Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

QUOTE (Shalimar @ 2004 11 01, 09:48)
Pasiskambinau i Sopeno g. Kamvila del bikini depiliacijos kainos, tai pasirodo 28 lt, nors internete parasyta 20lt.Labai daug geru atsiliepimu prisiklausiau is jusu apie Virsuliskiu Kamvila, tai reiks savaitgali ten apsilankyti, nors ji man visai nepakeliui, bet ai... tongue.gif Be to ji ilgiau dirba thumbup.gif Pirma kart eisiu depiliuotis, nejauku truputi, bet reikia :hmKojas, rankas, pazastis-viska susitvarkau pati namuose su depiliatorium, bet vat bikini fear.gif o mano pussesere tai su depiliatorium sau ten sienauja ir sako, kad jai visai neskauda blink.gif

Parasyk, kaip sekesi.
Siaip salia Kamvilos gyvenu, kartais ten nueinu ir geri atsiliepimai mane sudomino, gal susigundysiu atlikti ta "operacija" smile.gif
Atsakyti
Aš kojas ir bikini visada (beveik visada) su depiliatorium brūžinu, bet užknisa įauginėjantys plaukeliai - tai estetinis vaizdas, kad ir be plaukų, vistiek nekoks. Ką jūs darot, kad neįauginėtų? Draugė sakė, kad po depiliacijos vašku tų problemų lyg kilti neturėtų g.gif
Atsakyti
Sveikutes,

O kur yra ta Virsuliskiu Kamvila? As cia gyvenu, bet gal tiesiog nemaciau? Turbut neseniai atsidare. Vazinejuosi i kita miesto gala depiliuoti bikini. Tai jei galima arciau, kodel nepabandzius bent jau...

Siaip as uz depiliacija, bet plaukeliai vis tiek iaugineja, net vasku darant. Bet vis geriau nei kasdien skusti:))
Sako kad neiauginetu, reikia kazkokio spec. kremo pirkti, tik kazin ar padeda....

Tai jei nesunku, papasakokit man, kur yra ta Virsuliskiu Kamvila. Aciu:)
Papildyta @ [mergetime]1099665565[/mergetime]
Sveikutes,

O kur yra ta Virsuliskiu Kamvila? As cia gyvenu, bet gal tiesiog nemaciau? Turbut neseniai atsidare. Vazinejuosi i kita miesto gala depiliuoti bikini. Tai jei galima arciau, kodel nepabandzius bent jau...

Siaip as uz depiliacija, bet plaukeliai vis tiek iaugineja, net vasku darant. Bet vis geriau nei kasdien skusti:))
Sako kad neiauginetu, reikia kazkokio spec. kremo pirkti, tik kazin ar padeda....

Tai jei nesunku, papasakokit man, kur yra ta Virsuliskiu Kamvila. Aciu:)
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 05, 16:37)
Sveikutes,

O kur yra ta Virsuliskiu Kamvila? As cia gyvenu, bet gal tiesiog nemaciau? Turbut neseniai atsidare. Vazinejuosi i kita miesto gala depiliuoti bikini. Tai jei galima arciau, kodel nepabandzius bent jau...

Siaip as uz depiliacija, bet plaukeliai vis tiek iaugineja, net vasku darant. Bet vis geriau nei kasdien skusti:))
Sako kad neiauginetu, reikia kazkokio spec. kremo pirkti, tik kazin ar padeda....

Tai jei nesunku, papasakokit man, kur yra ta Virsuliskiu Kamvila. Aciu:)
Papildyta @ [mergetime]1099665565[[b]*Shalimar rgetime] [/b]
Sveikutes,

O kur yra ta Virsuliskiu Kamvila? As cia gyvenu, bet gal tiesiog nemaciau? Turbut neseniai atsidare. Vazinejuosi i kita miesto gala depiliuoti bikini. Tai jei galima arciau, kodel nepabandzius bent jau...

Siaip as uz depiliacija, bet plaukeliai vis tiek iaugineja, net vasku darant. Bet vis geriau nei kasdien skusti:))
Sako kad neiauginetu, reikia kazkokio spec. kremo pirkti, tik kazin ar padeda....

Tai jei nesunku, papasakokit man, kur yra ta Virsuliskiu Kamvila. Aciu:)

