Įkraunama...
Įkraunama...

Slenka plaukai

QUOTE(Ingute*** @ 2006 06 07, 00:20)
na man b grupes vitaminai plauku nestiprina ir plius skauda


O man susitiprino, neslenka dabar thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nonna @ 2006 06 26, 18:23)
O man susitiprino, neslenka dabar  thumbup.gif


Apie vitaminus šiek tiek iš savo patirties:

gražiems plaukams reikia vitamino B komplekco + vitamino C (jis padeda įsisavinti vit. cool.gif;
nuo plaukų slinkimo padeda cinkas (geriamas maisto papildas);
kad plaukai geriau augtų - selenas ir biotinas (vit. H), tik va jo niekur nebėra pirkti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shinsou @ 2006 06 26, 13:33)
Turbut gana keistai skambes bet neradau kur daugiau paklausti  biggrin.gif  nu as ne mama ir ne tetis man dar tik 17 su puse... pradejo slinkti plaukai pavasari po galvos plovimo ir seip kristi... net sluojant grindis randu ju... suzinojau kad rukymas kenkia plaukams tai jau meciau , pradejau minti zuvim nes jose yra kalcio kuris plaukams padeda... dejausi kefyro "kauke" ant plauku ar kaip ten ja pavadinti...  ir turiu klausima - ar sitos isvardintos sioje temoje priemones tinka tik po nestumo ar betkam ?  biggrin.gif  tiktu 17os metu vaikinui ? ir tiksliai kokios priemones stiprinia plauku saknis ? nes man atrodo kad man slenka su saknimis... matosi LB LB mazi balti galiukai pradzioje...


Taip šitos priemonės tinka bendrai plaukų stiprinimui, nesvarbu ar po gimdymo, ar ne.
Aš, pavyzdžiui, aplamai dabar naudoju tokią priemonę, kuri skirta būtent vyrams nuo plaukų slinkimo tongue.gif , nes ji yra gan stipri. Sako, kad net praplikusiems vyrams plaukučiai pradeda augti tongue.gif . Tai - Schwarzkopf professional bonacure MEN phytobiogin tonic.
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2006 06 27, 11:46)
Taip šitos priemonės tinka bendrai plaukų stiprinimui, nesvarbu ar po gimdymo, ar ne.
Aš, pavyzdžiui, aplamai dabar naudoju tokią priemonę, kuri skirta būtent vyrams nuo plaukų slinkimo tongue.gif , nes ji yra gan stipri. Sako, kad net praplikusiems vyrams plaukučiai pradeda augti tongue.gif . Tai - Schwarzkopf professional bonacure MEN phytobiogin tonic.

aš ir tai girdėjau,kad galima ir vyrams naudotis plaukų stiprinimo priemonėmis skirtomis moterims g.gif

sakyk kiek kainuoja, kokia talpa, kuriam laikui pakako ir po kurio laiko jau pajutai pirmuosius akivaizdžius pagerėjimus ? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Jolanciukas @ 2006 06 27, 12:17)
aš ir tai girdėjau,kad galima ir vyrams naudotis plaukų stiprinimo priemonėmis skirtomis moterims  g.gif

sakyk kiek kainuoja, kokia talpa, kuriam laikui pakako ir po kurio laiko jau pajutai pirmuosius akivaizdžius  pagerėjimus ?  mirksiukas.gif



Kainuoja apie 45 Lt, talpa 100 ml. Naudoju dvi su puse savaites. Plaukai slenka mažiau, lyg ir atauga kažkas. Bet aš dar geriu seleną. O prieš tą preparatą naudojau tos pačios firmos silpnesnį serumą mažytėse tiubelėse po 2 ml. Tai tas nepadėjo schmoll.gif .
Atsakyti
Oi, pamiršau parašyti, kad nežinau kuriam laikui pakanka, nes dar viso neišnaudojau. O to serumo, kurį naudojau anksčiau, tai užteko 2 savaitėm (1 tiubelė vienai dienai). 14 vnt. kaina buvo irgi panaši ar tai 43 Lt, ar tai 45 Lt tiksliai nepamenu. Tai šis preparatas man gavosi ir pigiau ir efektyviau thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(kniuksė @ 2006 06 27, 10:37)
Oi, pamiršau parašyti, kad nežinau kuriam laikui pakanka, nes dar viso neišnaudojau. O to serumo, kurį naudojau anksčiau, tai užteko 2 savaitėm (1 tiubelė vienai dienai). 14 vnt. kaina buvo irgi panaši ar tai 43 Lt, ar tai 45 Lt tiksliai nepamenu. Tai šis preparatas man gavosi ir pigiau ir efektyviau thumbup.gif .

o kur rasti? kokioj pardej/vaistinej?
Atsakyti
Man tai jokios priemones plaukams nepadejo, teko gerti vitaminus specialiai tam skirtus. Taip kad reikia ieskoti priezasties del ko tie plaukai slenka
Atsakyti
Mano mamai labai slinko plaukai, tai jadzkos patarimu nupirkom Cutrin BIO+ šampūną ir losjoną tokį pat. Tai sakė, kad jai labai padėjo, plaukai mažiau slenka, o kai nuėjo į kirpyklą, kirpėja pasakė, kad nauji plaukai pradėjo augt. Tai va ačiū jadzkai 4u.gif
Atsakyti
Visos temos neskaiciau, tad galiu ir pasikartoti. Pries savaite man pradejo ziauriai slinkti plaukai, tiesiog kuokstais tikrai labai issigandau.Galvoju, kad tik iki vestuviu nenuplikciau blink.gif Bet taip staigiai nei is sio nei is to pilni namai vien plaukai.Nuvaziavau pas mama ir ji isvire man is dilgeliu nuovira, kuriuo praskalavau galva po kelis kartus per diena. Ir uzteko pora dienu. Siuo metu nebeiskrenta nei vienas plaukas. Kartais mes pamirstame, kad augalai turi stebuklingu galiu. Manau kiekviena gali ismegint ir tai nieko nekainuoja, o efektas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lijyte: 09 liepos 2006 - 13:39
QUOTE(Lijyte @ 2006 07 09, 14:37)
Visos temos neskaiciau, tad galiu ir pasikartoti. Pries savaite man pradejo ziauriai slinkti plaukai, tiesiog kuokstais tikrai labai issigandau.Galvoju, kad tik iki vestuviu nenuplikciau  blink.gif  Bet taip staigiai nei is sio nei is to pilni namai vien plaukai.Nuvaziavau pas mama ir ji isvire man is dilgeliu nuovira, kuriuo praskalavau galva po kelis kartus per diena. Ir uzteko pora dienu. Siuo metu nebeiskrenta nei vienas plaukas. Kartais mes pamirstame, kad augalai turi stebuklingu galiu. Manau kiekviena gali ismegint ir tai nieko nekainuoja, o efektas  thumbup.gif



Ar stipriu nuoviru skalavai? Kie maždaug dėti dilgėlių į vandenuką? Čia turbūt tinka džiovintos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2006 07 09, 15:06)
Ar stipriu nuoviru skalavai? Kie maždaug dėti dilgėlių į vandenuką? Čia turbūt tinka džiovintos  4u.gif

Kai man slinko bandziau irgi dilgeles, nieks nepadejo.
Jei tavo sviesus plaukai ziurek kad nenusidazytu
Atsakyti