Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(nikute @ 2005 03 12, 22:06)
Na, po gimdymo jau 2 vasaros praejo, ir nieko gero, tiesa, kuokstais nebeslenka, bet nekas sad.gif

Na nenusimink 4u.gif , kažkas minėjo kad kalti hormonai; po nėštumo su jais vyksta tikra audra, na kai kiek daugiau laiko praėjo, tai gal kitas reikalas. Ar bandei gerti Perfectil kursą? Mano mamai padėjo sustiprinti plaukus (nekas buvo po nuolatinio dažymo).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gutė*: 16 kovo 2005 - 22:45
QUOTE(gutė* @ 2005 03 16, 22:45)
Ar bandei gerti Perfectil kursą?


Bandziau cry.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2005 03 16, 22:51)

Na vistiek nenusimink mirksiukas.gif Aš parašysiu savo draugei gal ji ką stebūklingo žino, ją ta problema kankino dar studijų laikais verysad.gif .
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tad kaip sakiau mano draugė seniau turėjo šią bėdą cry.gif - tai ji sakė, kad Fitoval šampūnas geras dalykėlis thumbup.gif , tabletės nea schmoll.gif nes jų daug reikia. Dar savęs nuraminimui ji gėrė vitaminus. Dabar jau neslenka, viskas OK. 4u.gif na lyg nieko naujo nesužinojau ax.gif .
Aš šiandien įtrįniau Hergen (Hair Loss Ointment) kapsulę, tai labai liuks pojūtis, toks šaldantis, dar jų nusipirksiu.
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2005 03 21, 21:56)
Aš šiandien įtrįniau Hergen (Hair Loss Ointment) kapsulę, tai labai liuks pojūtis, toks šaldantis, dar jų nusipirksiu.


Placiau, jei galima, apipasakok ju nauda ir poveiki smile.gif
Atsakyti
Tos Hergen ampulės brangokos(pirkau kirpykloje) - viena bent jau man kainavo 8 Lt, na bet ten kaip sakė viskas- vitaminai ir tai kas stabdo plauko slinkimą. Plaukai išties mažiau slenka- nežinau ar nuo ampulės ar nuo hormoninių pokyčių thumbup.gif . Kaip sakė kirpykloje ampules ar kokią kitą efektyvią priemonę reikia naudoti REGULIARIAI ne mėnesį o kelis mėnesius- tada bus galima pasakyti poveikį. Tad ir aš jas tik mėginu blush2.gif Šiaip jei nikute bėda tikrai nevaldoma- gal galima ir į gydytojus kreiptis tik įdomu į kokius g.gif
Atsakyti
Mano kolegė ėjo pas hemopatologogą (gal taip tas vadinasi, kuris su hemopatiniais vaistais "užsiima" tongue.gif ) - nieko gero, kaip sliko, taip slinko, kol, kaip rašiau, nepabandė to kaukės plaukams. smile.gif Na ir aš reguliariai kas savaitę dabar "mozojuosi" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2005 03 22, 22:57)
Mano kolegė ėjo pas hemopatologogą (gal taip tas vadinasi, kuris su hemopatiniais vaistais "užsiima" tongue.gif ) - nieko gero, kaip sliko, taip slinko, kol, kaip rašiau, nepabandė to kaukės plaukams. smile.gif Na ir aš reguliariai kas savaitę dabar "mozojuosi" biggrin.gif

4u.gif nikute ,parasyk kaip tau sekasi su tom kaukem ,ar yra poveikis? g.gif
Man tai pat labai slenka plaukai , man idomu ,kaip tau sekasi?
Atsakyti
Šiaip jei nikute bėda tikrai nevaldoma- gal galima ir į gydytojus kreiptis tik įdomu į kokius g.gif

na as buvau nuejusi pas gydytojus, vaziuojant link moletu plento i odos ligu klinika, pas vedeja, tai taip nieko gero ir nesuzinojau sad.gif
dar sake gali paziureti plauka per mikroskopa, bet ka tai duos, plaukas net nesisaknija tiesiog iskrenta su visu svoguneliu... pilnos sukos buvo, per tris metus sumazejo (bet ir plauku ryskiai sumazejo ant galvos).
naudojau daug ka, ir vitaminus ir sampunus ir kapsules, ir kauke namine... poveikis, buvo, bet deja laikinas, kol tepi priauga mazyliuku plaukeliu, nespeji jais pasidziaugti ir iskrenta... matyt kai kurie lieka, bet nedaug... reteja po truputi smile.gif
o gydytojai tik viena metoda zino, plauku persodinima g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lemur @ 2005 03 30, 08:24)
4u.gif nikute ,parasyk kaip tau sekasi su tom kaukem ,ar yra poveikis? g.gif
Man tai pat labai slenka plaukai , man idomu ,kaip tau sekasi?


Kaip sekasi? g.gif Na, keturis kartus "atmozojau", liko dar 6 iki kurso pabaigos. Gal kokiu 1 plauku ir mažiau iškrenta, beje, dar nusipirkau Fitoval šampūną - kartu panaudosiu.
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2005 03 30, 14:13)
Kaip sekasi? g.gif  Na, keturis kartus "atmozojau", liko dar 6 iki kurso pabaigos. Gal kokiu 1 plauku ir mažiau iškrenta, beje, dar nusipirkau Fitoval šampūną - kartu panaudosiu.

4u.gif Vienas plaukas ir pasiekimas ar ne? Juokauju ,nepyk! Paciai tokia beda bandau pralinksminti. Parasyk ,kaip toliau seksis. 4u.gif
Atsakyti