Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(smile4theworld @ 2008 02 23, 14:46)
su cukraus pasta?  ax.gif

Nea...
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2008 02 23, 15:18)

doh.gif jau prarandu vilti gauti kazkokiu patarimu... turbut reikes eit bet kur, kur daro sia procedura ir tiketis, kad kosmetologe bus tokia, kuri pades iveikt ta "pirmo karto" baime ir neatbaidys nuo proceduros kartojimo... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 02 23, 14:21)
doh.gif  jau prarandu vilti gauti kazkokiu patarimu... turbut reikes eit bet kur, kur daro sia procedura ir tiketis, kad kosmetologe bus tokia, kuri pades iveikt ta "pirmo karto" baime ir neatbaidys nuo proceduros kartojimo...  unsure.gif


Grožio salonai "Sarma Style" Kaune

J. Gruodžio g. 31, Kaunas
Tel. (8-37) 324441
Darbo laikas
I-V: 8.00 - 20.00
VI: 8.00 - 17.00

V. Putvinskio g. 38-30, Kaunas
Tel. (8-37) 202759
Darbo laikas
I-V: 8.00 - 20.00
VI: 8.00 - 17.00

http://www_sarmastyle_lt

Atsakyti
QUOTE(xmiaux @ 2008 02 23, 16:53)
Grožio salonai "Sarma Style" Kaune

J. Gruodžio g. 31, Kaunas
Tel.              (8-37) 324441     
Darbo laikas
I-V: 8.00 - 20.00
VI: 8.00 - 17.00

V. Putvinskio g. 38-30, Kaunas
Tel.              (8-37) 202759     
Darbo laikas
I-V: 8.00 - 20.00
VI: 8.00 - 17.00

http://www_sarmastyle_lt


aciu 4u.gif siaip salonus, kuriuose daro sia procedura as zinau, bet sakau gal kas kokia gera ir jau patikrinta kosmetologe rekomenduos blush2.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 02 23, 22:10)
aciu  4u.gif  siaip salonus, kuriuose daro sia procedura as zinau, bet sakau gal kas kokia gera ir jau patikrinta kosmetologe rekomenduos  blush2.gif  bigsmile.gif


Tu pati save labiau gasdini tai tap niekad ir nenueisi doh.gif Ikvepk giliai ir eik - tikrai nebaisu. O kosmetologes mano manymu yra dauguma geros, o jei jau nepasisektu, tai bent zinosi, kur kita karta neiti mirksiukas.gif Darsiau!
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 02 24, 10:37)
Tu pati save labiau gasdini tai tap niekad ir nenueisi  doh.gif Ikvepk giliai ir eik - tikrai nebaisu. O kosmetologes mano manymu yra dauguma geros, o jei jau nepasisektu, tai bent zinosi, kur kita karta neiti  mirksiukas.gif Darsiau!


sakai...? blush2.gif nu jo, gal cia tik mano isitikinimas, bet tikrai esu susidurusi ir su grubiomis, nemaloniomis kirpejomis, manikiuristemis ir pan. o tai dar nera tokia intymi procedura.... bet vistiek, jei buciau pati pirma karta ant tokiu uzsirovus, tai ko gero antra karta jau su baime eiciau unsure.gif o cia, kai ir taip sunku prisiruosti, tam nusiteikti, tai visai nesinori "uzsiraut" ant tokios, kuri tik dar labiau viska apsunkintu schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos.Aš einu depiliacijon į Saulėją Kaune.Esu visiškai patenkinta cukraus pasta.Šiaip esu labai jautri skausmui,sunkiai ištveriu,bet pati savim negaliu atsidžiaugt,kad taip kantriai kenčiu ax.gif .Bandžiau ir vašku,bet man nelabai patiko,nors mažiau skaudėjo.Labai nemaloni man ta vaško šiluma doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 02 24, 13:35)
Sveikos.Aš einu depiliacijon į Saulėją Kaune.Esu visiškai patenkinta cukraus pasta.Šiaip esu labai jautri skausmui,sunkiai ištveriu,bet pati savim negaliu atsidžiaugt,kad taip kantriai kenčiu ax.gif .Bandžiau ir vašku,bet man nelabai patiko,nors mažiau skaudėjo.Labai nemaloni man ta vaško šiluma doh.gif .

valio thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ar eini i ta Sauleja, kur dabar Donelaicio gatveje? ax.gif pas kuria kosmetologe? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš einu Šilaniuose bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 02 24, 15:54)
Aš einu Šilaniuose bigsmile.gif


hmmmm... man patogiau butu centre rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomulyte @ 2008 02 24, 16:54)
Aš einu Šilaniuose bigsmile.gif

Rinkausi ir as tarp Saulejos ir Ti amo. Bet nete paskaiciau, kad lygtais persikelia i centra, tai ir nuejau i Ti amo.
Atsakyti
Šilainiuose seniau buvo dvi Saulėjos.Viena liko,kita į centrą turėjo persikraustyti.
Atsakyti