Įkraunama...
Įkraunama...

Bavarija

QUOTE(korneliuke @ 2011 01 05, 14:39)
Gal kas žinote kur tiksliai yra Disneyland Bavarijoje ? g.gif ačiū


Man atrodo, kad vienintelis Disneylandas Europoje yra Paryžiuje g.gif Gal jūs maišote su Legolendu? Čia galit pamatyti visus Vokietijos (tiksliau - visos Europos) pramogų parkus smile.gif

http://www.infoparks...rmany/index.htm
Atsakyti
[quote=Aidluka,2011 01 03, 20:07]
Na vistiek manau, kad rinkitės iš dviejų variantų - Kroatija (su Juodkalnija thumbup.gif ) arba Bavarijos, Italijos, Šveicarijos Alpės wub.gif Nelabai turiu laiko, tikrai parašyčiau fotoreportažą iš Kroatijos - nors ten buvom 2008 - vaizdai dar stovi akyse ir yra begalinis noras sugrįžti - ten laisvai galima praleist dvi savaites thumbup.gif

Oi, kaip lauktume fotoreporažo iš Kroatijos smile.gif jau tikrai turite gerbėjų thumbup.gif

Juo labiau, kad būtų labai įdomus Jūsų maršrutas mirksiukas.gif , mes ten buvom du kartus ir tikrai žinome, kad dar grįšime... nežinau nei vieno kuris pabuvęs Kroatijoje nebūtų grįžęs ar bent jau neplanuotų dar kartą nuvykti schmoll.gif
Atsakyti
Nebėra daugiau planuojančių aplankyt Bavariją? Turiu galvoje važiuojančių savo automobiliu.
Atsakyti
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2011 03 12, 09:36)
Nebėra daugiau planuojančių aplankyt Bavariją? Turiu galvoje važiuojančių savo automobiliu.



Yra smile.gif Temoje apie Austriją esu įdėjusi mūsų maršrutą, kadangi važiuosime Austrija-Bavarija.
Kaip tik vakar išsiunčiau kelis užklausimus dėl nakvynės Bavarijoje, bet atsakymo kol kas negavau, tai neaišku, ar reikės dar ieškoti
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 03 12, 09:16)
Yra smile.gif Temoje apie Austriją esu įdėjusi mūsų maršrutą, kadangi važiuosime Austrija-Bavarija.
Kaip tik vakar išsiunčiau kelis užklausimus dėl nakvynės Bavarijoje, bet atsakymo kol kas negavau, tai neaišku, ar reikės dar ieškoti

Pradedu nerimauti dėl nakvynės smile.gif Jau rašiau, kad ketiname miegoti blogiausiu atveju automobilyje, nes ten pakankamai vietos 2 suaugusiems (2 ir tevažiuosim) ir jei netyčia pasisektų tai gal vietoje rastume kur nakvot. Ar yra kas taip keliavęs? ir planuojame daugiau po Bavariją pasiplakti.
Atsakyti
QUOTE(KEPTA BULVE @ 2011 03 12, 17:15)
Pradedu nerimauti dėl nakvynės smile.gif Jau rašiau, kad ketiname miegoti blogiausiu atveju automobilyje, nes ten pakankamai vietos 2 suaugusiems (2 ir tevažiuosim) ir jei netyčia pasisektų tai gal vietoje rastume kur nakvot. Ar yra kas taip keliavęs? ir planuojame daugiau po Bavariją pasiplakti.



jei nesibaidote palapiniu- tai be baimės. joms vietos prėjusia vasara gavom visur,o ir pakelėse pilna namu su užrašais: "ZIMER"
Atsakyti
QUOTE(vidal @ 2011 03 12, 18:06)
jei nesibaidote palapiniu- tai be baimės. joms vietos prėjusia vasara gavom visur,o ir pakelėse pilna namu su užrašais: "ZIMER"

