Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(agnuta @ 2008 01 28, 11:35)
tai as taip pagalvoju, koks jausmas butu, jei butume depiliavusios su vasku ax.gif


va va, as tai net nenoreciau suzinot lotuliukas.gif
Atsakyti
tai sakot skauda, ar ne? blush2.gif o iki kur jums depiliavo bikini sritis? as jau skaiciau, kad paliko juosteles, bet ta prasme kiek i sonus nueme? ax.gif
Atsakyti
Juostele paliko mazdaug 2 pirstu plocio, tai gali isivaizduoti kiek nueme is sonu biggrin.gif O ten toliau irgi krastuose siek tiek paliko, nes sake prie pat lupyciu laaabai skauda, tai sakiau, uzteks pirmam kartui ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 28, 18:22)
Juostele paliko mazdaug 2 pirstu plocio, tai gali isivaizduoti kiek nueme is sonu biggrin.gif O ten toliau irgi krastuose siek tiek paliko, nes sake prie pat lupyciu laaabai skauda, tai sakiau, uzteks pirmam kartui ir tiek biggrin.gif


man irgi taip pat mirksiukas.gif apskritai, pirmam kartui visiskai visko depiliuot nepatare, nors as ir pati nebuciau sikart tam pasiryzus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 01 28, 18:33)
man irgi taip pat mirksiukas.gif  apskritai, pirmam kartui visiskai visko depiliuot nepatare, nors as ir pati nebuciau sikart tam pasiryzus ax.gif


Man tik vienas minusas, tiksliau ne man biggrin.gif Tie palikti plaukiukai sake labai MB badosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 28, 18:22)
Juostele paliko mazdaug 2 pirstu plocio, tai gali isivaizduoti kiek nueme is sonu biggrin.gif O ten toliau irgi krastuose siek tiek paliko, nes sake prie pat lupyciu laaabai skauda, tai sakiau, uzteks pirmam kartui ir tiek biggrin.gif

matai, pas mane tarkim tie "sonai" baigiasi tik ten, kur jau net kelnaites nebeuzdengia... verysad.gif tai del to ir klausiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 01 28, 18:56)
matai, pas mane tarkim tie "sonai" baigiasi tik ten, kur jau net kelnaites nebeuzdengia...  verysad.gif  tai del to ir klausiu...  ax.gif


Tai drasiai tau tuos sonus nuims mirksiukas.gif Kaip kosmetologe sake "neisleisiu, kol nepadarysiu" biggrin.gif Tai iseisi tikrai grazesne thumbup.gif
Atsakyti
aš va jūsų atsiliepimų prisiskaičiau, ryžausi ir nušliaužiau bikini depiliacijai su cukrumi jasinskio g. blush2.gif Kad neskaudėjo negaliu sakyti, bet kad skaudėjo labai irgi g.gif na toks momentinis negilus skausmas kai plešia gal ir yra, bet tikrai ne toks kokio tikėjausi ax.gif
Grįšiu dar 4u.gif
Atsakyti
o kokia kosmetologe siam dalykui rekomenduotumet Kaune? ir dar pirmam kartui....? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sviripilė @ 2008 01 29, 15:59)
aš va jūsų atsiliepimų prisiskaičiau, ryžausi ir nušliaužiau bikini depiliacijai su cukrumi jasinskio g.  blush2.gif Kad neskaudėjo negaliu sakyti, bet kad skaudėjo labai irgi  g.gif  na toks momentinis negilus skausmas kai plešia gal ir yra, bet tikrai ne toks kokio tikėjausi  ax.gif 
Grįšiu dar  4u.gif

na, va. turėtų sarmastyle mokėti supermamai už reklamą.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dianute @ 2008 01 29, 19:43)
na, va. turėtų sarmastyle mokėti supermamai už reklamą.. lotuliukas.gif


o kiti grozio salonai turetu susimastyti apie depiliacija su cukraus pasta ax.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip jusu bikiniai? biggrin.gif Man siandien jau 2 savaites, tai jau kaip ir atauge, tik kad ju tiek nedaug palygint su tuo kaip buvo thumbup.gif tai praejau truputi su depiliatorium kol prisiruosiu vel pas kosmetologe nueiti biggrin.gif Tik galvoju, gal dabar su vasku darysiuos, nes kelis plaukiukus nuimt uz 100lt truputi brangoka doh.gif O gal kuri jau antra karta buvot nuejusi?
Atsakyti