Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

antram kartui uzsirasiau 18d smile.gif na as tai dar si karta su cukriuku na o po to bandysiu ir pereiti ant vasko smile.gif tegul dar plaukai kiek pasilpneja smile.gif
Atsakyti
man vat irgi daugiau kaip pora savaiciu, tai galima sakyt, kad ataugo plaukuciai ax.gif tik kur kas maziau nei buvo ax.gif
tik sakykit, ar cia man vienai taip nenormaliai ataugineja? unsure.gif kol islenda tie plaukuciai, tai dazniausiai jau labai negraziai ten doh.gif pulinuku pasidaro ir pan. doh.gif
Atsakyti
na man tai tikrai niekur joks nei pulinukas nei spuogiukas neissoko smile.gif o su kuom depiliacija darei g.gif as tai su ukraus pasta ax.gif saldziai
Atsakyti
o kaip del iauginejimo? ax.gif
Atsakyti
na paziurejau ax.gif nieko neiauge bent kur man matosi ax.gif ir atauge reciau toks eziukas ax.gif
Atsakyti
Pas mane irgi lyg normaliai - vienas tik pulinukas biggrin.gif Bet man kaip sake kosmetologe del to iaugimo, tai jei linke plaukai iauginet, tai ir iaugs, jei ne tai ne... Kojas kiek depiliuoju, tai neiaugineja, ir siaip kiek prisimenu gyvenime gal pora kartu plaukas yra iauges...
Atsakyti
o man iaugineja.... doh.gif tikejaus, kad bent jau ta cukraus pasta bus isgelbejimas blush2.gif
Atsakyti
sweiki, gal zinot, kas vilniuje galetu bikini dizaina padaryti?
Atsakyti
joo ir man idomu smile.gif bet tik kad ne pas vyra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktorijag @ 2008 02 11, 18:10)
na man tai tikrai niekur joks nei pulinukas nei spuogiukas neissoko  smile.gif  o su kuom depiliacija darei  g.gif  as tai su ukraus pasta  ax.gif  saldziai


as irgi su cukraus pasta smile.gif
Papildyta:
QUOTE(smile4theworld @ 2008 02 11, 20:55)
o man iaugineja....  doh.gif tikejaus, kad bent jau ta cukraus pasta bus isgelbejimas  blush2.gif


va va, as irgi taip tikejausi blush2.gif
Atsakyti
na, man jau beveik trys savaitės po depiliacijos. aišku, ataugusių yra, bet palyginus su tuo, kas buvo bigsmile.gif ir pūlinukai tik keli smile.gif (depiliavausi su cukrumi).
aš dabar pastoviai darysiuos: negaliu atsikratyti to palaimingo jausmo, kai jauties moterimi, o ne meška biggrin.gif aišku, tam pataupyti teks, padirbėsiu papildomai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2008 02 12, 21:17)
na, man jau beveik trys savaitės po depiliacijos. aišku, ataugusių yra, bet palyginus su tuo, kas buvo  bigsmile.gif ir pūlinukai tik keli  smile.gif (depiliavausi su cukrumi).
aš dabar pastoviai darysiuos: negaliu atsikratyti to palaimingo jausmo, kai jauties moterimi, o ne meška biggrin.gif aišku, tam pataupyti teks, padirbėsiu papildomai  rolleyes.gif


Oj kaip prajuokinai lotuliukas.gif Bet is tikro karta pabandzius jau negali sustot bigsmile.gif Bet as tai dar noriu ir vaska isbandyt, be to ir pigiau blush2.gif
Atsakyti