Įkraunama...
Įkraunama...

Bavarija

QUOTE(zuzla @ 2016 09 22, 13:58)
na, apsirėminau kažkaip taip g.gif
kelionė Vilnius - Salzburg, 2 dienos.
1 diena Salzburge.
toliau judam alpių keliu
1 diena: Salzburg - Berchtesgaden - Garmisch-Partenkirchen, aplankant Kehlsteinhaus ir Wendelstein "lizdus", Walchensee ežerą, tarpeklį Garmisch-Partenkirchen tikriausiai teks palikti kitai dienai, nespėsime.
2 diena: Garmisch-Partenkirchen - Munich - Garmisch-Partenkirchen.
3 diena: Garmisch-Partenkirchen - Lindau, aplankant Garmisch-Partenkirchen tarpeklį, Ettal vienuolyną, Oberammergau miestelį, Hohenschwangau pilį. į Neuschwanstein pilį nevažiuosime, nes buvę.
realus planas?

toliau pagal kelionės idėją Prancūzijos provansas, tik dar nesuplanavau, kuriuo keliu jį pasieksime smile.gif
Papildyta:
dar gi planavau Königssee ežeru paplaukioti g.gif matyt teks pernakvoti Berchtesgaden.


Mano akimis labai apkrauta, bet kiekvienam savo . Erelio lizdui virsuje nes skyrem dvi valandas ir buvo per mazai smile.gif , o dar uzvaziavimas, nuvaziavimas.
Miunchenas yra per daug idomus ir jame tiek daug visko, kad skirti viena diena- tieisog nusiklatimas, juolab, kad reikia iki jo nuvaziuoti, parvaziuoti, plius per miesta pervaziuoti, prisiparkuoti . Ka as zinau, lekimas- daugiau nieko, o pamatyti tik vos vos.
Trecia diena tokia ciupt ten, ciupt kitur. Nors gal jums patinka lekti, tai tada gerai smile.gif O del Berchtesgadeno, tai ten tukstanciai lankytinu objektu smile.gif
Atsakyti
Aš ir sakau, kad lėkti niekur nenorime. Ačiū už komentarą, turėsiu omeny, kad kelionę reikės pailginti smile.gif tuo labiau būsime su 4-meciu. Vyras dar neprisijunge prie planavimo, tai irgi pakoreguos mano planus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 09 22, 21:09)
Aš ir sakau, kad lėkti niekur nenorime. Ačiū už komentarą,  turėsiu omeny, kad kelionę reikės pailginti smile.gif tuo labiau būsime su 4-meciu. Vyras dar neprisijunge prie planavimo, tai irgi pakoreguos mano planus  biggrin.gif

Siuos krastus neblogai panagrineje esam, tai kai matau kiek graziu objektu praplaukia pro sali, tai tiesiog gaila. Mes i Berchstesgadeno krasta pries pora metu grizom visai savaitei (o kiek ten jo tera) ir supratom, kad vien ten maziausiai menesi galima vietoj buti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2016 09 23, 20:35)
Siuos krastus neblogai panagrineje esam, tai kai matau kiek graziu objektu praplaukia pro sali, tai tiesiog gaila. Mes i Berchstesgadeno krasta pries pora metu grizom visai savaitei (o kiek ten jo tera) ir supratom, kad vien ten maziausiai menesi galima vietoj buti smile.gif


Kai nemazai esat pamate ir kraštas patinka, savaime aišku, kad atsiranda noras pabūti smile.gif
Jau truputi perplanavau, Vokietijos pakrašty užtruksime 1,5-2 sav..
Atsakyti
vokiečiai yra vokiečiai... klausiu dėl kainos spalio viduriui, forma reikalauja pasirinkti datas, pasirenku, bet laiške parašau, kad tikslios datos nežinau, spalio vidurys, o jie jau rezervuoja man butuką nurodytoms datoms smile.gif

prisižiūrėjau Konigssee ir Obersee vaizdų ir nesitiki, kad pamatysiu realiai wub.gif

