Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(krevete6 @ 2008 02 18, 23:58)
mergaites, pries kiek laiko turiu uzsirasyti cukraus depiliacijai? pries savaite ar dvi? g.gif

tai ziurint kur eini smile.gif gal ten eiles menesiui i prieki tongue.gif jasinskio g. uztenka pries savaite tai tikrai jei nori butent ta diena ir ta val o siaip manau rastai vietu ir pries kelias dienas smile.gif
Atsakyti
Mergaites, noriu is as bandyti nueiti pas kosmetologe. Noreciau bikini ir slaunis nudepiliuoti. Kiek tai mazdaug kainuos?
Atsakyti
QUOTE(valiar @ 2008 02 19, 11:48)
Mergaites, noriu is as bandyti nueiti pas kosmetologe. Noreciau bikini ir slaunis nudepiliuoti. Kiek tai mazdaug kainuos?

Priklausomai nuo to kur eisi...
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 02 18, 22:44)
tai ziurint kur eini  smile.gif gal ten eiles menesiui i prieki  tongue.gif  jasinskio g. uztenka pries savaite tai tikrai jei nori butent ta diena ir ta val o siaip manau rastai vietu ir pries kelias dienas  smile.gif

aciu, as apie jasinskio g. ir galvoju mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos moterytes, noreciau eiti pirma karta nusidepiliuosi bikini zona. ir noreciau paklausti kaip ten viskas daroma, prazargdina ar kaip? biggrin.gif juk plaukeliai auga ir kirksniuose ir toliau tink isanges blush2.gif o gal kuri yra depiliavusis aplink isange, man nepatinka ten tie plaukeliai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif papasakokit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krapelis @ 2008 02 21, 21:54)
sveikos moterytes, noreciau eiti pirma karta nusidepiliuosi bikini zona. ir noreciau paklausti kaip ten viskas daroma, prazargdina ar kaip? biggrin.gif  juk plaukeliai auga ir kirksniuose ir toliau tink isanges blush2.gif  o gal kuri yra depiliavusis aplink isange, man nepatinka ten tie plaukeliai biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif  papasakokit  smile.gif

labai teisingai pastebejai, taip "prazargdina" biggrin.gif
ir visur nupesa. Apie isange irgi, pries tai apvecia ant pilvo blush2.gif
ar dabar jau aiskiau? biggrin.gif
gedinga procedura, pripranti doh.gif
Atsakyti
ai cia kaip ir pas ginekologe einant pirma karta, atrode kad siaubas, bet kai nueini nieko ten baisaus, ji atlieka savo darba o tik lauki rezultato. manau kad ir su siuo reikalu bus baisu tik kol nueisiu ir prazargdins biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krapelis @ 2008 02 21, 22:13)
ai cia kaip ir pas ginekologe einant pirma karta, atrode kad siaubas, bet kai nueini nieko ten baisaus, ji atlieka savo darba o tik lauki rezultato. manau kad ir su siuo reikalu bus baisu tik kol nueisiu ir prazargdins biggrin.gif

Vat butent 4u.gif
O kai vaikstai n metu, tai tampa kaip ir norma biggrin.gif
Atsakyti
ir as susigundziau nueiti pas kosmetologe paskaiciusi forumiuka, nes skusti jau nebegaliu - beria... ir tokie siiurkstus atauga... o kremukai irgi nelabai patinka.. gal mano oda oer jautri... kazin kaip ten su tuo vasku - gal irgi bus per jautru... bijau... gal galit patart kur eiti vln ir kokia kaina mazdaug?
Atsakyti
tikrai ne tau vienai bere ir visa kita, man jau irgi igryso, kazkoks vargas. kiek zinau daugeli moteru kankina berimai jau jautrumas dar plaukeliai iauga ir skauda doh.gif unsure.gif bandysiu tai ispresti vasko depiliacija. patariu ir tau mirksiukas.gif
Atsakyti
na ka,as katik grizau is kosmetologes.prisiskaiciau,kaip cia visoms patinka,tai susigundziau.ir ka galiu pasakyt PRASIKANKINAU.as kantri skausmui,bet vos issedejau!mano plaikai stiprus,vos su pincetu issirauna,net kraujas bega, o dar pasirodo biski per trumpi vaskui doh.gif taip ir nepabaigem,dar eisiu 6dieni,kai paaugs ph34r.gif nzn kaip reiks iskentet.siaip skausmas toks dalykas,kad iskart pasimirsta,bet tuo metu...
nedepiliuoja visiskai visko,ta prasme viduj lytiniu lupu,nes vaskas karstas,o ten oda super jautri,plona.
Atsakyti
QUOTE("delfinuke" @ 2008 02 21, 22:53)
ir as susigundziau nueiti pas kosmetologe paskaiciusi forumiuka, nes skusti jau nebegaliu - beria... ir tokie siiurkstus atauga... o kremukai irgi nelabai patinka.. gal mano oda oer jautri... kazin kaip ten su tuo vasku - gal irgi bus per jautru... bijau...  gal galit patart kur eiti vln ir kokia kaina mazdaug?



QUOTE(Krapelis @ 2008 02 21, 23:33)
tikrai ne tau vienai bere ir visa kita, man jau irgi igryso, kazkoks vargas. kiek zinau daugeli moteru kankina berimai jau jautrumas dar plaukeliai iauga ir skauda doh.gif  unsure.gif  bandysiu tai ispresti vasko depiliacija. patariu ir tau mirksiukas.gif



QUOTE(SSandrute @ 2008 02 21, 23:45)
na ka,as katik grizau is kosmetologes.prisiskaiciau,kaip cia visoms patinka,tai susigundziau.ir ka galiu pasakyt PRASIKANKINAU.as kantri skausmui,bet vos issedejau!mano plaikai stiprus,vos su pincetu issirauna,net kraujas bega, o dar pasirodo biski per trumpi vaskui  doh.gif  taip ir nepabaigem,dar eisiu 6dieni,kai paaugs  ph34r.gif nzn kaip reiks iskentet.siaip skausmas toks dalykas,kad iskart pasimirsta,bet tuo metu...
nedepiliuoja visiskai visko,ta prasme viduj lytiniu lupu,nes vaskas karstas,o ten oda super jautri,plona.


na as vasko nebandziau dar o pora kartu buvau su cukraus pasta depiliavausi visai thumbup.gif nei iauga nei pulinukai thumbup.gif dar koki viena karta su cukrum o po to bandysiu su vasku bus jau gal plaukas silpnesnis ir jus atgailekit ir isbandykit saldziau na nera taip kad neskauda bet 4u.gif o dar reikia eiti po menesiniu maziau skauda taip kosmetologe sake smile.gif
Atsakyti