Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Labai rekomenduoju Kaune Femina Bona - prie Pompejos tokiems reikalams. Ten buvau 2 kartus sia vasara - pas skirtingas kosmetologes ir abi daro labai labai gerai. Be to ten yra privalumas tas, kad duoda vienkartinius stringus - tada nei kelnaiciu neapvaskuoja, nei nuogai gulet reikia. Kaina 30Lt. Be to dariaus pirma karta ir man nelabai skaudejo. Ir padaro lygiai. Dar kremukais patepa. Zodziu verta.
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 11 27, 15:20)
Tai turbut del tos pacios priezasties kaip ir kojas smile.gif Man asmeniskai plaukai patinka tik ant galvos, o kitur nereikia ax.gif

O tai kaip nugarą nusidepiliuoji? mastau.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LadyStar: 08 rugpjūčio 2006 - 17:27
o as turiu tokia problemele verysad.gif
kazkada kai buvau zalia paaugle gal net anksciau pamaciau kad tetis skutasi barzda blink.gif ir sugalvojau kad ir man butu neblogai, nes radau plaukelius bakimbardu srityje (istikruju tai buvo eiliniai plaukai kaip ir ant viso kuno), tai viena kart apskutau tecio peiliuku, antra, o dabar jau tikrai reikia skust nes jie kuo toliau tuo tamsesni auga verysad.gif verysad.gif verysad.gif
tai vis galvoju kad riktu bandyt paciai depiliuotis vasku ar i koki salona eit, bet beda ta kad nepakenciu skausmo, man tik biski ai... tuoj didziausia problema verysad.gif
o rankas skutu kai einu i koki baliu , kai suknele kokia reik detis, nes kai rankos idegusios tie plaukeliai pasvieseja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 11 27, 15:20)
Tai turbut del tos pacios priezasties kaip ir kojas smile.gif Man asmeniskai plaukai patinka tik ant galvos, o kitur nereikia ax.gif

net antakius nuskuti ir veida nudepiliuoji? swoon.gif
Atsakyti
oi gerai suskeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kojų nedepiliuoju niekada,nes jos apaugę plonyčiais gelsvais plaukeliai, o va jau ten,nu tai visada.
Atsakyti
Plaukuotos rankos simbolizuoja seksualuma thumbup.gif Dar kiti sako TURTA,kuo ju daugiau tuo turtingesnis busi thumbup.gif
Nekisu prie ju nagu thumbup.gif
Dziaugiuosi ka turiu
Atsakyti
o as labai bijau skausmo!!! doh.gif tai net kojas iki siol skutuosi blush2.gif galvoju reikia nusipirkti depiliatoriu, tik bijau, kad ismesiu pinigus, o jo taip ir nepanaudosiu ne kartelio (vis del tos pacios skausmo baimes)
o pazastis kaip depiliuojat?
Atsakyti
Aš bandžiau kelis kartus iš draugės pasiskolinus depiliuotis kojas verysad.gif tai skausmas kaip skausmas ištvėriau dantis sukandus doh.gif , nu bet po to kai čiut ne kas antras plaukelis įaugęs į odą, tai galvojau, kad išprotėsiu doh.gif
Tai dabar tik skutuosi, o gal reikėtų išbandyti karštą vašką? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hetera @ 2006 09 18, 20:51)
o as labai bijau skausmo!!!  doh.gif  tai net kojas iki siol skutuosi blush2.gif  galvoju reikia nusipirkti depiliatoriu, tik bijau, kad ismesiu pinigus, o jo taip ir nepanaudosiu ne kartelio (vis del tos pacios skausmo baimes)
o pazastis kaip depiliuojat?

as tai pazastis tik skutu, neisivaizduoju kaip galima rauti.... blink.gif o kojas tai irgi skutu , nes nuo elektrinio epiliatoriaus plaukeliai iauga doh.gif
Atsakyti
As vis svajoju pasidaryti intimios vieteles depiliacija kokiam nors salone,bet nedrystu ax.gif nes man atrodo,kad tu plaukeliu pas mane ten tiek daug blush2.gif kad ju nenormaliai daug biggrin.gif net ant siknos atrandu plaukeliu blink.gif tai va man labai geda eiti i salona blush2.gif kad nenormalia nepalaikytu 4u.gif norejau paklausti ar jus einat paaugine plaukucius ar kai vos islenda???na kokio ilgio turetu butitie plaukuciai ax.gif
Beje,gal zinot kokia gera kosmetologe siauliuose???
Atsakyti
Pabandziau isivaizduoti kaip man kosmetologe tvarko ta vetele, wahaha lotuliukas.gif blush2.gif Niu jau ne, neisdrisciau, is ginekologo kabineto iseinu kaip isprevartauta, o cia jauciu isvis kojomis i preki isnestu is kabineto. doh.gif
Girdejau is vienos drauges kad epiliatoriu ten tvarko viska, bet neisdrisau konkreciau paprasyt papasakoti. Gal kas bandet? ax.gif
Ir cia dauguma is Shalimar jokiesi, nesutinku su jumis, as irgi zemiau galvos viska pasalinu, ta prasme pazastukus, rankites, kojites, niu ir slapta vietele nuslifuoju. lotuliukas.gif Tiesiog cia skonio reikalas. Kartais labai graziai atrodo ir visiskai naturalios ( as ne lezbiete ), kam kas tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chikipiki: 24 rugsėjo 2006 - 11:38