Įkraunama...
Įkraunama...

Bavarija

AR PASITEISINO ŠIS MARŠRUTAS?

 

taip, iki šiol manau, kad nieko nekeisčiau :) bet jei nebūtume aplankę Neuschwanstein pilies prieš tai, būtume kažkiek pakeitę maršrutą, nes ji to verta. šį kartą tik pravažiavme pro šalį. be abejo, Bavarijoje yra daug daugiau vietų aplankymui ir šiaip pabuvimui, bet kaip pirmą kartą mums patiko ir užteko.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 13 birželio 2017 - 20:46
Ar Incelyje apsigyvenus bus patogu aplėkti Bavarijos gamtos grožius?
Atsakyti
QUOTE(baltasakne @ 2017 06 12, 10:40)
Sveiki, po truputį planuoju kelionę į bavariją 2018 vasarai. Noriu paklausti, ar kas nors iš jūsų rinkosi skrydį, o ne kelionę automobiliu ? Skaičiuojam skaičiuojam, nu vistiek išeinam į tą pačią sumą, ar automobiliu važiuot, ar su Wizair i memingeimą skrist ir ten mašiną nuomotis.  unsure.gif

Aš kogero būsiu Jums konkurentas wizzaire 😈. Delioju šį maršrutą jau gal 3 metai... vis kas nors nustumia šį maršrutą. automobiliu issimeta gal 4 dienos, jau nesnekant apie nuovargi. Dar aš net apie frankfurt hahn galvojau, nes ryanairo bilietai pigesni... tiesa, jis toliau, bet jau įmanomu atstumu...
Jei rasit kokių akcijų, nuorodų - pasidalinkit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2017 06 18, 22:11)
Aš kogero būsiu Jums konkurentas wizzaire 😈. Delioju šį maršrutą jau gal 3 metai... vis kas nors nustumia šį maršrutą. automobiliu issimeta gal 4 dienos, jau nesnekant apie nuovargi. Dar aš net apie frankfurt hahn galvojau, nes ryanairo bilietai pigesni... tiesa, jis toliau, bet jau įmanomu atstumu...
Jei rasit kokių akcijų, nuorodų - pasidalinkit smile.gif



Butent dėl tų iškrentančių 4 dienų ir renkamės lėktuvą. drinks_cheers.gif

Va, klausimas , kas yra gera kaina B 4u.gif Buvau radus wizzaire 120 su bagažu, ar čia gera kaina ? Ar galima daug pigiau nuskrist ?

Atsakyti
QUOTE(baltasakne @ 2017 06 19, 08:12)
Butent dėl tų iškrentančių 4 dienų ir renkamės lėktuvą.  drinks_cheers.gif

Va, klausimas , kas yra gera kaina  B 4u.gif Buvau radus wizzaire 120 su bagažu, ar čia gera kaina ? Ar galima daug pigiau nuskrist ?

Man rodos aš pigiau mačiau. Tiksliai nepamenu bet ar ne ~400 5 asmenims maciau. Bet aš birzelio men ziurejau ir neatsimenu del bagazo.
Atsakyti
Vandens temperatūra ežeruose ir terminiuose baseinuose:

vanduo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilnele: 19 birželio 2017 - 21:36
Kazin ar reikia kokio keliu lipduko, mokescio jei is Bavarijos uzsuksiu su masina i Zalzburga ar Insbruka, svarovskiu muzieju ?
Papildyta:
Gal kas lipo i nebelhorn virsune nors kazkiek ? Ten i ja patekt trim funikulieriais, idomu ar su vaikais 9 ir 11 metu pavyktu bent dvi funikulieriaus trasas nueit?
Atsakyti
QUOTE(++-- @ 2017 11 12, 14:29)
Kazin ar reikia kokio keliu lipduko, mokescio jei is Bavarijos uzsuksiu su masina i Zalzburga ar Insbruka, svarovskiu muzieju ?
Papildyta:
Gal kas lipo i nebelhorn virsune nors kazkiek ? Ten i ja patekt trim funikulieriais, idomu ar su vaikais 9 ir 11 metu pavyktu bent dvi funikulieriaus trasas nueit?

Austrijoje yra mokami ir nemokami keliai. http://de2.lt/naudin...s-mokami-keliai Galit vaziuot nemokais, tik issitudijuokit kurie, bet sugaisit gerokai daugiau laiko
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2017 11 12, 16:37)
Austrijoje yra mokami ir nemokami keliai. http://de2.lt/naudin...s-mokami-keliai Galit vaziuot nemokais, tik issitudijuokit kurie, bet sugaisit gerokai daugiau laiko

Aciu
Atsakyti

Gal kas hikinot po bavarijos kalnus? Aplink zugspice kazkur. Arba gal kas uztikot angliska patogu marsrutu www? Noriu rasti lengvą, bet gražų keliu valandų taką, kad ir kokią kalnų trobelę praeitume. Idealu butu kad į vieną pusę galima būtų keltuvais važiuoti. 

Dėkui

Atsakyti

.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 17 kovo 2018 - 21:24
QUOTE(MAMICY @ 2017 06 18, 22:11)
automobiliu issimeta gal 4 dienos,


Bavarija 4 dienos? Nejuokinkit. I viena puse 20 valandu vaziuot daugiausia, iki Miuncheno. Vaziavau desimtis kartu. Aisku reikia isvaziuot issimieegojus, o ne atsikelus daiktus pradet deti. Gerai, kai 2 gali vairuoti.
Lektuvas prie jusu namu neatskris ir prie viesbucio nenutups. Taigi susidaro nemazi laiko nuostoliai ir nepatogumai.
Atsakyti