Virsuliskiu 83, ten kur prie Pasidaryk pats yra kapines, tai kitoj gatves pusej yra Kamvila.Esu uzsirasius ten rytojui fear.gif bet ka daryti, man menesines prasidejo, o taip gerai butu butent rytoj sad.gifo gal galima ir sergant eiti?Nu juk vistiek su tamponu, gal kas ejot blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Juk ne pirma karta depiliacija darysi?
Siaip tai su tamponu, nieko. Bet jei pirma karta, tai paskaudes (visada skauda, tik n-taji karta kur kas maziau, kazkaip pripranti prie to skausmo, o ir siaip ne visos vienodai pakelia - vienoms beveik nieko, kitos sokineja nuo maziausio prisilietimo), o jei dar blogai jautiesi del menesiniu... nezinau
Na, nueisi, pamatysi.
Aciu, jau zinau, kur ta Kamvila. Tik niekada nebuvau. O kiek idomu ten bikini depiliacija kainuoja?
As pas savo moku 30, kartais 35 - ziurint kaip ten vaizdelis buna:))
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 05, 18:25)
Juk ne pirma karta depiliacija darysi?
Siaip tai su tamponu, nieko. Bet jei pirma karta, tai paskaudes (visada skauda, tik n-taji karta kur kas maziau, kazkaip pripranti prie to skausmo, o ir siaip ne visos vienodai pakelia - vienoms beveik nieko, kitos sokineja nuo maziausio prisilietimo), o jei dar blogai jautiesi del menesiniu... nezinau
Na, nueisi, pamatysi.
Aciu, jau zinau, kur ta Kamvila. Tik niekada nebuvau. O kiek idomu ten bikini depiliacija kainuoja?
As pas savo moku 30, kartais 35 - ziurint kaip ten vaizdelis buna:))

Bikinio depiliacija tai pirma karta darysiu, zinau, kad skaudes, bet reikia kazkaip iskenteti.Kainuoja Kamviloj 28 lt, ir beje labai isgirta Virsuliskiu Kamvila, neigiamu atsiliepimu beveik nera thumbup.gif ziuresim, kaip man seksis rolleyes.gif
Atsakyti
Niu nezinau mergichkos...Buvau vakar Virsuliskiu Kamviloj, nudepiliavo, kosmetologe tai nieko tokia, maloni labai, bet kazkaip man ne viska ten nurove, puse plauku paliko sad.gif sad.gif sad.gif Jausmas tikrai ne is maloniausiu blink.gif , bet kenteti galima, dabar taip faina ir svelnu ten wub.gif kad dar viska butu nueme, tai is vis pasaka butu rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip suprasti puse paliko??? Turi omeny juostele:) ar nesvariai nudepiliavo?

Tai gal neprasei visai?
Papildyta @ [mergetime]1099817886[/mergetime]
Beje, o koks kosmetologes vardas?
Gal ten kelios yra?
Juk depiliavo karstu zaliu vasku?
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 07, 10:57)
Kaip suprasti puse paliko??? Turi omeny juostele:) ar nesvariai nudepiliavo?

Tai gal neprasei visai?
Papildyta @ [mergetime]1099817886[[b]*Shalimar rgetime] [/b]
Beje, o koks kosmetologes vardas?
Gal ten kelios yra?
Juk depiliavo karstu zaliu vasku?

As prasiau, kad nuimtu absoliuciai viska, kelis kartus tai pakartojau, bet kosmetologe sake, kad pirma karta nelies visko, tipo sekanti karta nudepiliuos svariai.Tai kaip suprantu, turejo palikti tokia plona juostele, bet labai jau nelygiai ja paliko, niu kaip cia paaiskinus, nuo vienos mano intymo puses nueme viska, o ant kitos paliko kazkur pirsto storio juostele, dabar viskas kreivai sleivai atrodo sad.gif blink.gif

Kosmetologes vardas Oksana, o depiliavo tai karstu vasku, tokiu zaliai geltonu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 07 lapkričio 2004 - 11:45
Tas vaskas ok.

O kad vienoj pusej daugiau paliko - tai neprofesionalumas kosmetologes. Maniske visada po sako: paziurekim ar vienodai abiejose puses.

Ir is tikro is karto visko, jei sakei, kad nori visai niekada nedaro - ir man taip kosmetologe sake. As ja tikiu, nes ji yra kosmetologu asocijacijos viceprezidente ar kazkas panasiai. Baigusi medicina ir dabar mokosi kosmetologes spec. aukstojoj. Siaip ji labai gera visaziste. Turi daugybe apdovanojimu is visokiu konkursu.
Atsakyti
QUOTE (Lotosas @ 2004 11 07, 12:10)
Tas vaskas ok.

O kad vienoj pusej daugiau paliko - tai neprofesionalumas kosmetologes. Maniske visada po sako: paziurekim ar vienodai abiejose puses.

Ir is tikro is karto visko, jei sakei, kad nori visai niekada nedaro - ir man taip kosmetologe sake. As ja tikiu, nes ji yra kosmetologu asocijacijos viceprezidente ar kazkas panasiai. Baigusi medicina ir dabar mokosi kosmetologes spec. aukstojoj. Siaip ji labai gera visaziste. Turi daugybe apdovanojimu is visokiu konkursu.

O kur tu depiliuojiesi?Turbut nemazai kainuoja, jei tokia kosmetologe, su apdovanojimais g.gif
Nezinau, kazkaip nebesinori sekanti kart eiti i Virsuliskes, na nebent pas Akvile, labai jau isgyre sitam forume:blink:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 07 lapkričio 2004 - 12:25
Gal žinot gerai bikini depiliaciją su vašku darančią kosmetologę Kaune? Reikia prisiruošti išbandyti, gal vis geriau nei depiliatorius? Tik baisu eit pas pirmą pasitaikiusią blink.gif
Atsakyti