Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Saulužė @ 2006 07 09, 15:06)
Ar stipriu nuoviru skalavai? Kie maždaug dėti dilgėlių į vandenuką? Čia turbūt tinka džiovintos  4u.gif


Dilgeliu kokias dvi geras saujas, geriau nedziovintos, o pavytusios arba sviezios, ir reikia su saknim israuti. Koks litras vandens ir pavirti kelias min. O del sviesiu plauku tai nepasakiau, kad cia labiau tinka tamsiaplaukem, nes dilgeles tamsina plaukus. Dar labai gerai jei pamaisyti su varnalesu saknim t.y. viena diena dilgelem, kita varnalesos.
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2006 07 08, 13:44)
Mano mamai labai slinko plaukai, tai jadzkos patarimu nupirkom Cutrin BIO+ šampūną ir losjoną tokį pat. Tai sakė, kad jai labai padėjo, plaukai mažiau slenka, o kai nuėjo į kirpyklą, kirpėja pasakė, kad nauji plaukai pradėjo augt. Tai va ačiū jadzkai  4u.gif


Nėr už ką blush2.gif Nesunku gi pasidalint patarimais 4u.gif
Tik kas tinka vienoms nebūtinai tiks kitoms. Džiaugiuosi, kad tavo mamai patarimas buvo naudingas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 07 09, 16:38)
Dilgeliu kokias dvi geras saujas, geriau nedziovintos, o pavytusios arba sviezios, ir reikia su saknim israuti. Koks litras vandens ir pavirti kelias min. O del sviesiu plauku tai nepasakiau, kad cia labiau tinka tamsiaplaukem, nes dilgeles tamsina plaukus. Dar labai gerai jei pamaisyti su varnalesu saknim t.y. viena diena dilgelem, kita varnalesos.

Na kad nereiktų vargti su dilgėlėm, tai yra toks labai geras 'Natūralus dilgėlių ekstraktas' plaukams stiprinti. Ji gamina lietuviška firma 'Mėta'. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lijyte @ 2006 07 09, 16:38)
Dilgeliu kokias dvi geras saujas, geriau nedziovintos, o pavytusios arba sviezios, ir reikia su saknim israuti. Koks litras vandens ir pavirti kelias min. O del sviesiu plauku tai nepasakiau, kad cia labiau tinka tamsiaplaukem, nes dilgeles tamsina plaukus. Dar labai gerai jei pamaisyti su varnalesu saknim t.y. viena diena dilgelem, kita varnalesos.



Ačiū, prisiminsiu, kai reikalas prispirs lotuliukas.gif Ošiaip aš tokia prie šviesesnių, tai kolkas nebandysiu, dar pilkas atspalvis koks užsidės. Galvojau profilaktiškai pastiprinsiu plaukučius, bet gal ne su dilgėlėm lotuliukas.gif
Atsakyti
teiravausi vakar keliose vaistinėse Čemeryčių vandens blink.gif doh.gif niekur nėėėėė schmoll.gif Šiaip jį gamina Vilniuje esanti firma Valentis, bet niekaip neprisiskambijau jiems schmoll.gif Tada nusispjoviau ir nusipirkau rekomenduotą Bio Cutrin + ax.gif išmėginsim pasakysim mirksiukas.gif
Atsakyti
merginos padekit kas iš Ka blink.gif uno noriu išsitirti plaukus, prieš tai tyriaus Vilniuje, bet vien del to vaziuoti nepatogu. Gal žinot kur Kaune daro plaukų tyrtimus (dėl gali slinkti) blush2.gif Kažkas lyg minėjo kad prie soboro.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2006 07 05, 15:02)
o kur rasti? kokioj pardej/vaistinej?

Aš pirkau parduotuvėje. Paieškok kokioje, kuri prekiauja profesionalia kosmetika. 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, aš išbandžaiu -n rūšių piliulių, serumų, šampūnų, kaukių,vitaminų, maisto papildų.... kaip slenka, taip ir slinko doh.gif
*****, taip sunervino, kad dabar sakau ir slinkite... plaunu paprastu šampūnu ir laukiu kas bus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimė @ 2006 07 12, 10:03)
Nežinau, aš išbandžaiu -n rūšių piliulių, serumų, šampūnų, kaukių,vitaminų, maisto papildų.... kaip slenka, taip ir slinko doh.gif
*****, taip sunervino, kad dabar sakau ir slinkite... plaunu paprastu šampūnu ir laukiu kas bus blink.gif



Pabandyk pati daryti galvos masazus mirksiukas.gif atsigul, galva zemyn ir svelniai masazok, man padeda thumbup.gif
Atsakyti

Nauja tema yra ČIA
Atsakyti
lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulužė: 15 liepos 2006 - 18:42
QUOTE(Saulužė @ 2006 07 15, 19:41)


Kas yra? bigsmile.gif
Atsakyti