Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE(Viktorijag @ 2008 01 15, 16:40)
na va prisiskaiciau ir uzsirasiau  su cukriuku kad saldziau butu  smile.gif  bus pirmas kartas  smile.gif nelabai isisvaizduoju kaip reikes pries svetima zmogu, bet tikiuosi viskas bus ok  smile.gif pirma karta smileysex.gif ir bun geda o po to thumbup.gif manau pora kartu su cukrumi o po to galima bus pereiti ir prie vasko  smile.gif einu 22d tai papasakosiu  tongue.gif


butinai! gal ir mane ikvepsi siam zygdarbiui ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2008 01 13, 14:09)
ir as labai gundausi depiliacija cukraus pasta  4u.gif  bet vis dar kaupiu drasa eiti i grozio salona bikinio depiliacijai, visgi pirma karta nedrasu blush2.gif

o kazin, savanoriu pr. 1 esanti sarma style depiliacijos paslaugu neteikia? ax.gif
arba gal kuri nors galetu rekomenduoti sarmos style kosmetologe Vytenio g. 13/Vivulskio g. 25? 4u.gif

Kiek zinau, tai Savanoriu g. tik su vasku daro, o su cukrum - Vytenio ir Jasinskio g. Siandien kaip tik i Vytenio g. keliausiu, nes jau dredai tokie biski uzaugo, nebuvo visai laiko nueit.. blink.gif lotuliukas.gif Jasinskio g. tai Oxana su cukrum dirba, labai superine moteriske. O Vytenio g. as pirmakart ejau, tai tikrai nenusivyliau. Viska papasakojo, tai net idomu kazkaip. Dabar tai ten, tai ten einu, kur vietos buna. Siaip labai esu patenkinta drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 16, 10:30)
Kiek zinau, tai Savanoriu g. tik su vasku daro, o su cukrum - Vytenio ir Jasinskio g. Siandien kaip tik i Vytenio g. keliausiu, nes jau dredai tokie biski uzaugo, nebuvo visai laiko nueit.. blink.gif  lotuliukas.gif Jasinskio g. tai Oxana su cukrum dirba, labai superine moteriske. O Vytenio g. as pirmakart ejau, tai tikrai nenusivyliau. Viska papasakojo, tai net idomu kazkaip. Dabar tai ten, tai ten einu, kur vietos buna. Siaip labai esu patenkinta drinks_cheers.gif


bet cia Vilniuj, ar ne? smile.gif o kazi kur Kaune daro? g.gif
Atsakyti
QUOTE(applebee @ 2008 01 16, 10:30)
Kiek zinau, tai Savanoriu g. tik su vasku daro, o su cukrum - Vytenio ir Jasinskio g. Siandien kaip tik i Vytenio g. keliausiu, nes jau dredai tokie biski uzaugo, nebuvo visai laiko nueit.. blink.gif  lotuliukas.gif Jasinskio g. tai Oxana su cukrum dirba, labai superine moteriske. O Vytenio g. as pirmakart ejau, tai tikrai nenusivyliau. Viska papasakojo, tai net idomu kazkaip. Dabar tai ten, tai ten einu, kur vietos buna. Siaip labai esu patenkinta drinks_cheers.gif


o pries kiek laiko mazdaug reikia uzsirasyt? ax.gif man tuomet Vytenio arciau butu 4u.gif
Atsakyti
niu va, uzsirasiau ir as depiliacijai su cukraus pasta ax.gif sausio 25 bus didi diena biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Ir as vis ruosiuosi pas kosmetologe del bikinio, bet niekaip neprisiruosiu doh.gif O dabar cia paskaicius suzinojau, kad is mano kirpykloj yra kosmetologe. Sarmoj Jasinskio einu kirptis, tai dabar labai tiks ir pas kosmetologe thumbup.gif reikes pasiskambint pasiklausinet ir uzsirasyt biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
ar galetumete truputi pakomentuoti,kaip yra atliekama bikini depiliacija blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(smile4theworld @ 2008 01 16, 10:04)
bet cia Vilniuj, ar ne?  smile.gif  o kazi kur Kaune daro?  g.gif


sarma style gruodžio ir puvinskio gatvėse irgi daro, norėčiau ir aš kažkaip išbandyt tą cukraus pastą bigsmile.gif
Atsakyti
Man tik idomu kaip ten viskas nuejus? Atrodo, kad galeciau nebent tiesiai po duso i dokia procedura biggrin.gif Na del svaros.... Kaip ten buna?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2008 01 20, 16:38)
Man tik idomu kaip ten viskas nuejus? Atrodo, kad galeciau nebent tiesiai po duso i dokia procedura biggrin.gif Na del svaros.... Kaip ten buna?

Na, po to tokios procedūros aš į jokius vakarėlius neinu, o važiuoju tiesiai namo, tai man jokių problemų nekyla. Be to, priteplioja ten visokiais kremais ir serumais, tai iškart į dušą net ir negali eit. Juk ir po veido valymo procedūros iškart nelekiat į vonią praustis smile.gif
Šiaip nieko ten ypatingo. Manau, skirtinguose salonuose truputį kitaip atlieka, na, ten, kur aš lankausi, viskas lb paprasta - atsiguli ant kušetės, o po to jau viskam vadovauja kosmetologė, pasako, į kurią pusę pasisukt ar pasiverst. Pirmą kart einant tai išvis kaip kokiam nežiniukui viską paaiškina.
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 01 20, 17:39)
Na, po to tokios procedūros aš į jokius vakarėlius neinu, o važiuoju tiesiai namo, tai man jokių problemų nekyla. Be to, priteplioja ten visokiais kremais ir serumais, tai iškart į dušą net ir negali eit. Juk ir po veido valymo procedūros iškart nelekiat į vonią praustis smile.gif
Šiaip nieko ten ypatingo. Manau, skirtinguose salonuose truputį kitaip atlieka, na, ten, kur aš lankausi, viskas lb paprasta - atsiguli ant kušetės, o po to jau viskam vadovauja kosmetologė, pasako, į kurią pusę pasisukt ar pasiverst. Pirmą kart einant tai išvis kaip kokiam nežiniukui viską paaiškina.


Ar kelnaites muvint veiksmas atliekamas,ar ne blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2008 01 20, 18:39)
Na, po to tokios procedūros aš į jokius vakarėlius neinu, o važiuoju tiesiai namo, tai man jokių problemų nekyla. Be to, priteplioja ten visokiais kremais ir serumais, tai iškart į dušą net ir negali eit. Juk ir po veido valymo procedūros iškart nelekiat į vonią praustis smile.gif
Šiaip nieko ten ypatingo. Manau, skirtinguose salonuose truputį kitaip atlieka, na, ten, kur aš lankausi, viskas lb paprasta - atsiguli ant kušetės, o po to jau viskam vadovauja kosmetologė, pasako, į kurią pusę pasisukt ar pasiverst. Pirmą kart einant tai išvis kaip kokiam nežiniukui viską paaiškina.


Mano klausima buvo ne visai apie tai mirksiukas.gif Po to tai jau nesvarbu kas kaip, bet tarkim iskart po darbo jei eiti, tai man noretusi pirmiausia i dusa nusiprausti, o ne pas kosmetologe bikinio depiliuotis blush2.gif Na suprantat apie ka as? Ar su tamponu eiti?? g.gif Please, paaiskinkit man neismanelei 4u.gif
Atsakyti