Įkraunama...
Įkraunama...

Bavarija

Vokietijoj keliai nemokami.
Kokie konkrečiai objektai jus domina. Nes kai kur yra mokamos aikštelės, kai kur ne, kitur galima netoli nemokamose pasistatyti.
Atsakyti
Gal kas parekomenduotu kempinga prie Konztanz miesto(prie Bodensee) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 06 15, 21:23)
Gal kas parekomenduotu kempinga prie Konztanz miesto(prie Bodensee) smile.gif

Kai domėjaus, radau porą:
My Webpage

My Webpage
Atsakyti
sveiki, jau metai laiko gyvenu Bavarijoje Ingolstadte. Kadangi savaitgaliais turiu daug laisvo laiko, tai skiriu ji kelionems. Keliauju traukiniais ir tai man labai patogu. Uz 22€ nusiperki Bayern bilieta ir gali visa diena vezintis regioniniais traukiniais po Bavarija. Bilietas taip galioja iki Zalcburgo ir Kufsteino Austrijoje, bei Lindau prie Bodensee. Tikrai nuostabus krastas ir visiems megstantiems aktyvu poilsi rekomenduoju. Jei kyla kokiu klausimu, mielai pasistengsiu patarti
Atsakyti
QUOTE(tiktaitetis @ 2012 06 23, 15:07)
sveiki, jau metai laiko gyvenu Bavarijoje Ingolstadte. Kadangi savaitgaliais turiu daug laisvo laiko, tai skiriu ji kelionems. Keliauju traukiniais ir tai man labai patogu. Uz 22€ nusiperki Bayern bilieta ir gali visa diena vezintis regioniniais traukiniais po Bavarija. Bilietas taip galioja iki Zalcburgo ir Kufsteino Austrijoje, bei Lindau prie Bodensee. Tikrai nuostabus krastas ir visiems megstantiems aktyvu poilsi rekomenduoju. Jei kyla kokiu klausimu, mielai pasistengsiu patarti



mes liepos viduryje lankysimes Bavarijoje, bet dabar klausimas toks kyla, vyras nori aplankyti Erelio lizda ir Miunchena, bet bijom kad laiko pritruks, gal patartum, as nelabai noriu i Miunchena, man miestai nelabai, gamta traukia labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Belina @ 2012 06 25, 17:43)
mes liepos viduryje lankysimes Bavarijoje, bet dabar klausimas toks kyla, vyras nori aplankyti Erelio lizda ir Miunchena, bet bijom kad laiko pritruks, gal patartum, as nelabai noriu i Miunchena, man miestai nelabai, gamta traukia labiau smile.gif

saziningai pasakius, nors gyvenu tik 80km nuo Miuncheno, bet buvau tik stotyje smile.gif manes ir miestai netraukia. O erelio lizdas tikrai grazu
Atsakyti
QUOTE(Belina @ 2012 06 25, 18:43)
mes liepos viduryje lankysimes Bavarijoje, bet dabar klausimas toks kyla, vyras nori aplankyti Erelio lizda ir Miunchena, bet bijom kad laiko pritruks, gal patartum, as nelabai noriu i Miunchena, man miestai nelabai, gamta traukia labiau smile.gif

Miunchenas gražus, bet šiam miestui reikėtų skirti bent 3 dienas. Nes vien įvažiavimas, parkavimas, išvažiavimas, jau kiek valandų suryja, o pamatyti tai paskui beveik nieko ir nepamatysi,- prabėgt senamiestį, užsukt į kurią pinakoteką ar muziejų - ir jau vakaras . biggrin.gif
Erelio lizdą lankant galima ne tik lizdą- ten aplink daug irgi lankytinų objektų
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 06 26, 15:48)
Miunchenas gražus, bet šiam miestui reikėtų skirti bent 3 dienas. Nes vien įvažiavimas, parkavimas, išvažiavimas, jau kiek valandų suryja, o pamatyti tai paskui beveik nieko ir nepamatysi,- prabėgt senamiestį, užsukt į kurią pinakoteką ar muziejų  - ir jau vakaras . biggrin.gif
Erelio lizdą lankant galima ne tik lizdą- ten aplink daug irgi lankytinų objektų


O Miunchene kokiu transportu patogiausia makaluotis po miestą? Mašiną norėtųsi palikti prie apartamentu..
Atsakyti
QUOTE(Greiciuke @ 2012 07 17, 22:48)
O Miunchene kokiu transportu patogiausia makaluotis po miestą? Mašiną norėtųsi palikti prie apartamentu..

Metro. Miuncheno transporto puslapyje galite ivesti apartamentu adresa ir i kur vaziuojate. Ten pat ir kaina parodys.
Miuncheno metro
Bilietai turistams
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sm2002: 18 liepos 2012 - 09:07
Ja grizom is keliones po Bavarija ir ne tik bigsmile.gif Plana ivykdem 100% ir dar nuotykiu patyrem biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 07 21, 13:04)
Ja grizom is keliones po Bavarija ir ne tik bigsmile.gif Plana ivykdem 100% ir dar nuotykiu patyrem biggrin.gif



Papasakokit plačiau - ką matėt, lankėt, kokie nuotykiai?
Atsakyti
Merginos mes su vyru planuojam rugpjucio 15d. iki Vokietijos pavaziuot. Kazkaip keista, kad beveik visuose viesbuciuose rodo, kad reik rasyt uzklausima del kambario, o negali iskart paziuret kokia kaina ir ar yra laisvu kambariu doh.gif doh.gif Musu marstrutas bus per Sveicarija iki Bodeno ezero (Lindau miestelyje neradau laisvu kambariu verysad.gif verysad.gif ), dabar ieskau gretimuos, viena naktis Fussen ir Hohenschwangau pilis, 2 dienos Munchene ir 1 griztant per Austrija Insbruke. Fussene irgi vos radau laisvu kambariu doh.gif doh.gif
Atsakyti