Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

Praejusiais metais galvojau, kad liksiu plika galva, taip slinko plsaukai, kad siaubinga net prisiminti, pilna vonia ju likdavo cry.gif

Nusipirkau vaiztinej regis Svencioneliu vaistazoliu fabriko arbatos misini- dilgeleiu smulkinti lapai, ajerai ir t.t
Virdavau arbata, pamirkydavau vatos gabaliuka ir trindavau sau plauku saknis. Saziningai kasdien po 2 kartuys, buvo ziema, daznai visa diena slapia galva isvaiksciosdavau, bet kad nebebuvo iseities, padetis buvo tragiska. Tai koki 1-1.5 menesiu kankinausi. Padejo. Plaukai nuo tos arbatos patamsejo, nebuvo labai zvilgantus, bet nebeslinko...

Dziaugiausi labai, nes padejo ne vitaminai, ne kazkokios ampules, bet vaistazoles thumbup.gif gyva gamtos jega...Patarciau pabandyt thumbup.gif
Atsakyti
O aš galiu tik geru žodžiu minėti Fitoval, bet naudojau visą komplektą: geriamus vitaminus, šampūną ir losjoną.
Po operacijos, po nukraujavimo siaubingai slinko plaukai, bet panaudojus minėtas priemones viskas ok.
Atsakyti
Taip jau būna, kai kurioms po gimdymo slenka plaukai. Ir aš to neišvengiau, bet patikėk kokių tik vitaminų negėriau ir ko tik netepiau viskas perniek... sad.gif Gydytojai aiškina , kad čia kalti hormonai, ir taip turi būti. Kai susitvarkys tie mirksiukas.gif hormonai viskas praeis. Ir ištikrujųjų man po 6 mėn.praėjo. Pradėjo slinkti nuo 4 mėn. po gimdymo. Kantrybės mirksiukas.gif
Atsakyti
man ir ziauriai slenka gal jau kokie 4metai,bandziau daug ka ir sampuna ir tas vaistazoles,vitaminus,ir ampoles bandziau netik nuo slinkimo bet netgi nuo plikimo,nepadeda niekas bijau kad liksiu plikute cry.gif
Atsakyti
o as vaikucio dar neturiu,tai kas bus po gimdymo cry.gif cry.gif
Atsakyti
O aš gelbėdavausi plaukų kauke "sulseno pasta", dabar parduodama Norfos parduotuvėse. Kam rekomendavau - patiko.
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2005 03 05, 20:56)
O aš gelbėdavausi plaukų kauke "sulseno pasta", dabar parduodama Norfos parduotuvėse. Kam rekomendavau - patiko.


O kas tai yra, kurioj vietoj jos ieskoti?
Kokios cia firmos?
Atsakyti
as bandziau ta sulsena, bet man nuo jos dar daugiau pleiskanu atsirado cry.gif
Atsakyti
Ačiū už patarimus 4u.gif Po gimdymo klasikinis variantas- 4 mėnuo kai pradėjo slinkti, tai jau 6 nenustoja, labiausiai erzina, kad tų plaukų visur pilna, jau sakau gal visai trumpai nusikirpt, ar dar palaukt g.gif ?
Dabar mėginu Fitoval kompleksą (turiu Losijoną+ nusipirksiu šampūną). Dar įtrinu Hergen, Boulboton kapsules (6Lt-viena) čia kas trys plovimai, nepadės- pereisiu prie tos efektingos kaukės kur medus ir aliejai. Gerti kažkokių tablečių nenoriu nes maitinu, nieks nežino koks poveikis vaikeliui. Gal žinot kokių produktų daugiau valgyti, kad stiprinti plauko svogūnėlį, patį plauką ar skatinti jo augimą user posted image ?
Atsakyti
QUOTE(lauma @ 2005 03 05, 20:56)
O aš gelbėdavausi plaukų kauke "sulseno pasta", dabar parduodama Norfos parduotuvėse. Kam rekomendavau - patiko.


Taigi cia kauke ne nuo plauku slinkimo, o nuo pleiskanu g.gif Kam reikia, maciau, Senukuose buvo.

QUOTE(gutė* @ 2005 03 12, 10:45)
nepadės- pereisiu prie tos efektingos kaukės kur medus ir aliejai.
[/u] user posted image ?


As jau dvi savaites darausi ta kauke - visai malonu mirksiukas.gif Dar po max 8 savaiciu pasakysiu, koks rezultatas, nes "ant vasaros" nenoriu plika likti cry.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nikute @ 2005 03 12, 10:52)
As jau dvi savaites darausi ta kauke - visai malonu mirksiukas.gif  Dar po max 8 savaiciu pasakysiu, koks rezultatas, nes "ant vasaros" nenoriu plika likti cry.gif  smile.gif

Bet gal taip nebūna, kad nuplinkama g.gif , nebent jei slenka kuokštais.
Tai manau naudok kaukę ir viskas turėtų būti OK, dar be to vasara prasidės, daržovytės, vaisiai, saulė vacation4.gif , grynas oras- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gutė* @ 2005 03 12, 11:14)
Bet gal taip nebūna, kad nuplinkama g.gif , nebent jei slenka kuokštais.
Tai manau naudok kaukę ir viskas turėtų būti OK, dar be to vasara prasidės, daržovytės, vaisiai, saulė vacation4.gif , grynas oras- thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Na, po gimdymo jau 2 vasaros praejo, ir nieko gero, tiesa, kuokstais nebeslenka, bet nekas sad.gif
Atsakyti