Įkraunama...
Įkraunama...

Bavarija

QUOTE(rasa32 @ 2012 03 31, 14:10)
O  ka ten dar be plaukiojimo galima paziuret?
Nenoriu per daug prigrusti objektu i planus,nes vaikai nores ir prie ezero pabut,pasimaudyt,ne tik turistauti.As irgi  blush2.gif



Maudytis Kionigsee vanduo per šaltas, vis dėlto kalnų ežeras, nors buvo besimaudančių, bet ten jau ekstremalai. Pabraidyti labai smagu. Plaukiojimas ežeru yra fainiausias dalykas, jeigu jau ten važiuoti, tai reikia plaukti būtinai. Pačiame miestelyje jauku, bet jis mažulytis ir nieko išskirtinio. Beje, plaukimas labai brangus. Mes plaukėme iki galo ežero (yra tarpinė stotelė prie bažnyčios - galima tik tiki jos plaukti), tai 5 asmenų šeimai pirmyn-atgal ir su tarpiniu išlipimu prie bažnyčios (t.y. pilnas komplektas) kainavo gal koks 60 eurų, neatsimenu tiksliai. Vaizdai plaukiant nuostabūs, o nuplaukus iki kito ežero galo ėjom per kalnus prie dar vieno kalnų ežero, o jį apėję ėjome iki kalnų upės ir krioklio (pačio krioklio tiesa pasiekti neįmanoma, t.y. gal ir įmanoma, bet takas baigiasi ir reikėtų akmenimis šokinėti, šito jau nebandėm). Kelis kartus piknikavom, gavosi visos dienos žygis. Keturmetis pavargo, bet atlaikė. biggrin.gif Tiesa, ir nuotykį turėjome. Kalnų upėje mažasis šokinėjo nuo akmens ant akmens kol visas į upę įkrito. doh.gif Atsarginių rūbų aišku kaip tyčia neturėjau, tik striukę, gerai, kad ilgesnė, uždengė nuogą užpakaliuką blush2.gif . Rūbus susikabinom ant kuprinių - kol grįžom iki Kionigsee laivo - išdžiūt spėjo, vis tik oras kalnuose kitoks ir saulutė savo daro. thumbup.gif
Šiaip ten dar galima valtis išsinuomoti ir savarankiškai paplaukioti, šito nebandėm.
Atsakyti
mamutas ,gal Jus keletes i Zugspica?
Atsakyti
QUOTE(mamutas @ 2012 03 31, 18:15)
Beje, plaukimas labai brangus. Mes plaukėme iki galo ežero (yra tarpinė stotelė prie bažnyčios - galima tik tiki jos plaukti), tai 5 asmenų šeimai pirmyn-atgal ir su tarpiniu išlipimu prie bažnyčios (t.y. pilnas komplektas) kainavo gal koks 60 eurų, neatsimenu tiksliai.

Žmogui, jeigu mano tiksli info 16EUR laivo bilietas.
Gaila aš nieko konkrečiai pasakyti negaliu, dar tik ten vyksime. Kol kas, kiek domėjausi, tai nei vieno neigiamo pasisakymo nėra apie šią vietą. Po vasaros ir aš pasisakysiu.
Man užtenka, kad toje vietoje - alpės, 2 ežerai ir daug vokiečių (patinka man ta tauta) - puikus komplektas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 31 kovo 2012 - 17:21
QUOTE(akcent @ 2012 03 31, 18:20)
Žmogui, jeigu mano tiksli info 16EUR laivo bilietas.
Gaila aš nieko konkrečiai pasakyti negaliu, dar tik ten vyksime. Kol kas, kiek domėjausi, tai nei vieno neigiamo pasisakymo nėra apie šią vietą. Po vasaros ir aš pasisakysiu.
Man užtenka, kad toje vietoje - alpės, 2 ežerai ir daug vokiečių (patinka man ta tauta) - puikus komplektas wub.gif


Turbūt panašiai, šeimai padaro nuolaidą, todėl gaunasi truputį pigiau. Aš jau kažkur sakiau, kad man iš visos Bavarijos Kionigsee ir aplink jį maži ežeriukai, prie kurių galima privažiuoti ir mašina, patiko labiausiai.

Į Zugspica nesikėlėme, nes pernai vasarą mūsų kelionės metu oras buvo nekoks, daug lijo, pabijojau, kad tiesiog ten nieko nesimatys.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 25, 21:20)

Na,rodausi,ka priplanavau seimai.Gal buvusieji duos kokiu patarimu,ka dar galima pakeliui pamatyt ar dar kokiu pastebejimu.
Vaziuosim 2suauge +3vaikai.Aisku,su tokia kompanija superdidelio tempo negali planuot.Galvojom tilpti i savaite,bet gavosi net 12dienu(ir dar noreciau rolleyes.gif ).

