Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

jus vis perkat tokias brangias priemones,prieš pusmeti veistineje nusipirkauBalzano plaukamssu provitaminu b5 ir specialiu vaistažoliu kompleksu sudetis vitamiasi bei svogunu česnaku krienu,apyniu dilgeliu,raudonuju pipiru,kaštonu grudu daigu spiritinisestraktu kompleksas . labai geras daigtas ,kainakažkas 5 lt ,o svoris tai 270 ml.plasmasinis keturkampis buteliukas .
Atsakyti
Su Fitoval nuo slinkimo galva itryniau ir pavaiksciojau valandele.Ir ka jus manot? Plauku slinkimas sumazejo zymiai! jau ta pati plovima islinko tik vienas kuokstas,o ne penki! yahoo.gif yahoo.gif O kai patraukiu plaukus uz uodegeles,tai iskart jauciasi,kad plaukas laikosi tvirciau yess.gif Gal cia labiau saviitaga,bet man tikrai atrodo,kad padejo tongue.gif
Atsakyti
4u.gif Po gimdymo mano plaukai siaubingai slinko-maniau visai plika liksiu cry.gif Mano kirpeja patare vaistineje nusipirkti ampuliu su juoduoju ridiku.kiek zinau jos palyginus nebrangios.Taciau niekaip nesusiruosdavau nusipirkti,o dabar savaime plaukai labai pradejo ataugineti,kai nuejau pasikirpti tai kirpeja pasake,kad eziukas auga thumbup.gif biggrin.gif Taigi,nereikejo ir ampuliu doh.gif
Atsakyti
Eurovaistinėse yra tokio "žaliojo aliejaus". NAudoji jau 4 mėn su pertraukomis. REzultatas 100% thumbup.gif Nebeslenka, blizga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tushka @ 2005 02 21, 15:32)
Eurovaistinėse yra tokio "žaliojo aliejaus". NAudoji jau 4 mėn su pertraukomis.  REzultatas 100%  thumbup.gif  Nebeslenka, blizga  4u.gif


Klok kas tai per daiktas? Kaip atrodo,kaip reik naudoti,kiek kainuoja,koks turis ?
ax.gif
Atsakyti
O man plaukai smarkiai slinko "nuo nervų", tai tikrai, kaip kažkas rašė, niekas nepadėjo - teko nusikirpti ilgus plaukus ir pamažu gydyti. Geriausias efektas buvo nuo O'Rising šampūno (apie 30 lt) ir ampulių (apie 6 lt). Šampūną profilaktiškai naudoju ir dabar - su pertraukomis, žinoma. O ampulių reikėjo gal 5.
Atsakyti
Sveikos,
As vis dar maitinu 11- tas menuo ir man siaubingai pradejo slinkti plaukai. Nezinau ar cia susije su maitinimu. Bet nebezinau ko griebtis. Geriu vitaminus Fitoval. O gal yra geresniu? Ka jus darote?
Atsakyti
Sveika, cituoju tau "Mamos Žurnalą" :

"Praėjus 4 mėn. po gimdymo ėmė stipriai slinkti plaukai.Viena kaimynė patarė išbandyti plaukų kaukę.Jau po 5 savaičių plaukai nustojo slinkti, ėmė augti nauji. Man tai buvo didžiausia laimė, nes jau maniau, kad nupliksiu.
Prieš tai buvau išbandžiusi daug įvairių metodų: vitaminus, vaistažoles, šampūnus.
Taigi kaukei reikia:
1 valgomojo šaukšto medaus
1 valg. š. aliejaus
1 valg. š. ricinos aliejaus ( nusipirkite vaistinėje)
1 valg. š. plaukų balzamo
1 kiaušinio trynio.

Visus komponentus reikia sumaišyti, o kaukę įtrinti į plaukų šaknis prieš trenkant galvą. Įtrynus reikia ant galvos užsidėti polietileno maišelį ir apsirišti skarele. Kaukę reikia laikyti ne trumpiau nei 1 valandą. Naudoti 1 kartą per savaitę, kursas - 10 kaukių. "

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(murzinyte @ 2005 03 04, 11:36)
Sveika, cituoju tau "Mamos Žurnalą" :

"Praėjus 4 mėn. po gimdymo ėmė stipriai slinkti plaukai.Viena kaimynė patarė išbandyti plaukų kaukę.Jau po 5 savaičių plaukai nustojo slinkti, ėmė augti nauji. Man tai buvo didžiausia laimė, nes jau maniau, kad nupliksiu.
Prieš tai buvau išbandžiusi daug įvairių metodų: vitaminus, vaistažoles, šampūnus.
Taigi kaukei reikia:
1 valgomojo šaukšto medaus
1 valg. š. aliejaus
1 valg. š. ricinos aliejaus ( nusipirkite vaistinėje)
1 valg. š. plaukų balzamo
1 kiaušinio trynio.

Visus komponentus reikia sumaišyti, o kaukę įtrinti į plaukų šaknis prieš trenkant galvą. Įtrynus reikia ant galvos užsidėti polietileno maišelį ir apsirišti skarele. Kaukę reikia laikyti ne trumpiau nei 1 valandą. Naudoti 1 kartą per savaitę, kursas - 10 kaukių. "

Sėkmės  4u.gif


Mano bendradarbė su tokia kauke plaukams tik ir išsaugojo plaukus - niekas nebepadėjo schmoll.gif Tikrai, sako, efektinga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikute: 04 kovo 2005 - 15:25
Zinau kad gana veiksminga priemone nuo slinkimo ampules, aisku jos brangokos, bet manau verta. Geros yra Alfa Parf, Lakme firmu ampules. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotosas @ 2005 03 04, 09:01)
Sveikos,
As vis dar maitinu 11- tas menuo ir man siaubingai pradejo slinkti plaukai. Nezinau ar cia susije su maitinimu. Bet nebezinau ko griebtis. Geriu vitaminus Fitoval. O gal yra geresniu? Ka jus darote?


As kazkada vartojau fitoval, bet jos ne pacios geriausios, kai kitu ismegini. Buvo toks REVALID, bet reikia pasidomet, ar ne hormoninis, nes apzeliau baisiausiai, plaukai kosminiu greiciu augo, tai as jo nebegeriau (per daznos depiliacijos po to); man labai patiko eurovaistine tokie vitaminai plaukam, nagam ir odai (uzrasyta angl. hair, skin and nails, kazkas panasaus), toks stiklinis tamsiai rudas buteliukas su tamsiai melyna etikele ir vertikaliais bruksneliais (pavadinimo nezinau, tai taip vaistininkei ir sakau kaip cia parasiau). Sekmes!!!
Atsakyti
As naudoju vichy apmules + vichy sampuna nuo plauku slinkimo. Pries tai buvau gerus kruva ivairiausiu vitaminu. Dabar jau matau ir jauciu rezultata. Sekmes jums ir graziu plauku!!!
Atsakyti