyras, jau kartą palikęs žmoną su trim vaikais, gali pasielgti ir dar kartą, ar panašiai rolleyes.gif

Šiaip yra didelė tikimybė smile.gif
O nėštukei didžiausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Turiu mamą žuvį, ji nuostabi. Aš mergelė, sutariam, labai ją myliu wub.gif
Atsakyti
Va jau ir metus aš, mergelė, su žuvim bendrauju.
Pasikeitė truputį bendravimas, bet ne apie tai tema.
Žodžiu, mane truputį juokina tai, kad mano žuveliokas prastai orientuojasi erdvėj, man tai koks žemėlapis aiškus kaip dukart du, o jam tai ne visai, bet jau mokosi, mokosi. Ir šiaip vis nuliūsta, kad aš ant jo dėl buitiškų smulkmenų paburbu, arba rodau mažiau dėmesio, kai reikia susitvarkyt buitį po lėbavimo galų gale. Hm, nežinau, gal pripras, o gal tik man taip atrodo, kad jam labai blogai, kol aš tvarkausi biggrin.gif.
Bet jis vis dar mielas kaip ką tik apsipūkavęs žiurkėnas.
Atsakyti
Aš galiu pasakyti ,kad mergelės yra tokie žmonės kuriems labai reikia palaikymo.Aš esu Mergelė ir be palaikymo arba mylimos veiklos man būtu sunku išgyventi.
O žuvims vienas patarimas.
Mergelės galvoje nežinia kas darosi.Jos gali galvoti vieną ,bet sakyti kitą.Jos gali tą pačią minutę smileysex.gif ,bet pasakys ''žinai kažkaip šiandien nelabai jaučiuos''
Man taip dažnai nutinka ,kad norisi atsistoti ir trenkti kažkam ,bet susilaikau ir patyliu.
Mergelės turi nerealios erotinės fantazijos tik dažnai neišdrysta pirmi pradėti.biggrin.gif
Atsakyti
niu mergaites skaitau ir galvoju - cia gi apie mus! jus ant zuvelioku nevarykit, isterikais nevadinkit arba nesiorienuojanciais erdveje ir nestovinciais ant zemes biggrin.gif nors mes tik metukus kartu, man atrodo, kad mes visiskai panasus - as zuvis, jis mergelius ir man iki siol atrode, kad mes vienodai skrajojam, esam vienodai spontaniski ir lygiai taip pat duodam valios isterijos priepuoliams.. blush2.gif rolleyes.gif zinoma, dar reikia laiko, kad vienas kita gerai pazintume, kad isrysketu musu tikrosios asmenybiu puses ir kad pamatytume kuo vienas nuo kito skiriames.
Duok dieve, kad butume ir skirtingi, kad galetume viens kita papildyti, kaip kazkas pasake kaip vanduo ir zeme, tik as manau, kad is vandens ir zemes ne purvas ar molis gaunasi, o uzsimezga gyvybe wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. As-zuvis, mano vyras-mergele. Draugaujant ir pirmaisiais santuokos metais mums viskas klojosi gerai. Bet dabar jau ketvirti santuokos metai, prasidejo kosmaras. Esu depresijoj. Toks nesutarimas, kad norisi is namu pabegti. Jis dar ir zemaitis. Uzsispyres, pasitiki tik savimi ir nuomones nenori pakeisti, isklausyti kito zmogaus jam sunku. Tikra vaiksciojanti ugnis. Na tarp musu dar tas blogai, kad dirbame kartu. Visa diena buname kartu, gal tai ir yra musu klaida??????????
Atsakyti
Sveikos mirksiukas.gif Aš- žuvytė, vyras-mergelius.Na ką galiu pasakyti smile.gif penkti metai kaip mes kartu,na jis tikrai nėra ramus,savo nuomonės nekeičia,labai sunku įrodyti jog buvo neteisus tas ir nervina mane doh.gif aš ramesnė gal,bet kaip sakė kažkuri priešingybės traukia.Gerai,kai jis turi drąsos kur man jos kartais trūksta,labai moka kovoti už mus smile.gif Šiaip šeimos žmogus,labai vertina šeimą,dėl jos viską padarytų blush2.gif
P.S Manau dar turi daug reikšmės kokiais metais yra gimę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Reda318: 28 sausio 2008 - 15:27
Na tai ka daugiau tokiu poru nera? biggrin.gif
Atsakyti
mes siaubingai skirtingi, man net kartais atrodo, kad jis ne zuvis, o as ne mergele. Baisus svaruolis ir tvarkinguolis,as tokia padebesiais skraidanti svajokle, optimiste ir turinti tvirta nuomone, o jis labai kritiskas ir neapsisprendelis laugh.gif As labai spontaniska, avantiuriste, megstu rizika, o jam svarbu viska apskaiciuot. Beje, megstu islaidaut, o jis- didelis taupuolis. Skirtingi kaip zeme ir dangus.Zodziu, gyvenimas sudetingas, bet pakolkas gyvenam laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micietta: 05 vasario 2008 - 00:44
Nagi o daugiau tokiu poru nera ? g.gif ax.gif
Atsakyti
Draugavau su Mergelinu 4 metus. Buvo gerai, bet dabar supratau, kad gerai jog issiskyrem, nes visiskai vienas kitam netikom. Su avinu geriau lotuliukas.gif
Atsakyti