1d.Kedainiai -Dresden 1136km
2d.Dresden-Gunzburg apie 500km(pakeliui aplankant Bastei-brucke,gal dar Drezdenui skirti koki pora valandu g.gif )
    Nakvyne prie Legolendo .
..............


Rasa, jeigu turite nors šiek tiek laisvo laiko, pirmąją kelionės dieną siūlyčiau trumpam stabtelėti Vroclave smile.gif Labai gražus senamiestis, be to ir vaikams superinę atrakciją padarytumėt – mieste pilna sprindžio dydžio nykštukų wub.gif Patikėkit, net suaugę su didžiausiu malonumu pasineria į jų ieškojimą (fotoreportaže esu įkėlus kelias nuotraukas) drinks_cheers.gif

Jeigu nakvynės Dresdene dar nerezervavot, siūlyčiau labai gražų kempingą prieš Dresdeną, Bautzene thumbup.gif Gaila, nuotraukų iš jo neturiu, bet atvykus į jį toks įspūdis susidarė, kad patekom vos ne į botanikos sodą smile.gif
http://www.eurocampi...camping-118250/

Papildyta:
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 31, 18:18)
mamutas ,gal Jus keletes i Zugspica?


Jurzole kėlės į Zugspitze (tik iš Austrijos pusės) smile.gif Čia įkėlė šiek tiek informacijos ir keletą fantastiškų nuotraukų wub.gif

http://www.supermama...?...56938&st=24
Atsakyti
Aidulka,labai aciu 4u.gif 4u.gif ir uz kempingo nuoroda,ir uz Zugspitco padrasinima.Jei tik oras bus tinkamas,butinai kelsimes bigsmile.gif

O del Vroclavo,tai kazi,nes ir taip 1200km per diena reiks nuvaziuot,todel dar kazkur uzsukti nelabai bus laiko.O dienu ,deja,jau nebegaliu prideti,nes ir taip MB uz galvos susime del tu 12dienu.O mes dar dviese pries tai turesim kelione,o atostogos ne gumines verysad.gif Bet per Lenkija veda visos keliones i Europa,tai turesiu minty kitam kartui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 03 31, 14:10)
O  ka ten dar be plaukiojimo galima paziuret?
Nenoriu per daug prigrusti objektu i planus,nes vaikai nores ir prie ezero pabut,pasimaudyt,ne tik turistauti.As irgi  blush2.gif
Bet reikia zinot ir atsarginiu variantu,jei su oru nepasisektu.
O kas ten idomaus?Jau ne mane viena uzintrigavot bigsmile.gif


Suaugusiam bilietas iki galinės stotelės kainuoja 16eu.

http://www.salzburg-...onigsee-germany

Čia dalis mūsų pernykštės kelionės - manau rasit atsakymus ką ten galima veikti. Ten išlipus begalė pasivaikščiojimo maršrutų su visokiais objektais. Gale straipsnio filmuotos medžiagos gabaliukas apie "koncertą" laive.
O vaikams manau tikrai būtų įdomu paglostyti gražučius veršelius. biggrin.gif

http://www.mytrips.l...u-II-dalis-/606

Bavarijos kino studijos miestelyje galima pamatyti tikrai žinomų filmų dekoracijas,, ten yra povandeninis laivas, kurtas vienam filmui, vyksta visokie kaskadininkų pasirodymai, spec.efektų kūrimas ir pan. Ir galima tuo pačiu aplankyti Showscan kino teartą, kuriame žiūrint filmą, juda kėdės pagal filmo siužetą. biggrin.gif
Galima ir kokią kino žvaigždę pamatyti
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2012 04 01, 16:59)
Ir galima tuo pačiu aplankyti Showscan kino teartą, kuriame žiūrint filmą, juda kėdės pagal filmo siužetą.  biggrin.gif
Galima ir kokią kino žvaigždę pamatyti



Sudomino ir mane tas kino miestelis su šituo kino teatru, bet, pasirodo, kad ne visus į tą kino teatrą įleidžia:
Einschränkungen beim Besuch des 4 D Erlebnis Kinos:
Bei Körpergröße unter 1,20 m oder über 2,00 m; bei Schwangerschaft, Herz-, Nacken- und/oder Rückenbeschwerden, Neigung zu Seekrankheit, vor kurzem durchgeführten Operationen ist ein Besuch des 4 D Erlebnis Kinos leider nicht möglich.


