Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliacija

Turėjau pūkelių ant rankų, bet vieną dieną toptelėjo geniali mintis-nusisdepiliuoti. Kaip tariau, taip padariau. Naudojausi peiliuku. Rezultatas-dygliuota paganda po poros dienų. Tokie kieti ir dygūs ataugo.. Dabar kremu nudepiliuoju ir savaitę ramu.
Atsakyti
QUOTE(Lemon @ 2005 06 03, 09:12)
Turėjau pūkelių ant rankų, bet vieną dieną toptelėjo geniali mintis-nusisdepiliuoti. Kaip tariau, taip padariau. Naudojausi peiliuku. Rezultatas-dygliuota paganda po poros dienų. Tokie kieti ir dygūs ataugo.. Dabar kremu nudepiliuoju ir savaitę ramu.


o as kaip tik su peiliuku ir 1.5 savaites ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemon @ 2005 06 03, 10:12)
Turėjau pūkelių ant rankų, bet vieną dieną toptelėjo geniali mintis-nusisdepiliuoti. Kaip tariau, taip padariau. Naudojausi peiliuku. Rezultatas-dygliuota paganda po poros dienų. Tokie kieti ir dygūs ataugo.. Dabar kremu nudepiliuoju ir savaitę ramu.


Man nuo rankų elektrinis puikiai nupeša smile.gif
Atsakyti
O aš rankų nedepiliuoju smile.gif Labai mažučiai ir nepastebimi pūkeliai pas mane ant rankų auga. ax.gif
Atsakyti
as irgi ranku nedepiliuoju. va pas ka buna juodi plaukai(viena tokia pazistu smile.gif ) , tai toms gal ir reiketu.O pas mane ju net nesimato.
Atsakyti
Gerai pas ką plaukai šviesūs - nesimato. Mano tai prie tamsesnių, kad net nemalonu būdavo kartkartėmis kaip tos rankos apžėlę buvo blush2.gif O dabar elektrinis depiliatorius ir viskas čiki thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 03, 12:08)
Man nuo rankų elektrinis puikiai nupeša smile.gif

As taip pat kartais su elektriniu (su saldymo galvute) depiliuojuosi. Bet laaabai skauda cray.gif Bet grozis reikalauja auku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2005 06 03, 14:14)
Gerai pas ką plaukai šviesūs - nesimato. Mano tai prie tamsesnių, kad net nemalonu būdavo kartkartėmis kaip tos rankos apžėlę buvo  blush2.gif O dabar elektrinis depiliatorius ir viskas čiki  thumbup.gif  wub.gif

Oi, oi, oi... schmoll.gif Ne visada šviesi spalva padeda schmoll.gif Pažįstu tokių moterų, kurių šviesūs rankų plaukai, bet jau tokie tankūs ir ilgi unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Devita @ 2005 06 03, 13:34)
As taip pat kartais su elektriniu (su saldymo galvute) depiliuojuosi. Bet laaabai skauda cray.gif  Bet grozis reikalauja auku ax.gif

O tu pabandyk braukti nuo alkūnės plaštakos link - nu tipo apsukus depiliatorių, nes kai aš bandžiau kai į viršų traukia tai irgi baisiai skaudėdavo doh.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bum @ 2005 06 03, 15:15)
O tu pabandyk braukti nuo alkūnės plaštakos link - nu tipo apsukus depiliatorių, nes kai aš bandžiau kai į viršų traukia tai irgi baisiai skaudėdavo  doh.gif  mirksiukas.gif

Tu kalbi apie depiliavima pagal plauko augimo krypti? g.gif Manau, kad tada blogai nusidepiliuoja g.gif Bet gal reikes pabandyti..
Atsakyti
reikia depiliuoti tik ka ataugusius-maziau skaudes ax.gif pas mane ant ranku irgi tik pukeliai buvo, bet man bet kokie plaukai ant ranku negrazu schmoll.gif
apskritai visoms kuno vietom depiliuoti man geriausia elektrinis epiliatorius thumbup.gif
Atsakyti
Kamvilos puslapyje parasyta depiliacija antakiu vasku 6 lt siap tai Kamviloje iki isol man pesiojo antakius su pincetu uz 3 lt ,bet kaip tai darys su vasku net neisivaizduoju.... blush2.gif Gal paaiskinsite?
Atsakyti