NESIBAIDOME TIKRAI smile.gif , bet labai svarbus man dalykas - nusimaudyti po dušu. Vyras sakė, kad degalinėse yra dušai. O kaip kitose vietose, nežinome...
Atsakyti
Daug kur degalinėse yra dušai. Bet jei su palapinėm keliaujat, tai kempinguose infrastuktūra superinė .
Cesaria, patarimas dėl nakvynės- siųskit kiek įmanoma daugiau užklausų. Ir dar klausimas kokia kalba siunčiat? Geriau vokiečių biggrin.gif
Atsakyti
Dar vienas svarbus klausimas bent jau man - kaip Bavarijoje su orais liepos mėn? Yra šalių, kur žinai kad bus oras toks, o ne kitoks...
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2011 03 12, 22:25)
Daug kur degalinėse yra dušai. Bet jei su palapinėm keliaujat, tai kempinguose infrastuktūra superinė .
Cesaria, patarimas dėl nakvynės- siųskit kiek įmanoma daugiau užklausų. Ir dar klausimas kokia kalba siunčiat? Geriau vokiečių  biggrin.gif



Siunčiam anglų. Kai kurie atsakė vokiškai, o kai kurie neatsakė visai.

Dėl to siuntimo daugiau, tai pvz. Fiusene, atmetus įvairius viešbučius, brangius pensionus ir pan. lieka ne tiek ir daug skelbimų. Aš žiūriu, kad kaina būtų apie 60 EU/parai. Nors tiesa, dabar gavau paštu dar bukletų, yra pilna adresu, bet labai daug be nuotraukų, - kažkaip norisi matyti, ką užsakinėji.

Na, bet jei ir pirmadienį neatsakys, reikės vėl sėsti ir ieškoti, gal bandysiu jau kituose miesteliuose aplink Fiuseną.
Atsakyti
aš berods po praeitos vasaros rašiau,kad Vokietijos, Šveicarijos ir Austrijos kempinguose radome superine tvarka, tyla ir ramybe, kad mūsū dievinami Plateliai man pasirodė.... na truksta žodžių( kalbu apie servisa doh.gif doh.gif ...) ten bendri dušai tokie, kokius pas mus kaži ar pas daug ka rasi ir namie blush2.gif mirksiukas.gif
ir šiemet trauksim link Prancuzijos su palapinem, susirasim tik kempingu kontaktus( manau bus taip pat gerai , kaip ir pernai mirksiukas.gif )
drasiau visiems kas megsta palapines ir truksta drasos.jei ir lyjant pasistatysi palapine- ryte ten tokia saulė, kad viskas tuoj buna sausa( buvom liepos pradzioj)
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2011 03 13, 10:26)
Siunčiam anglų. Kai kurie atsakė vokiškai, o kai kurie neatsakė visai.

Dėl to siuntimo daugiau, tai pvz. Fiusene, atmetus įvairius viešbučius, brangius pensionus ir pan. lieka ne tiek ir daug skelbimų. Aš žiūriu, kad kaina būtų apie 60 EU/parai. Nors tiesa, dabar gavau paštu dar bukletų, yra pilna adresu, bet labai daug be nuotraukų, - kažkaip norisi matyti, ką užsakinėji.

Na, bet jei ir pirmadienį neatsakys, reikės vėl sėsti ir ieškoti, gal bandysiu jau kituose miesteliuose aplink Fiuseną.


Patariu siųsti užklausas vokiečių kalba. Na, nekalba daug kas angliškai Vokietijoj biggrin.gif Yra vertėjai internete- susirašysit. Tiem, kas neatsiuntė atgal- persiųskit jų kalba.
Įlindau į vieną puslapį- nežinau ar žiūrėjot- ne taip mažai tų nakvynių. Tiesiog ieškokit Ferienwohnung ir viskas arba pension. Ir kainos čia už visą butą. Nepatingėkit variantus, kurie patiko- perieškot per google - galit rast tiesioginius psualpius arba kitus, kur daugiau info.
http://www.ihacom.de...nt-Fussen_1.htm
Darbo yra, bet triūsas atsiperka biggrin.gif

Dar vieną radau- siūlo kambarius, butus

http://www.pensionho...-a02212128.html

Kepta bulve, orų archyvą visada galima pažiūrėti per gismeteo.ru, tik paprastai, jei keliaujat per kalnus, tai orai būna permainingi. Kalnai turi savo specifiką biggrin.gif
Papildyta:
Dar gerą variantą radau- net keturi butai ir kaina labai gera ( kainos už visą butą) biggrin.gif

http://www.ferien-einsle.de/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 13 kovo 2011 - 18:35