Įkraunama...
Įkraunama...

Mergelė ir žuvys

Sveikos,

perverciau visas temas, bet tokio zenklu derinuko neaptikau smile.gif

Gal pasidalinsit sava patirtim, ir papasakokit kaip sekasi, nes as tu zuviuku jau pradedu nebesuprasti...
Atsakyti
Aš - Mergelė, Jis - Žuvys.
Bet labai daug negaliu pasakyti, nes draugaujam tik 4 mėnesius ir kol kas dar esam vienas kito dievinimo fazėj. Na, jis bent jau nenustoja kartoti, kokia esu nuostabi. Tik nusišypsau, nes visą gyvenimą taip nebus. Pastebės ir jis neigiamas savybes, ko nėra dabar. Girdėjau, Žuvys linkusios į idealizavimą, taigi baisu laukti tos akimirkos, kai idealai grius. Aš, pavyzdžiui, jų neturiu.
Nesam nei rimtai susiginčiję, nei susipykę. Tik kartais mane erzina jo nepastabumas, neisorientavimas, kitaip - "plaukiojimas", nes žiauriai mėgstu tvarką.
Pradžioje maniau, kad esam žiauriai panašūs charakteriu. Na, bent jau gerai nepažįstant žmogaus, esu introvertė. Jis irgi toks. Bet kuo toliau - tuo labiau ekstravertiškėju, o jis lieka uždaras ir drovus. Drovumas neerzina, tik šiaip apsunkina padėtį, kai reikia ką nors išsiaiškinti.
Dar šioks toks neatitikimas: aš šiaip esu labai rami ir praktiškai niekada nesijaudinu. O jis nervinasi visur, kur tik įmanoma. Kartais labiau jaudinasi dėl mano problemų negu aš pati. Raminu vis, raminu, kol tas raminimas nepasirodo kitais pavidalais mano aplinkoje - psichika pradeda žaisti.
Jis mielas, labai geras, rūpinasi, bet man atrodo, kad mūsų santykiai jo akimis - kažkas nežemiško. Gal ir gerai iš vienos pusės, bet iš kitos pusės užtikrinčiau jausčiausi, jei truputį nusileistume ant žemės.
Atsakyti
Mergelė ir Žuvys yra priešingi ženklai. Turėjau žuvį 3 metus, nieko gero neišėjo lotuliukas.gif
Atsakyti
as zuvis, vyras - mergele. horoskopai sako nesuderinama, sunku sutarti, bet vis dar kartu...
kaskaip papildom vienas kita ir gerai gaunas...
matyt tikrai priesingybes traukia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_PostScriptum_ @ 2006 12 22, 22:09)
Mergelė ir Žuvys yra priešingi ženklai. Turėjau žuvį 3 metus, nieko gero neišėjo lotuliukas.gif


Tai taip, patenka i priesingu zenklu ketverta- Mergele, Zuvys, Dvynys ir Saulys- nesuderinami tarpusavy schmoll.gif
Nors kita vertus, girdejau, kad priesingi zenklai gali buti arba geriausi draugai arba didziausi priesai g.gif
Atsakyti
Na as mergele, o vyras zuvis tikrai gerai sutariam nors visuose horoskopuose raso, kad nelabai suderinami zenklai. Labai rupestingas zmogus, visad rupinasi manimi ir niekad nieko negaili smile.gif
Atsakyti
Aš - žuvytė, o vyras - mergelius, jau šeštus metus esam kartu. Tik susipažinę pajutom kažkokį bendrumą, jausmą, kad "štai ir jis (ji)" biggrin.gif Aš mėgstu daug kalbėti, svarstyti, vadovauti, visko noriu čia ir dabar, ir be jokių pastangų, o jis - ramesnis, racionalesnis, moka mane nugesinti ir pastatyti ant žemės. Manau, puikiai vienas kitą papildom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo derink: 26 liepos 2007 - 23:19
QUOTE(derink @ 2007 07 27, 00:18)
Aš - žuvytė, o vyras - mergelius, jau šeštus metus esam kartu. Tik susipažinę pajutom kažkokį bendrumą, jausmą, kad "štai ir jis (ji)" biggrin.gif Aš mėgstu daug kalbėti, svarstyti, vadovauti, visko noriu čia ir dabar, ir be jokių pastangų, o jis - ramesnis, racionalesnis, moka mane nugesinti ir pastatyti ant žemės. Manau, puikiai vienas kitą papildom.

Lyg apie mus rasytum biggrin.gif Pas mane viskas tas pats, tik mes dar tik 2 metai kartu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2007 07 27, 00:27)
Lyg apie mus rasytum biggrin.gif  Pas mane viskas tas pats, tik mes dar tik 2 metai kartu ax.gif

Ligtai kazkur rasei kad jau tris metus kartu,na va ir vel susipynei lotuliukas.gif turbut labai gera tureti toki vyra su kuriuo susipazini intrnetu thumbup.gif net pavydeti galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 00:38)
Ligtai kazkur rasei kad jau tris metus kartu,na va ir vel susipynei lotuliukas.gif turbut labai gera tureti toki vyra su kuriuo susipazini intrnetu thumbup.gif net pavydeti galima lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nu daug geriau, nei susipazint su vedusiu ir palikt 3 vaikus be tevo ax.gif maniskis nors be kraicio, nekart nevedes biggrin.gif
O del metu tai tu neteisi. Tai tu su mano eks 3 metai- tiek pat, kiek ir mano maziukui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viga @ 2007 07 27, 00:43)
Nu daug geriau, nei susipazint su vedusiu ir palikt 3 vaikus be tevo ax.gif  maniskis nors be kraicio, nekart nevedes biggrin.gif
O del metu tai tu neteisi. Tai tu su mano eks 3 metai- tiek pat, kiek ir mano maziukui biggrin.gif

o ko gi verki pastoviai del savo ekso...jei myli savaji kur vaika gimdysi,niu zodziu nabagyte,ilsekis ramybeje,ir neliesk musu,zodziu tuoj nukris KARUNOS jusu tada pakalbesime,kazkaip dar laukiu baliuko bendro kokio tada paziuresim viena kitai i akis
Atsakyti
QUOTE(neringule @ 2007 07 27, 00:49)
o ko gi verki pastoviai del savo ekso...jei myli savaji kur vaika gimdysi,niu zodziu nabagyte,ilsekis ramybeje,ir neliesk musu,zodziu tuoj nukris KARUNOS jusu tada pakalbesime,kazkaip dar laukiu baliuko bendro kokio tada paziuresim viena kitai i akis

Neatsimenu, kada verkiau. Labaaai seniai jau mirksiukas.gif O baliavot su tavim nesiruosiu, kodel tureciau g.gif
Atsakyti