Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(vobla @ 2005 02 01, 17:09)
Nesenas mano atradimas nuo plaukų slinkimo- SILICIS.  120 tablečių kainuoja apie 18lt... Ant pakuotės parašyta, kad plaukai nustoja slinkt po 3-6 mėnesių vartojimo, bet man nustojo dar net pakuotės neišgėrus... matyt trūko būtent tų mineralų. Tikrai rekomenduoju, nes ne vienai man jau padėjo....


Pritariu, labai geras dalykas tas silicis futura (na bent jau sita as naudojau) ir ypac dar nagams gerai.
Atsakyti
QUOTE(Schnappi @ 2005 02 01, 16:01)
Siaip as vyriskos lyties, jei ka. Tai nemaisykit. O antra, siandien nusipirkau VICHY uz daugiau nei 30 Lt sampuna. Pasakykit ar jis pades, ar be reikalo ismeciau i bala pinigus? Plaukai man ne ant visos galvos slenka, bet priekio!!! Ir jau metai laiko. Anxciau nekreipiau demesio, bet nesenai paziurejau i veidrodi ir pamaciau, kad ju dvigubai pamazejo! Tixliau visai nebeliko  cry.gif

Na, jeigu tai genetishkai paveldima (zr. i tevelio galva), tai sampunas nepades...
Atsakyti
Tevui virs 50, bet plaukai beveik juodi ir net nepradejo plikti. Tas pats ir seneliams abiems. Visu geri plaukai. Manau kazko man truxta organizme... Kirpeja sake, kad gali buti ir del vidaus ligu, nes plaukai parodo, kad kazkas negerai vidaus organuose. Gal del skrandzio.... schmoll.gif
Atsakyti
Vichy, Pasariote, as pirkau Lakmes priemones vaistineje. pirkau sampuna nuo plauku slinkimo (tox nepigus, apie 17lt) ir kapsule itrinama i plaukus (viena apie 10 lt, bet mano kasoms jos uztenka kokiems 4iems trynimams). po poros tu sunaudotu kapsuliu plaukai apstojo slinkt. jau dabar ketvirta naudoju, daugiau manau nebepirksiu, nes plaukai jau atzelineja thumbup.gif visa aureole apie galva, tokiu trumpuciu, vienodo ilgio biggrin.gif atrodo komiskai, bet man dzin, svarbu plaukus isgelbejau. jau buvau nusiteikus beplauke likt kol pagimdysiu unsure.gif
Atsakyti
thumbup.gif nu geras Rucelie,ir as butinai nusipirksiu pabandyti,nes tikrai bijau plika likti smile.gif be to matau kad ir kaina tikrai prieinama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ViChy @ 2005 02 03, 16:55)
thumbup.gif nu geras Rucelie,ir as butinai nusipirksiu pabandyti,nes tikrai bijau plika likti smile.gif be to matau kad ir kaina tikrai prieinama smile.gif

pabandyk. pirk pradziai ampules tas, nu man kai pamaciau kad jos padeda, tada ir sampuna nusipirkau smile.gif vyrui mano tai sampunas netiko, jis ir taip pleiskanotas buvo, o nuo sito dar jam buvo blogiau (bet su Sulsena atgriebem thumbup.gif ). o man tai labai fainas ir sampunas. as jo kogero ir siaip vartot nusipirksiu.
as netikejau siaip kad pades man, nu bet galvojau negi lauksiu kol paskutinius karcius teks nuo kilimo susluot verysad.gif sitaip baisiai dar tikrai niekad nesu plikus...
Atsakyti
parasyk kaip tixliai vadinas tox ampules, kurias itrinti i plaukus reikia! Please blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Schnappi @ 2005 02 03, 22:39)
parasyk kaip tixliai vadinas tox ampules, kurias itrinti i plaukus reikia! Please blink.gif

LAKME. dezeleje ten jos gal kokios 5, as po viena pirkau. pirkau camelia vaistinese, ten Lakmes visokiu priemoniu turi. prasyk kapsuliu nuo plauku slinkimo, ir tiek mirksiukas.gif dar turi duoti toki antgaliuka tai kapsulei, kad ja kelis kartus galetum naudoti.
Atsakyti
na man irgi ziauriai buvo pradeje slinkt po narkozes, tai ko as neisbandziau doh.gif bandziau ir ta Lakme - nepadejo, galiausiai nuejau pas gydytoja kaune, prie stoties poliklinikoj, ten reklamuoja, kad gydo plauku slinkima. Tai va, nusipirkau sampuna Lendan firmos ir ampuliu, tik ten ziauriai brangu, bet padaro ir galvos masaza, iseini visa numasazuota rolleyes.gif Dabar radau tu priemoniu pigiau pirkt pas platintoja, kuris pristato i ta gydykla - sampunas 10lt, ampoles irgi ar 8 ar 10lt jau neprisimenu. Tai lendan firmos "Pilosome citokin" sampunas ir ampules, bet ziauriai geros.
Atsakyti
man irgi labaj slinko plaukai,bet nusipirkau liaudies patikrinta cemeryciu vandeni ir plaukai sustiprejo ir nebeslenka,,, jis kainuoja tik 4lt. bet labaj geras patariu pabandyti!!!
Atsakyti
o kur yra pirkti to čemeryčio vandens?
Atsakyti
QUOTE(Juni @ 2005 02 08, 22:43)
o kur yra pirkti to čemeryčio vandens?

vaistinėj biggrin.gif
Atsakyti