Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

as dar tik savaite naudoju VICHY sampuna. Kai baigsiu naudot pasakysiu rezultata. LAKME ampuliu irgi prisipirkau. Dar dabar ta cemeryciu vandeni pirxiu. Taciau prie LAKME instrukcijos parasyta, kad kitomis dienomis reikia naudoti sampuna ir losjona. Sampuna jau turiu, o koki losjona pirkt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašara @ 2005 02 01, 11:01)
Priemonė Pregaine skirta vyrams nuo plaukų slinkimo, šampūnas Fitoval pigesnis-plaukų stiprinimui (bet ne nuo slinkimo), nuo slinkimo tas naujesnis, kainuojantis apie 15 lt. Taip man išaiškino vaistinėje, kai turėjau šią problemą.  Išsigydžiau vitaminais (nors juos ir taip geriu visą gyvenimą ir gerus) bei įtrinimais iš ampulių. Na, per savaitę nenustojo slinkt, bet po kokių trijų-taip...

Nesupratau kazko. As buvau isitikinus, kad Pregaine tai yra sampunas, kuris tinka ir moterims ir vyrams. O nuo plauku slinkimo yra brangus reikalas Regaine.
Atsakyti

Man labai ziauriai slinko plaukai kai vaikui buvo 5 men. Gerus tris menesius kuokstais slinko, po to nustojo ir pradejo nauji atauginet. Nieko ypatingo nedariau, geriau paprastus nesciom ir maitinanciom skirtus vitaminus, dariau aliejaus kaukes. Viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
man irgi po gimdymo jau koki menesi plaukai slenka. naudoju visokiausias stiprinancias priemones, geriu vitaminus.plaukai kaip slinko,taip ir slenka.tikiuosi plika neliksiu. blush2.gif is tikruju skaiciau knygoj,kad taip turi buti. turi iskrist tie plaukai,kurie turejo iskrist nestumo metu. ir tikrai,kiek prisimenu nestuke.gif turejau grazius plaukus,neslinko mirksiukas.gif tuom save ir raminu 4u.gif
Atsakyti
bet Pregaine labai nedaug reikia, gerai putoja thumbup.gif . na, o tas fitoval plius, kur butent nuo slinkimo - mazas buteliukas, 16lt ir visiskai neputoja schmoll.gif sh.... bet siaip gal ir padeda ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hurricane: 15 vasario 2005 - 00:49
Po gimdymo tai normalu kad slenka. vienoms anksciau kitoms veliau pradeda. Bet mazdaug iki 6 men nustoja.
Man geriausiai padejo Vichy ampoles. Jau minejau daug daug kartu. ax.gif
Atsakyti
Ir nebutinai po gimdymo, dazniausiai slenka ankstyva pavasari ir velyva rudeni. Cia kirpejos taip sako...
Atsakyti
Ir dar slenka del: hormonu audru organizme, prastos mitybos, besaikio alkoholio ir nikotino vartojimo, streso, netaisyklingos prieziuros, po cheminiu sukavimu ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Schnappi @ 2005 02 09, 13:28)
as dar tik savaite naudoju VICHY sampuna. Kai baigsiu naudot pasakysiu rezultata. LAKME ampuliu irgi prisipirkau. Dar dabar ta cemeryciu vandeni pirxiu. Taciau prie LAKME instrukcijos parasyta, kad kitomis dienomis reikia naudoti sampuna ir losjona. Sampuna jau turiu, o koki losjona pirkt? ax.gif

visos firmos raso, kad prie ju produkto reikia dar ir kitas ju priemones nusipirkti mirksiukas.gif bandyk tas ampules, turetu pakakti. maniskiai visiskai nebeslenka (tik tiek, kiek visada slinkdavo), ir nebepirkau daugiau tu ampuliu. matysiu, gal jau ir pakaks. bet kad man butent jos padejo, tai faktas.
viena neissigask (mane vaistininke perspejo, tai neissigandau blush2.gif ) - pirma ampule kol naudosi, plaukai slinks, gal net siek tiek intensyviau. man gal pora savaiciu smarkiai slinko, o paskui buvo stop. dabar atrodau juokingai, su tokiu vienodo ilgio plaukeliu sluoksniu ant galvos, mat visi iskart eme atauginet biggrin.gif bet geriau taip, negu toliau slinktu...o sitie priaugs normalu ilgi viena diena...
Atsakyti
Po gimdymu greiciausiai visom plaukai slenka, nes slinko ir man cry.gif . Nuejau i kirpykla, kirpeja buvo issigandusi blink.gif , bet po to dar naudojau LAKME ampules ir sampuna. Viskas praejo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2005 02 15, 00:49)
bet Pregaine labai nedaug reikia, gerai putoja thumbup.gif . na, o tas fitoval plius, kur butent nuo slinkimo - mazas buteliukas, 16lt ir visiskai neputoja schmoll.gif  sh.... bet siaip gal ir padeda ax.gif


Na, daug kur rasho, kad geri shampunai ir neturi putoti ok.gif As apie Fitoval tik geros nuomones, naudojau sampuna+losiona (nors plaukai smarkiai neslinko, bet naudojau stiprinimui, kad ir nepradetu slinkti smile.gif ) Tai daba tik viena beda: kirpykloj buvau tik pries menesi, bet va, reiks vel eiti, nes labai jau per ta men plaukai ataugo ax.gif Beje, augimo rezultatas pasimate ne is kart g.gif Bet esu isitikinusi, kad butent nuo Fitoval, ir greiciausiai ne nuo pacio sampuno, o nuo to losiono... thumbup.gif
Atsakyti
Labai tingiu visus puslapius skaityti, taigi pliki patarimai smile.gif : slenkant plaukams reiktu vartoti butinai-biotina, plius-pagal skoni-galima Futura silici (vartojimo laikas turetu buti ilgas, efektui pamatyti reikia apie puses metu), Perfectili.

Po gimdymu plaukai slenka praktiskai visada, reikia ta perioda islaukti, padedant organizmui vitaminais. 4u.gif
Atsakyti