Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

O nupesus baltus pukucius neataugs juodi? unsure.gif
Atsakyti
Man tai neatauga biggrin.gif

O kodel turetu? Man regis, mitai cia tie juodi ataugimai... Kaip tik - retesni ataugt turetu. Tiksliau, zinau toki atveji smile.gif Mano tevo zmona antakius pesioja, nes pas ja juodi, tankus, na jinai tamsaus gymio. O jos drauge, netamsaus gymio, pamate ir irgi uzsimane smile.gif O antakiai pas ja buvo, svelniai tariant, ne is vesliausiu biggrin.gif Tai jinai is nepatyrimo emeir nusipese visai, beje, niekas ir nepastebejo laugh.gif O durniausia, kad tie antakiai ir nebeataugo laugh.gif laugh.gif laugh.gif Niekad laugh.gif va kaip buna biggrin.gif

Tai as laukiu, kada man ant koju taip bus biggrin.gif
Atsakyti
vat man idomu, kodel nuo koju plaukai neslena, tik nuo galvos ? g.gif
Atsakyti
QUOTE (Ieva-Pieva @ 2004 10 25, 20:01)
vat man idomu, kodel nuo koju plaukai neslena, tik nuo galvos ? g.gif

Nei is pazastu? biggrin.gif


gal nespeja - lieka nudepiliuoti? rolleyes.gif
Atsakyti
Tai bepigu jums depiliuot,jei ant ranku ir taip tik pukeliai tongue.gif
Nu *****,jei as savo kailiuka pradeciau depiliuot,tai man tikrai tokie seriukai,kaip ant koju atauginet pradetu, o dar jeigu ir iauginet g.gif
Nu *****,neisivaizduoju saves plikom rankom laugh.gif Dabar taip faina,galiu pasiglostyt savo kailiuka laugh.gif laugh.gif
*****,gal reix ant bajero pabandyt koki gabaliuka nusipest,paziuret kas gaunas tongue.gif
Atsakyti
As ir rankas depiliuoju unsure.gif
Nos as sviesi, man ir ant koju nesimato tu plaukeliu, bet as visvien raunu be gailescio is visur plaukus lauk laugh.gif
Nu negrazu man apzelusios rankos, nei kitos kuno dalys unsure.gif
Vienintele galima plaukuota kuno dalis- galva laugh.gif Plauku tai ilgu norisi ant galvos laugh.gif
Kiausiniene, nebijok, seriai tikrai neataugs wink.gif
Atsakyti
Aš labai užsigeidžiau kiškiukų, driežiukų "ten". Bet gal kas žino gerą tai darančią kosmetologę Kaune? Bijau eiti pas bet kurią, nes mano draugė darėsi, tai kosmetologė taip "švelniai" pastebėjo, kad "tavo lūpytės kokios nemažos" blink.gif Siaubas, būčiau nešus savo samanėles neatsisukdama ir žadą kokiai savaitei praradus...
Atsakyti
QUOTE (aidaja @ 2004 10 27, 10:00)
Bijau eiti pas bet kurią, nes mano draugė darėsi, tai kosmetologė taip "švelniai" pastebėjo, kad "tavo lūpytės kokios nemažos" blink.gif Siaubas, būčiau nešus savo samanėles neatsisukdama ir žadą kokiai savaitei praradus...

blink.gif blink.gif nu nusikeiciau, bet negaliu ohmy.gif
Nu ir kosmetologe mad.gif
Man panasiai su kirpeja vienakart buvo: "nu plaukuciai jusu tai matau, kad nekokie, nekokie..." g.gif
Jazau, vos issedejau tada mad.gif
Atsakyti
QUOTE (aidaja @ 2004 10 27, 10:00)
Aš labai užsigeidžiau kiškiukų, driežiukų "ten". Bet gal kas žino gerą tai darančią kosmetologę Kaune? Bijau eiti pas bet kurią, nes mano draugė darėsi, tai kosmetologė taip "švelniai" pastebėjo, kad "tavo lūpytės kokios nemažos" blink.gif Siaubas, būčiau nešus savo samanėles neatsisukdama ir žadą kokiai savaitei praradus...

Labai gaila,kad tu Kaune.Butum Vilniuje pasiulyciau tau kosmetologe,kuri tuo uzsiima.Kaina 100 lt.
Atsakyti
QUOTE (Noa @ 2004 10 25, 18:20)
As nusipesu periodiskai, bet ne del to, kad ten yra gauru, uztai kad ju ten reikia su padidinamu stiklu ieskot, bet tiesiog is inercijos, tvarka tokia biggrin.gif Karta per savaite pesu visus galus su elektriniu depiliatorium (Bea ismokino smile.gif ), tai kaip tas rankas paliksi? Na ir pesu.
Bet jei nepesciau, niekas nepastebetu smile.gif


Blyn bepigu jums baltapūkėms beplaukėms. man plaukai greičiau želia nei barzda diedui mad.gif Ir skutu, ir depiliuoju, ir nusispjaunu retkarčiais , kai vyras kur išvažiuoja. Nors ir jis pats sako, kad nebūtina taip kankintis kasdien, mol visteik jam patinku. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saltrune: 27 spalio 2004 - 14:09
As buvau pas kosmetologe del depiliacijos, tai ji patare ant ranku ir blauzdu palikti plaukelius, jei ner baisaus reikalo juos salint. Sako geriau ju neliest, nebent labai juodi butu.

labai svelni kosmetologe, sake gali ir "ten" kazka padaryti, jei tik pati nori (as apsiribojau paprasta depiliacija). Kaune, salone "jos kaprizai", pas Lijana. Tik kiek zinau, ji dabar stazuojasi Prancuzijoj berods, tai tik lapkricio antroj pusej bus. Ir aplinka ten labai smagi thumbup.gif
Atsakyti
as ir kaprizuose pas lijana buvau thumbup.gif super atliko savo darba.
Atsakyti