Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

na vat, siandien jau esu po pirmos savo depiliacijos grozio salone ax.gif rezultatu esu labai patenkinta thumbup.gif tik ziuresim, kaip su plaukeliu iaugimu bus. galvojau, kad sunkiausia bus moraliskai tiek apsinuoginti pries svetima zmogu, bet bendraujant su kosmetologe greit uzsimirso ta baime mirksiukas.gif zodziu, rekomenduoju mirksiukas.gif
Atsakyti
Vakar ir as buvau thumbup.gif
Negaliu sakyt kad su cukrum neskauda tongue.gif Nors su vasku negaliu palygint, nes tai buvo pirmoji mano depiliacija pas kosmetologe...
Uztrukom ~40 min. Kosmetologe labai faina, snekina, kad maziau apie skausma galvot biggrin.gif
O rezultato kazkodel tikejausi geresnio g.gif biggrin.gif Siaip viskas ok, ziuresim kaip ir kada ataugs biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 27, 13:18)
Vakar ir as buvau thumbup.gif
Negaliu sakyt kad su cukrum neskauda tongue.gif Nors su vasku negaliu palygint, nes tai buvo pirmoji mano depiliacija pas kosmetologe...
Uztrukom ~40 min. Kosmetologe labai faina, snekina, kad maziau apie skausma galvot biggrin.gif
O rezultato kazkodel tikejausi geresnio g.gif biggrin.gif Siaip viskas ok, ziuresim kaip ir kada ataugs biggrin.gif


o kas su rezultatu blogai gali būti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 27, 14:18)
Negaliu sakyt kad su cukrum neskauda tongue.gif Nors su vasku negaliu palygint, nes tai buvo pirmoji mano depiliacija pas kosmetologe...
Uztrukom ~40 min. Kosmetologe labai faina, snekina, kad maziau apie skausma galvot biggrin.gif


vat as irgi negaliu pasakyt, kad neskauda ax.gif bet kentet galima biggrin.gif
o mane tai uzlaike mazdaug pusantros valandos ax.gif isejus ir pasiziurejus i laikrodi buvau mazu maziausiai nustebus, kad taip ilgai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gustuke @ 2008 01 27, 14:28)
o kas su rezultatu blogai gali būti? blush2.gif


Gal ir neblogai niekas, tik liko tokiu smulkiu plaukeliu, kuriu kaip suprantu cukrus nepaima.. g.gif
Papildyta:
QUOTE(agnuta @ 2008 01 27, 14:51)
vat as irgi negaliu pasakyt, kad neskauda ax.gif bet kentet galima biggrin.gif
o mane tai uzlaike mazdaug pusantros valandos  ax.gif isejus ir pasiziurejus i laikrodi buvau mazu maziausiai nustebus, kad taip ilgai ax.gif


Oho kaip ilgai tau doh.gif Bet gal viska depiliavo? Man tai paliko juostele, vis tiek maziau darbo biggrin.gif
Atsakyti
o man po cukriuko jau 6dienos praejo smile.gif iki siol svelnu svelnu joks plaukelis dar neataugo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 01 24, 11:33)
hmmm..... ziuriu visos cia jau pasiryzot, o as vis dar....  ax.gif


Na kaip pasiryžom- vis dar dairomės ax.gif aš tai ir noriu, ir nedrįstu. Vyra jau paruošiau, kad eisiu. Pasisliūlė net užmokėt. Neprašytas cool.gif Belieka pasiryžt. Tai vat ir blaškausi kur eit, bo kek suprantu Kaune cukraus pasirinkimas vienas iš dviejų- Sarmoj arba Saulėjoj... Kur geriau?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 27, 14:54)
Gal ir neblogai niekas, tik liko tokiu smulkiu plaukeliu, kuriu kaip suprantu cukrus nepaima.. g.gif
Papildyta:
Oho kaip ilgai tau  doh.gif Bet gal viska depiliavo? Man tai paliko juostele, vis tiek maziau darbo biggrin.gif


paliko ir man juostele biggrin.gif bet dar dejo negyvosios zemes ar kokia ten kaip ir kauke, kad oda nuramintu po tokios proceduros ax.gif o trumpu plaukeliu tai ir man liko, tik ta kosmetologe su pincetu pasidarbavo, tai dauguma ju pasalino ax.gif tas irgi uzeme siek tiek laiko.
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 01 27, 18:43)
paliko ir man juostele biggrin.gif bet dar dejo negyvosios zemes ar kokia ten kaip ir kauke, kad oda nuramintu po tokios proceduros ax.gif o trumpu plaukeliu tai ir man liko, tik ta kosmetologe su pincetu pasidarbavo, tai dauguma ju pasalino ax.gif tas irgi uzeme siek tiek laiko.


O kur tu dareisi? Man jokios kaukes nedare, tik purske kazkokiu metiniu kremu atseit nuo skausmo ir po to dar kazkuo istepe.
Pabaigoj irgi truputi su pincetu darbavosi, bet perbraukus vis tiek jauciasi likusiu plaukeliu unsure.gif As galvoju, kai dabar ju nedaug ten visai, gal su elektriniu depiliatoriu praeit? biggrin.gif Bet man dar ir siandien ten skauda...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 27, 18:53)
O kur tu dareisi? Man jokios kaukes nedare, tik purske kazkokiu metiniu kremu atseit nuo skausmo ir po to dar kazkuo istepe.
Pabaigoj irgi truputi su pincetu darbavosi, bet perbraukus vis tiek jauciasi likusiu plaukeliu  unsure.gif As galvoju, kai dabar ju nedaug ten visai, gal su elektriniu depiliatoriu praeit? biggrin.gif Bet man dar ir siandien ten skauda...


as Vytenio g./Vivulskio g. Sarmoj Style. man truputeli dar irgi jauciasi plaukeliu, bet labai labai nedaug, ju vizualiai net nesimato.
o skaudet tai man ir ta pacia diena po proceduros neskaudejo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 01 27, 19:59)
as Vytenio g./Vivulskio g. Sarmoj Style. man truputeli dar irgi jauciasi plaukeliu, bet labai labai nedaug, ju vizualiai net nesimato.
o skaudet tai man ir ta pacia diena po proceduros neskaudejo ax.gif


Kaip as tau pavydziu, kad neskauda 4u.gif As vis dar negaliu net prisiliesti doh.gif
O plaukeliai ir pas mane "nematomi", tik badosi lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 27, 20:12)
Kaip as tau pavydziu, kad neskauda  4u.gif As vis dar negaliu net prisiliesti  doh.gif
O plaukeliai ir pas mane "nematomi", tik badosi  lotuliukas.gif


tai as taip pagalvoju, koks jausmas butu, jei butume depiliavusios su vasku ax.gif
Atsakyti