Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

nu jau susigundziau.... ax.gif o kokia kosmetologe siam dalykui rekomenduotumet Kaune? ir dar pirmam kartui....? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 02 12, 21:31)
Oj kaip prajuokinai  lotuliukas.gif Bet is tikro karta pabandzius jau negali sustot  bigsmile.gif Bet as tai dar noriu ir vaska isbandyt, be to ir pigiau blush2.gif

as ir dar karteli su cukrumi o kita jau su vasku kaip tai po simteli gaila moketi smile.gif gal ir netaip skauda smile.gif
Atsakyti
o pas kokia kosmetologe jus einat Sarma style bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 13 vasario 2008 - 21:13
Jasinskio g. jeigu neklystu tai pas Oksana na galima ilysti i ju internetini psl ir jos ten foto yra ji kosmetologe gali pasiziureti smile.gif
Atsakyti
sveikos
ir as isbandziau kas tai,ir galiu pasakyti nebijokit mirksiukas.gif ,nieko ten skausmingo.
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2008 02 12, 22:17)
na, man jau beveik trys savaitės po depiliacijos. aišku, ataugusių yra, bet palyginus su tuo, kas buvo  bigsmile.gif ir pūlinukai tik keli  smile.gif (depiliavausi su cukrumi).
aš dabar pastoviai darysiuos: negaliu atsikratyti to palaimingo jausmo, kai jauties moterimi, o ne meška  biggrin.gif aišku, tam pataupyti teks, padirbėsiu papildomai  rolleyes.gif

Auksiniai zodziai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Laukiu nesulaukiu ir as antrojo vizito! mirksiukas.gif
Atsakyti
tai niekas Kaune cukraus pasta nesidepiliuojat...? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutes,

va prisiskaiciau jusu reklamu apie sarma style, reiks pabandyti ir juos ax.gif
QUOTE(krevete6 @ 2008 01 10, 01:05)
pritariu drinks_cheers.gif  man tikrai negaila tu pinigeliu butu ir vaiksciociau saziningai kiekviena menesi, tam malonumui pasiekti, jei tik rasciau tokia kosmetologe, kuriai tikrai negeda ir nebaisu butu save iduoti ax.gif
tai va, dabar ruosiuosi ruosiuosi.. rolleyes.gif  tik va, truputi sudetingiau kai uzsieny esu blush2.gif  cia dar labiau gedinuosi eiti to blush2.gif

o uzsieny esu darius... su vasku. Tai pazastim man tai gerai, bet "ten" nelabai man tiko, Lietuvoj daug profesonaliau man atlieka viska.

QUOTE(Erika_v @ 2008 01 10, 01:17)
Pirmas atėjimas būna drovus. Pirmas atsisėdimas ir kalbėjimasis apie tai su kosmetologe. Aš niekada pati nesidroviu apie tai kalbėtis, todėl stengiuosi kad ir mano klientės jaustųsi drąsiai ir patogiai, jeigu joms labai labai drovu tuomet mes keliaujame iki nedrovumo kontakto pamažu.

o kur supermama Erika_v darbuojas butu idomu suzinot? smile.gif gal galima ir pas jus nes vistiek jau zinot musu SM problemas ir poreikius, kuriu neisdristam prasyti savu kosmetologiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tomaba: 18 vasario 2008 - 01:51
gal kuri pati depiliuojasi vasku?noreciau paklausti kur to vasko ieskoti pirkt?
Atsakyti
QUOTE(Sigita23 @ 2008 02 14, 18:20)
Auksiniai zodziai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Laukiu nesulaukiu ir as antrojo vizito!  mirksiukas.gif

Ir aš jau rengiuosi antrą kartą eit. Tik dar norėjau paklaust labiau patyrusių: kiek turi ataugti plaukeliai, kad optimaliai paimtu? nes man jie atauga labai netolygiai, t.y. vienas jau išlindęs per kokius 3 mm, o kitas vos tik lenda, dar kiti iš viso nepasirodę g.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2008 02 18, 22:44)
Ir aš jau rengiuosi antrą kartą eit. Tik dar norėjau paklaust labiau patyrusių: kiek turi ataugti plaukeliai, kad optimaliai paimtu? nes man jie atauga labai netolygiai, t.y. vienas  jau išlindęs per kokius 3 mm, o kitas vos tik lenda, dar kiti iš viso nepasirodę g.gif


na as snd jau buvau antra karta tarpas buvo 1men smile.gif tai net nezinau kiek jie ten atauge buvo na tokie trumpuciai kokie pora mm tai viskas thumbup.gif jei kokie ir liko neisraveti tai ji po to su pincetuku viska sutvarke thumbup.gif
Atsakyti
mergaites, pries kiek laiko turiu uzsirasyti cukraus depiliacijai? pries savaite ar dvi? g.gif
Atsakyti