Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE (Shalimar @ 2004 11 07, 12:25)
Nezinau, kazkaip nebesinori sekanti kart eiti i Virsuliskes, na nebent pas Akvile, labai jau isgyre sitam forume:blink:

As buvau pas Akvile siandien jau antra karta. Man labai patinka, kaip ji dirba thumbup.gif Tiesa, pirma karta buvau su kelnaitem, tai siek tiek nelygiai isejo rolleyes.gif o siandien pati kosmetologe pasiule likti be kelnaiciu, tai ir isejo zymiai lygiau biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kaip be kelnaiciu???
Nebet tu darai visai visai ne plaukelio.

O jei su juostele nori likti, tai reikia tik stringus uzsideti ir viskas gerai.

O kaip ten viskas be kelnaiciu buna nezinau, man butu nesmagu..... na, juk ten kokia valandai taip sedeti reikia:)

Tai sakiau, moku 30-35 kaip kada, kiek ten to turto buna. Jau turbut 2 metai pas ta pacia vaikstau. Esu mokejus ir 40:)
Atsakyti
O Akvile Kamviloj dirba?
Kazkaip pro akis praslydo tongue.gif
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 07, 20:56)
Kaip be kelnaiciu???
Nebet tu darai visai visai ne plaukelio.

O jei su juostele nori likti, tai reikia tik stringus uzsideti ir viskas gerai.

O kaip ten viskas be kelnaiciu buna nezinau, man butu nesmagu..... na, juk ten kokia valandai taip sedeti reikia:)


O as visada be tongue.gif
Ir kad visur visur rolleyes.gif graziai nuimtu pareikalauju, tik juostele priekyje palieka. laugh.gif
ir jokiu nesmagumu nebuna laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 07, 20:56)
Kaip be kelnaiciu???
Nebet tu darai visai visai ne plaukelio.

O jei su juostele nori likti, tai reikia tik stringus uzsideti ir viskas gerai.

O kaip ten viskas be kelnaiciu buna nezinau, man butu nesmagu..... na, juk ten kokia valandai taip sedeti reikia:)

Tai sakiau, moku 30-35 kaip kada, kiek ten to turto buna. Jau turbut 2 metai pas ta pacia vaikstau. Esu mokejus ir 40:)

blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif Be kelnaiciu tongue.gif
Plikai as nesidepiliuoju, palikau pirsto storio juostele rolleyes.gif Bet kosmetologe taip patare, sake lygiau ir graziau bus wink.gif Man irgi is pradziu nejauku buvo, nes is viso tik 2 karta gyvenime buvau, bet po to apsipratau smile.gif O atrodo thumbup.gif thumbup.gif

As Kamviloj 28 lt mokejau, uztrunka apie 40 min, bet viska labai kruopsciai padaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE (r@siukas @ 2004 11 08, 08:40)
O Akvile Kamviloj dirba?
Kazkaip pro akis praslydo tongue.gif

Aha, Akvile dirba Virsuliskiu Kamviloje smile.gif
Atsakyti
Aš jau aštuntus metus lankausi Kamviloje vien dėl kosmetologių ir manikiūrisčių..
Ir visada depiliuojuosi be kelnaičių..palieka kosmetologė tik nedidelę juostelę pačiame priekyje, ant gaktikaulio..nupešu viską, noriu, kad "lūpytės" būtų lygios, švelnios ir nuogos wink.gif laugh.gif
Atsakyti
O tai kaip ten reikia be kelnaiciu visai sedeti? Nelabai malonu, bent man butu..... Cia gi ne pas ginekologa, 2 min. ir laisvas:)

Nors, ko sako nepadarysi del grozio.
Atsakyti
QUOTE (Shalimar @ 2004 11 02, 12:11)
QUOTE (vilkeS @ 2004 11 02, 10:57)
o kas kiek laiko jum atauga po depiliacijos vasku? ir kokio ilgio plaukucius atsiauginat, kad jau galima butu depiliuot vasku?

o gal kas bandet lazeriu shalinti plaukus? kokie atsiliepimai?


Va, vienuose forumuose radau atsiliepimu apie lazerio proceduras

"Cia gal ir ne i tema, bet man jau nusibodo skaityt, kaip visi giria tas lazerines depiliacijas! As apie lazeri esu LABAI blogos nuomones Mano mama salino plaukelius nuo veido. Visos proceduros kainavo apie 3000 litu, ir poveikis tikrai neilgalaikis, tie plaukeliai vis tiek nuolat atauga (nu gal ir ne tie patys, kur jau isdeginti, bet tas procesas vis tiek niekada nesibaigia). Reikia nuolat kartot (bent karta i menesi). Ir ant veido pas mano mamyte tikrai nebuvo daug tu useliu, o tai jei visa kuna (kojas, bikini etc.) depiliuot, tai kiek tai kainuotu Visiskas pravalas"

nuomone ne mano, bet galvojau, gal idomu.Siaip jau manau, kad kiek zmoniu, tiek patyrimu, visiems skirtingai wink.gif

Manao drauge savo "uselius" ir rankas lazeriu "depiliavo", bet brangu ir plaukeliai vis vien po kiek laiko atauga... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 08, 18:29)
O tai kaip ten reikia be kelnaiciu visai sedeti? Nelabai malonu, bent man butu..... Cia gi ne pas ginekologa, 2 min. ir laisvas:)

Nors, ko sako nepadarysi del grozio.

O aš ten nesėdžiu..atsigulu patogiai ir depiliuoja..nereikia ten išsiskėsti kaip karvei ant ledo..Nudepiliuoja vieną pusę, tada tvarko kitą pusę..man tik kartais nejauku būna, kai jos pirščiukais ten 'lūpytes" atitraukia, kad gerai nudepiliuot, ant gleivinės plaukelių nepalikt blush-anim-cl.gif gal kad moterys tai atlieka..kažkaip nejauku man..bet su laiku pripratau smile.gif
Atsakyti
Niu suraskite tokia stebuklinga depiliuotoja Kaune...
Atsakyti
Pritariu, PaneleKiausiniene clap_1.gif Aš irgi tokios ieškau, bet kažkaip be rezultatų. Nejau niekas Kaune to nedaro ir nesidaro??? g.gif
Atsakyti