Žodžiu, liks už durų, kas nesiekia 1,20 m ar yra virš 2 m ūgio, taip pat nėščiosios, turintys problemų su širdimi, sprandu ar nugara, kam pasidaro bloga, kai užsupa ir neseniai operuoti.
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 04 01, 15:19)
...Bet per Lenkija veda visos keliones i Europa,tai turesiu minty kitam kartui mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(rasa32 @ 2012 04 01, 15:19)
labai aciu 4u.gif  4u.gif ir uz kempingo nuoroda...

Radau Bautzeno kempingo svetainę su nuotraukom smile.gif Galbūt padės susidaryti tikresnį kempingo vaizdą smile.gif
http://www.camping-bautzen.de/platz
Atsakyti
biggrin.gif Jaigu jau lankyčiau tai- atskirai Bavarija,o atskiria Boden- wurtenberg žemes. Nes kiekvienos iš jų turi tieeek visko, kad neparpti vienu kartu.


Pmačiau šią žinutę ir nutariau paprašyti patarimų ax.gif
"Ekspromtu" nusipirkom lėktuvo bilietus į BadenBaden. Tai ir yra Badeno-Viurtembergo sritis su centru- Štutgartas. Šalia yra Juodasis miškas. Na Europos parkas. O ką dar būtų galima aplankyti? Kas verta dėmesio , o kas nelabai (informacijos apie šią sritį palyginus mažai, jei kas keliauja ir dalinasi įspūdžiais, tai arbaapie Bavariją, arba Šiaurinę Vokietiją)
Kokia situacija su transportu? Galvojame ar nuomotis automobilį... g.gif
p.s. šalia Prancūzija. Strasbūrą galvojame aplankyti, bet gal kas patarumėte ką dar ten kur nors šalia pamatyti...vienu žodžiu, pagelbėtų bet kokia informacija 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 04 02, 14:43)
Jus apie Portnach tarpekli?aisku,tada gal neisim,arba eisim kita diena .Kiek klausinejau Bavarijos temoj,ten niekas neatsiliepe is buvusiuju.Kaip suprantu ,ten 2km iki tarpeklio ir koks 1km paciu tarpekliu?
Labai grazios foto is tos vietos wub.gif

Taip apie tą patį smile.gif
koks iki tarpeklio atstumas bus tai priklausomai kur pasistatysit auto, pvz nes palikom prie olimpinio stadiono
o pačio tarpelio trasa tai gerokai daugiau nei 1km, norint akis paganyti reikai apsukti ratą, nes nesinori ką nors praleisti ir apsisukus grįžinėtim su mintim, jog gana smile.gif .

Važiuojat i Bavarija ir tik žemėlapyje pasidėti taškiuką jog čia lankėmės, buvom sustoja, bet nieko nematėm, tikrasis grožis tai praeitos trasos ir jų metu pamatyti vaizdai smile.gif

jau skaičiau, jog Jūsų vaikam neįdomu gamtos vaizdai, tai gal tada nereikia planuotis tokios kelionės. Jūs pasidarbavot pnamuojant savo kelionę, bet dar viską permastykit, nes kaip su vaikais ir gyvenant kepinguose ji suplanuota perintensyvi mirksiukas.gif

Atsakyti
Aciu,maksai,uz patarimus,bet savo vaikus pazistu geriau uz Jus ax.gif Ir zinau,kad planas tikrai iveikiamas.Eiti dideles trasa per kalnus-stai kas butu per intensyvu.Todel to ir neplanuoju,o tarpeklis ,manau,bus visai kaip tik,kad ir trumpesne trasa.

Vaikams gamta gal ir nelabai idomu,bet kai kelionej bus 2pramogu parkai,poilsiukas prie ezero ir zaidimu aiksteles,tada kelione bus subalansuota visai seimai ir zyzimo bus ne tiek daug,nes bus ko laukti bigsmile.gif Siaip ar taip,vaikai nuotykius megsta.Kaip anksciau minejau,sita kelione yra pazadeta vaikams ir orientuota daugiau i juos smile.gif

Keliaujam jau daug metu savarankiskai ir pirmiausia man keliavimas savarankiskai reiskia,kad keliausiu neskubedama,nereiks aplankyti ''-niolikos'' objektu begte per diena kaip su agenturomis.Visose kelionese pamatom tikrai daug ir visai nesigrauziu,jei kas nors nueina uz mane siek tiek toliau ar pamato keliais miestais daugiau smile.gif
Atsakyti