randu kainą į Erelio lizdą 16,10 eur, vienur rašo į vieną pusę, kitur - į abi. sakykit, prašau, kas buvote, kaip yra iš tikrųjų?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 09 27, 10:50)
vokiečiai yra vokiečiai... klausiu dėl kainos spalio viduriui, forma reikalauja pasirinkti datas, pasirenku, bet laiške parašau, kad tikslios datos nežinau, spalio vidurys, o jie jau rezervuoja man butuką nurodytoms datoms smile.gif

prisižiūrėjau Konigssee ir Obersee vaizdų ir nesitiki, kad pamatysiu realiai wub.gif

randu kainą į Erelio lizdą 16,10 eur, vienur rašo į vieną pusę, kitur - į abi. sakykit, prašau, kas buvote, kaip yra iš tikrųjų?

į kainą įeina užvežimas, nuvežimas autobusu ir pakilimas į kalną http://www.mytrips.l...es-I-dalis/1102
http://www.mytrips.l...s-II-dalis/1105
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2016 09 27, 18:29)
į kainą įeina užvežimas, nuvežimas autobusu ir pakilimas į kalną http://www.mytrips.l...es-I-dalis/1102
http://www.mytrips.l...s-II-dalis/1105


hm, Erelio tinklapy rašo, kad įskaičiuotas kelias autobusu atgal, čia, bent jau taip verčia google...
einu skaityti Jūsų nuorodų, ačiū smile.gif
Atsakyti
dar kelis kartus perskaičiau.. tai reiškia, pavažiuosime autobusu, toliau pakels liftas, o leistis iki autobuso reikės kojytėmis nebe liftu?
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 09 27, 20:23)
dar kelis kartus perskaičiau.. tai reiškia, pavažiuosime autobusu, toliau pakels liftas, o leistis iki autobuso reikės kojytėmis nebe liftu?

Liftas ir pakels, ir nuleis biggrin.gif . Man atrodo, kad nuo Erelio lizdo iki autobusų parkavimo vietos net ir norint neįmanoma be lifto nusileist. O va nuo ten jau galima ir savom kojom leistis, turint noro, laiko ir sveikatos ir užlipti galima - tam skirti specialūs takeliai. Bevažiuojant autobusu matėme keletą bekopiančių į kalną.Bet dažniausiai trūksta laiko tam. O su autobusais visai smagu - kelias siauras, prie pat skardžio, greitis nemažas, tuneliukai, pro kuriuos atrodo autobusas nepratilps...
Atsakyti
QUOTE(Arturas15 @ 2016 09 28, 08:22)
O su autobusais visai smagu - kelias siauras, prie pat skardžio, greitis nemažas, tuneliukai, pro kuriuos atrodo autobusas nepratilps...


Gerai skamba thumbup.gif ačiū už info.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 09 27, 10:50)
vokiečiai yra vokiečiai... klausiu dėl kainos spalio viduriui, forma reikalauja pasirinkti datas, pasirenku, bet laiške parašau, kad tikslios datos nežinau, spalio vidurys, o jie jau rezervuoja man butuką nurodytoms datoms smile.gif

prisižiūrėjau Konigssee ir Obersee vaizdų ir nesitiki, kad pamatysiu realiai wub.gif

randu kainą į Erelio lizdą 16,10 eur, vienur rašo į vieną pusę, kitur - į abi. sakykit, prašau, kas buvote, kaip yra iš tikrųjų?

buvome siemet-tai kaina i abi puses tikrai smile.gif
Papildyta:
QUOTE(zuzla @ 2016 09 27, 20:23)
dar kelis kartus perskaičiau.. tai reiškia, pavažiuosime autobusu, toliau pakels liftas, o leistis iki autobuso reikės kojytėmis nebe liftu?

liftu ir nuleidzia,jei tik norite smile.gif nepamirskite uzvaziavus autobusupasizymet kada noresim vaziuoti atgal ;)
nerealiai smagi jusu laukia kelione wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritute @ 2016 09 28, 11:37)


Ačiū už info smile.gif
Atsakyti